1.
|
|
Ryan Dickerson - Marlton, NJ (B12s - NCSL)
|
2.
|
|
Kyle Seelig - Hatfield, PA (B12s - NCSL)
|
3.
|
|
Nathan Perrone - Mount Laurel, NJ
|
4.
|
|
Paul Spencer - Princeton, NJ
|
5.
|
|
Kevin Xu - Princeton, NJ
|
6.
|
|
Kyle Bright - Wenonah, NJ
|
7.
|
|
Scott Battaglia - Wilmington, DE (B12s - NSL)
|
8.
|
|
Eric Tecce - Medford, NJ (B12s - NSL)
|
9.
|
|
Alexandre Rotsaert - Villanova, PA
|
10.
|
|
Zach Shaff - Allentown, PA
|
11.
|
|
Evan Zhu - Newark, DE (B12s - NSL)
|
12.
|
|
Mitchell Starominsky - Richboro, PA (B12s - NSL)
|
13.
|
|
Michael Zhao - Princeton Jct, NJ
|
14.
|
|
Eric Biscoveanu - Yardley, PA
|
15.
|
|
Andrew Mitchell - Wilmington, DE
|
16.
|
|
Siddharth Rajupet - Cheswick, PA (B12s - NSL)
|
17.
|
|
Cole Tecce - Medford, NJ
|
18.
|
|
Austin Fields - Flemington, NJ
|
19.
|
|
Eric Grubbs - Pittsburgh, PA
|
20.
|
|
Joseph Demarco - Erie, PA
|
21.
|
|
Scott Altmeyer - Princeton, NJ
|
22.
|
|
Paul Caruso - Marlton, NJ
|
23.
|
|
Gautam Bulusu - Wexford, PA
|
24.
|
|
Nathan Fioravante - Langhorne, PA
|
25.
|
|
Connor Dickerson - Marlton, NJ
|
26.
|
|
Christopher Gladden - Mc Donald, PA
|
27.
|
|
Cooper Kann - Pittsburgh, PA
|
28.
|
|
Graham Graver - Allenwood, NJ
|
29.
|
|
M. McCormick - Berwyn, PA
|
30.
|
|
Benjamin Vinarski - Wexford, PA
|
31.
|
|
Michael Rich - Orwigsburg, PA
|
32.
|
|
Jonah Buczewski - Birdsboro, PA
|
33.
|
|
Benjamin Eckardt - Belle Mead, NJ
|
34.
|
|
Kabir Sarita - Princeton, NJ
|
35.
|
|
Isaac Eck - Mifflintown, PA
|
36.
|
|
Colin Muraika - Lebanon, PA
|
37.
|
|
Shuming Teoh - Princeton Junction, NJ
|
38.
|
|
Fernando Escribens - Upper St Clair, PA
|
39.
|
|
Blake Illes - Belle Mead, NJ
|
40.
|
|
Andrew Xu - Wexford, PA
|
41.
|
|
Jackson Simon - Bryn Mawr, PA
|
42.
|
|
Hank Hill - Erie, PA
|
43.
|
|
Jake McBride - Mullica Hill, NJ
|
44.
|
|
Nicholas Tull - Lebanon, PA
|
45.
|
|
Michael Dickson - Chester Springs, PA
|
46.
|
|
Nicolas Kshatri - Allentown, PA
|
47.
|
|
Daniel Shull - State College, PA
|
48.
|
|
Thomas Dodson - Haddonfield, NJ
|
49.
|
|
Colt Williamson - Harrington, DE
|
50.
|
|
Cole Groetsch - Chalfont, PA
|
51.
|
|
Brandon Fritze - Philadelphia, PA
|
52.
|
|
Adriano Saitta - Philadelphia, PA
|
53.
|
|
Karl Hoegstedt - West Chester, PA
|
54.
|
|
Ross Slutsky - Lafayette Hill, PA
|
55.
|
|
Kooshul Jhaveri - Monmouth Junction, NJ
|
56.
|
|
Eric Huang - Pittsburgh, PA
|
57.
|
|
Ben Schragger - Titusville, NJ
|
58.
|
|
Jonathan White - Saylorsburg, PA
|
59.
|
|
Andrew Gushner - Bryn Mawr, PA
|
60.
|
|
Dennis Duan - Yardley, PA
|
61.
|
|
Peter Kazmierczak - Old Forge, PA
|
62.
|
|
Drew Clark - Berwyn, PA
|
63.
|
|
Milo Nagle - Mechanicsburg, PA
|
64.
|
|
Ivan Dokov - Philadelphia, PA
|
65.
|
|
Matthew Fitzmaurice - Emmaus, PA
|
66.
|
|
William McDevitt - Bryn Mawr, PA
|
67.
|
|
Charles Book - Haverford, PA
|
68.
|
|
Rishi Mulloth - Clarks Summit, PA
|
69.
|
|
Luke Phillips - Pittsburgh, PA
|
70.
|
|
Benjamin Wolfe - Blue Bell, PA
|
71.
|
|
Sam Kozak - Bala Cynwyd, PA
|
72.
|
|
Francesco Mowrey - Easton, PA
|
73.
|
|
JP Slota - Villanova, PA
|
74.
|
|
Noah Silvestry - Gladwyne, PA
|
75.
|
|
Jacob Jastrzebski - Hershey, PA
|
76.
|
|
Lucas Baker - Northfield, NJ
|
77.
|
|
Brenden Dollard - Mc Murray, PA
|
78.
|
|
Vijay Chockalingam - Monmouth Junction, NJ
|
79.
|
|
Thibault Vernier - Merion Station, PA
|
80.
|
|
Ashwin Ramesh - Voorhees, NJ
|
81.
|
|
Drew Kopan - Lititz, PA
|
82.
|
|
Kyle Rich - Orwigsburg, PA
|
83.
|
|
Michael Kann - Pittsburgh, PA
|
84.
|
|
Trevor Valentine - Philadelphia, PA
|
85.
|
|
Ian McCabe - Pittsburgh, PA
|
86.
|
|
Adam Kush - Johnstown, PA
|
87.
|
|
David Fan - Belle Mead, NJ
|
88.
|
|
Anupreeth Coramutla - Monroe Township, NJ
|
89.
|
|
Gregory Zlobinsky - Meadowbrook, PA
|
90.
|
|
Griffin Kivitz - Villanova, PA
|
91.
|
|
patrick quinn - Mt Lebanon, PA
|
92.
|
|
Matthew Chen - West Windsor, NJ
|
93.
|
|
Wister Yuhas - Sugarloaf, PA
|
94.
|
|
Matthew Chen - Wynnewood, PA
|
95.
|
|
Johnny Sha - Mount Laurel, NJ
|
96.
|
|
Logan Williams - Erie, PA
|
97.
|
|
Callan O'Rourke - Wynnewood, PA
|
98.
|
|
Neil Nath - Gibsonia, PA
|
99.
|
|
Cole Edelstein - Bryn Mawr, PA
|
100.
|
|
William Frigerio - Villanova, PA
|
101.
|
|
Vivitkh Vemula - Belle Mead, NJ
|
102.
|
|
Jonah Krause - Gibsonia, PA
|
103.
|
|
Matthew DeMarco - Erie, PA
|
104.
|
|
Maxwell Moehle - Chester Springs, PA
|
105.
|
|
Jack Brinker - Edgemont, PA
|
106.
|
|
Kyle Johnson - Newark, DE
|
107.
|
|
Alexander Ochalski - Hopewell, NJ
|
108.
|
|
Turner Price - Trafford, PA
|
109.
|
|
Grant Lin - Robesonia, PA
|
110.
|
|
Alexander Hammitt - Media, PA
|
111.
|
|
Adil Kalyanpur - Ardmore, PA
|
112.
|
|
Ramesh Shrestha - Gladwyne, PA
|
113.
|
|
James Fleming - Wilmington, DE
|
114.
|
|
Angel Moyer - Reading, PA
|
115.
|
|
John Fitzsimmons - Brielle, NJ
|
116.
|
|
Garrett Strominger - Newtown, PA
|
117.
|
|
Christopher Dewey - Wilmington, DE
|
118.
|
|
David Zhang - Wynnewood, PA
|
119.
|
|
Viknesh Lakshmanan - Monmouth Junction, NJ
|
120.
|
|
Austin Takei - Maple Glen, PA
|
121.
|
|
Drew Manning - Wilmington, DE
|
122.
|
|
Daniel Lynn - Bethlehem, PA
|
123.
|
|
Samuel Oberholtzer - Haddonfield, NJ
|
124.
|
|
Christopher Sangiuliano - Collegeville, PA
|
125.
|
|
Jeffrey Bi - Skillman, NJ
|
126.
|
|
Michael Kwon - Newtown, PA
|
127.
|
|
Siddhanth(Sid) Iyer - Gibsonia, PA
|
128.
|
|
Joshua Raymundo - Valencia, PA
|
129.
|
|
Joey Gaul - Ivyland, PA
|
130.
|
|
Evan Hine - Waynesboro, PA
|
131.
|
|
Alex Mascioli - Wayne, PA
|
132.
|
|
Tyler Zink - Lititz, PA
|
133.
|
|
Aaron Seidman - Doylestown, PA
|
134.
|
|
sahas chandragiri - Clarks Summit, PA
|
135.
|
|
Abbhinav Sekar - Bethlehem, PA
|
136.
|
|
Nikil Pancha - Belle Mead, NJ
|
137.
|
|
Michael Coliane - Pittsburgh, PA
|
138.
|
|
Colin Mason - West Chester, PA
|
139.
|
|
Tyler Hack - Princeton, NJ
|
140.
|
|
Riley Dunn - West Chester, PA
|
141.
|
|
Ryan Farrell - Venetia, PA
|
142.
|
|
Brian Pansius - Riverton, NJ
|
143.
|
|
David Golkow - Cherry Hill, NJ
|
144.
|
|
Holden Koons - York, PA
|
145.
|
|
Sean O'Neill - Kennett Square, PA
|
146.
|
|
Tyler Lilie - York, PA
|
147.
|
|
Benjamin Jago - Allentown, PA
|
148.
|
|
Caleb Chakravarthi - Newtown, PA
|
149.
|
|
Kaelan Yao - West Windsor, NJ
|
150.
|
|
Sean Attebery - North Wales, PA
|
151.
|
|
Nathan Lyman - Orefield, PA
|
152.
|
|
Kevin Conners - Downingtown, PA
|
153.
|
|
Didrick Manahan - Plainsboro, NJ
|
154.
|
|
James Tressler - Clarks Green, PA
|
155.
|
|
Sasha Lobel - Pittsburgh, PA
|
156.
|
|
Benjamin Crain - Wilmington, DE
|
157.
|
|
Anil Morisetti - Monmouth Junction, NJ
|
158.
|
|
Lucas Mitchell - Princeton, NJ
|
159.
|
|
Sam Bellini - Pittsburgh, PA
|
160.
|
|
Rishabhadeva Tanga - Plainsboro, NJ
|
161.
|
|
Ryan Gex - Sewickley, PA
|
162.
|
|
Vishnu Joshi - Skillman, NJ
|
163.
|
|
Winfred Li - Bedminster, NJ
|
164.
|
|
Noah Cenkner - Acme, PA
|
165.
|
|
Ryan Lamprecht - Blue Bell, PA
|
166.
|
|
Sidney Smith - Wynnewood, PA
|
167.
|
|
Cameron Widdoss - Zionsville, PA
|
168.
|
|
Justin Chong - East Windsor, NJ
|
169.
|
|
Christian Vietmeier - Pittsburgh, PA
|
170.
|
|
Dyllon Jeng - Voorhees, NJ
|
171.
|
|
Derian Haas - Wyomissing, PA
|
172.
|
|
Jeffrey Himelstein - Media, PA
|
173.
|
|
Pratik Kunapuli - Blue Bell, PA
|
174.
|
|
Benjamin Swanson - Plymouth Meeting, PA
|
175.
|
|
Robbie Shaff - Allentown, PA
|
176.
|
|
Paul Savarskyy - Pennington, NJ
|
177.
|
|
Max Kesselman - Lafayette Hill, PA
|
178.
|
|
Adam Neiberg - Bryn Mawr, PA
|
179.
|
|
Spencer Kelly - Sewell, NJ
|
180.
|
|
Mart Derek Francisco - Ewing, NJ
|
181.
|
|
Cooper Stouch - Newtown Square, PA
|
182.
|
|
Brian Dinger - Erie, PA
|
183.
|
|
Michael Deng - Dresher, PA
|
184.
|
|
Marcus Jones - Trenton, NJ
|
185.
|
|
Zachary Horowitz - Chadds Ford, PA
|
186.
|
|
Jake Stein - Villanova, PA
|
187.
|
|
Alexander Mitrovic - Hummelstown, PA
|
188.
|
|
Harrison Freon - Linwood, NJ
|
189.
|
|
Sam Pinsky - West Chester, PA
|
190.
|
|
Yashveer Singh - Chadds Ford, PA
|
191.
|
|
Grant Klinger - Buck Hill Falls, PA
|
192.
|
|
Mason Cohen - Mount Laurel, NJ
|
193.
|
|
Akhil Bollu - Newark, DE
|
194.
|
|
Nishanth Gona - Plainsboro, NJ
|
195.
|
|
Dakota Cassise - Tabernacle, NJ
|
196.
|
|
Alexander Woods - Gladwyne, PA
|
197.
|
|
Preeyam Mehta - Dayton, NJ
|
198.
|
|
Stephen Tragesser - Mount Lebanon, PA
|
199.
|
|
Parker Barton - Camden Wyoming, DE
|
200.
|
|
John Vernon - Gwynedd Valley, PA
|
201.
|
|
Carson France - Pittsburgh, PA
|
202.
|
|
Rohit Nadkarni - Princeton Jct, NJ
|
203.
|
|
Tristan Bradley - Chadds Ford, PA
|
204.
|
|
Andrew Coe - Princeton, NJ
|
205.
|
|
Benjamin Lorry - Wynnewood, PA
|
206.
|
|
Lucien DeCecco - Chester Springs, PA
|
207.
|
|
Franz Wagner - Lower Gwynedd, PA
|
208.
|
|
Armaan Jethmalani - Murrysville, PA
|
209.
|
|
Sam Berteotti Sauter - Presto, PA
|
210.
|
|
Alex Goitz - Gibsonia, PA
|
211.
|
|
Natoli Farber - Monroeville, PA
|
212.
|
|
Ethan Bradley - Chadds Ford, PA
|
213.
|
|
Christopher Morrison - Phoenixville, PA
|
214.
|
|
Shankar Taramangalam - Freehold, NJ
|
215.
|
|
Michael Nelson - Coopersburg, PA
|
216.
|
|
Dipak Krishnan - Pittsburgh, PA
|
217.
|
|
Alexander Yaskolko - Pittsburgh, PA
|
218.
|
|
Peter Merhige - Wayne, PA
|
219.
|
|
Andy Ji - Belle Mead, NJ
|
220.
|
|
Brayden Cohen - Yardley, PA
|
221.
|
|
Gary Qian - Princeton, NJ
|
222.
|
|
William Summerall - New Hope, PA
|
223.
|
|
Trevor Roberson - Gladwyne, PA
|
224.
|
|
Ethan Randazzo - Rydal, PA
|
225.
|
|
Alan Dogan - Hillsborough, NJ
|
226.
|
|
Saierohith Varanasi - Monmouth Junction, NJ
|
227.
|
|
Daniel Fajardo - Skillman, NJ
|
228.
|
|
Grayson Potter - Bryn Mawr, PA
|
229.
|
|
Max Howarth - Malvern, PA
|
230.
|
|
Kyle Wang - Collegeville, PA
|
231.
|
|
Brandon Tress - Dresher, PA
|
232.
|
|
Benton Camper - Belle Mead, NJ
|
233.
|
|
Kevin Shen - Princeton, NJ
|
234.
|
|
Scott McConnell - Berwyn, PA
|
235.
|
|
Alexander Veltchev - Huntingdon Valley, PA
|
236.
|
|
Robert Shymansky - Cheswick, PA
|
237.
|
|
Harry Schain - Bala Cynwyd, PA
|
238.
|
|
Martin Varys - Pittsburgh, PA
|
239.
|
|
Aaron Silverberg - Cherry Hill, NJ
|
240.
|
|
Michael Hinckley - Bryn Mawr, PA
|
241.
|
|
Elliot Hicks - Mercersburg, PA
|