1.
|
|
Catalin Mateas - Braintree, MA (B12s - NCSL)
|
2.
|
|
Weston Brach - Dover, MA
|
3.
|
|
William Sharton - Wayland, MA
|
4.
|
|
William Andrews - Westport, CT (B12s - NSL)
|
5.
|
|
Matthew Lord - Bloomfield, CT
|
6.
|
|
Richard Ciamarra - Sandy Hook, CT (B12s - NSL)
|
7.
|
|
Reb Mariano - New London, CT (B12s - NSL)
|
8.
|
|
Brian Niguidula - Stamford, CT
|
9.
|
|
Eliot Rozovsky - Brookline, MA
|
10.
|
|
Kevin Barry - Beverly, MA (B12s - NSL)
|
11.
|
|
Christopher Noyes - Marblehead, MA
|
12.
|
|
Peter Conklin - Fairfield, CT
|
13.
|
|
Matthew Jacobs - Swampscott, MA
|
14.
|
|
Patrick Wyeth - Harwich, MA
|
15.
|
|
Ethan Chen - Weston, MA
|
16.
|
|
Joshua Moskovitz - Westport, CT
|
17.
|
|
Nikit Reddy - Shrewsbury, MA
|
18.
|
|
Magnus Johnson - North Hampton, NH
|
19.
|
|
Camden Mazzoni - South Dennis, MA
|
20.
|
|
William Barry - Beverly, MA
|
21.
|
|
Harris Foulkes - Belmont, MA
|
22.
|
|
Jacob Appleton - Farmington, CT
|
23.
|
|
Ryan Fu - Georgetown, MA
|
24.
|
|
Zack Ely - Norwalk, CT
|
25.
|
|
Alex Chin - Brookline, MA
|
26.
|
|
John Adamidis - Wethersfield, CT
|
27.
|
|
James Ignatowich - Darien, CT
|
28.
|
|
Sumukh Pathi - Westborough, MA
|
29.
|
|
Alan Dubrovsky - Westborough, MA
|
30.
|
|
Nathan Kaplan - Newton, MA
|
31.
|
|
Aaron Pezzullo - Woodbury, CT
|
32.
|
|
Chase Holding - Wellesley, MA
|
33.
|
|
Michael Marget - Newton, MA
|
34.
|
|
Bailey Ward - Berlin, CT
|
35.
|
|
Matthew Organisak - Sudbury, MA
|
36.
|
|
Leland Ko - Weston, MA
|
37.
|
|
Suryansh Patel - Groton, CT
|
38.
|
|
Max Francis - West Barnstable, MA
|
39.
|
|
Michael Rosen - Wellesley, MA
|
40.
|
|
Maxwell Freeman - Ashland, MA
|
41.
|
|
Michael Mills - Cape Elizabeth, ME
|
42.
|
|
Jordan Lord - Wilton, CT
|
43.
|
|
Luke Rogers - Boxborough, MA
|
44.
|
|
Colin Kanuch - Roxbury, CT
|
45.
|
|
Alexander Ruenhorst - Shelton, CT
|
46.
|
|
Charlie Sharton - Wayland, MA
|
47.
|
|
Evan Powell - Guilford, CT
|
48.
|
|
Caye Tittmann - Belmont, MA
|
49.
|
|
William Peters - Duxbury, MA
|
50.
|
|
Daniel Desouza - Darien, CT
|
51.
|
|
Nikhil Pandeti - Weymouth, MA
|
52.
|
|
Jonathan Miller - Lakeville, CT
|
53.
|
|
Nicholas Marchenko - Trumbull, CT
|
54.
|
|
Benjamin Collier - Darien, CT
|
55.
|
|
Brendan White - Old Lyme, CT
|
56.
|
|
Christian Colomb - Westford, MA
|
57.
|
|
Loring Lauretti - Cohasset, MA
|
58.
|
|
Cole Rummelsburg - Fairfield, CT
|
59.
|
|
Zachary Johnson - E Greenwich, RI
|
60.
|
|
Michael Colomb - Westford, MA
|
61.
|
|
Brian Lynch - Madison, CT
|
62.
|
|
Gabriel Rowe - Marblehead, MA
|
63.
|
|
Gary Rasin - Waban, MA
|
64.
|
|
Luke Gilman - Cape Elizabeth, ME
|
65.
|
|
Peter Mao - South Windsor, CT
|
66.
|
|
Youssef Rajia - Bomoseen, VT
|
67.
|
|
Max Prestwich - Cranston, RI
|
68.
|
|
Julian Tien - Barrington, RI
|
69.
|
|
Noah Rennert - Fairfield, CT
|
70.
|
|
Revanth Boppana - Boxborough, MA
|
71.
|
|
Timothy Derby - Darien, CT
|
72.
|
|
Uday Avula - Darien, CT
|
73.
|
|
Brian Xiao - Nashua, NH
|
74.
|
|
Amir Katz - Lyme, CT
|
75.
|
|
Benjamin Biswas - Bedford, MA
|
76.
|
|
Kyle Mettler - New Canaan, CT
|
77.
|
|
Cole Aldrich - Wellesley, MA
|
78.
|
|
Kyle Fay - Madison, CT
|
79.
|
|
Samuel Lahart - Mashpee, MA
|
80.
|
|
Roy Smith - New Haven, CT
|
81.
|
|
Alexander Zuczek - Westerly, RI
|
82.
|
|
Nikhil Das - Smithfield, RI
|
83.
|
|
Benjamin Maffa - Lexington, MA
|
84.
|
|
John Lathrop - Weston, MA
|
85.
|
|
Santiago Jacome - Andover, MA
|
86.
|
|
Sebastien Boulas - Andover, MA
|
87.
|
|
Nathan Smail - Freeport, ME
|
88.
|
|
Michael Fuca - Manchester, MA
|
89.
|
|
Eamonn Smith - Madison, CT
|
90.
|
|
Sam Girian - Manchester, MA
|
91.
|
|
Benjamin Koopman - Whitinsville, MA
|
92.
|
|
Varun Jayaram - Hamden, CT
|
93.
|
|
Andrew Pace - Madison, CT
|
94.
|
|
Samuel Miller - Smithfield, RI
|
95.
|
|
Daniel Walsh - Cambridge, MA
|
96.
|
|
Gabriel Engel - Woodbridge, CT
|
97.
|
|
Gianni Lomonaco - Madison, CT
|
98.
|
|
Jason Yang - Saunderstown, RI
|
99.
|
|
Joshua Caplan - Brookline, MA
|
100.
|
|
Charles Berszakiewicz - Trumbull, CT
|
101.
|
|
Micah Fox - Ellington, CT
|
102.
|
|
Seiji Hosokawa - Norwalk, CT
|
103.
|
|
John Maroni - Chestnut Hill, MA
|
104.
|
|
Drew McCarthy - Chestnut Hill, MA
|
105.
|
|
Thomas Jarmusz - Georgetown, ME
|
106.
|
|
Cole Stansbury - Hingham, MA
|
107.
|
|
William Appleton - Farmington, CT
|
108.
|
|
Connor Fu - Georgetown, MA
|
109.
|
|
Christopher Gu - Wakefield, RI
|
110.
|
|
Justin Toler - Concord, NH
|
111.
|
|
Andres Ballesteros - Hartford, CT
|
112.
|
|
Andrew Sullivan - Reading, MA
|
113.
|
|
Peter Kelley - Longmeadow, MA
|
114.
|
|
Michael Nuzzo - Bolton, MA
|
115.
|
|
Jack Ablon - Wellesley, MA
|
116.
|
|
Derek Shen - East Lyme, CT
|
117.
|
|
Eric Seewald - Duxbury, MA
|
118.
|
|
Tyler Carney - New Canaan, CT
|
119.
|
|
Brenden Price - Westport, CT
|
120.
|
|
Louis Mason - Westport, CT
|
121.
|
|
James Campbell - Norwalk, CT
|
122.
|
|
Aidan Hirsch - Northampton, MA
|
123.
|
|
Preston Gordon - Essex Jct, VT
|
124.
|
|
Ron Abraham - Newington, CT
|
125.
|
|
Brandon Howard - Hamden, CT
|
126.
|
|
Max Einbinder - Orange, CT
|
127.
|
|
Jack Ogilvie - Darien, CT
|
128.
|
|
Lucas Manning - Westport, CT
|
129.
|
|
Alexander Lenhart - Westport, CT
|
130.
|
|
John DeLucia - Darien, CT
|
131.
|
|
Ben Frick - Wenham, MA
|
132.
|
|
Nathaniel Kershlis - Mont Vernon, NH
|
133.
|
|
Jarryd Nissenbaum - Newton, MA
|
134.
|
|
Ethan Weiss - Weston, CT
|
135.
|
|
Connor Brown - Darien, CT
|
136.
|
|
Satchel Fisher - W Stockbridge, MA
|
137.
|
|
Drew Monroe - New Canaan, CT
|
138.
|
|
Jack Simon - Marstons Mills, MA
|
139.
|
|
Michael Mangalo - Osterville, MA
|
140.
|
|
Samuel Alptekin - Darien, CT
|
141.
|
|
Marcus Lawrence - Acton, MA
|
142.
|
|
Benjamin Markstone - East Greenwich, RI
|
143.
|
|
Peter Seferian - Winchester, MA
|
144.
|
|
Matthew Haig - Chestnut Hill, MA
|
145.
|
|
Kevin Salomon - West Newton, MA
|
146.
|
|
Jonathan Powell - Norwich, CT
|
147.
|
|
Alex Kane - Westport, CT
|
148.
|
|
Christopher Chin - New Canaan, CT
|
149.
|
|
Kevin Chao - Needham, MA
|
150.
|
|
Alexander Klemperer - Hampden, ME
|
151.
|
|
Will Bunton - Hamden, CT
|
152.
|
|
Griffin Haymes - Westport, CT
|
153.
|
|
Patrick Bodrog - Bridgewater, MA
|
154.
|
|
Bryce Thomson - Madison, CT
|
155.
|
|
Samuel Majewski - S Yarmouth, MA
|
156.
|
|
Miles Morin - Cohasset, MA
|
157.
|
|
Krishna Canning - Wellesley, MA
|
158.
|
|
John Massarelli - Paxton, MA
|
159.
|
|
Connor Robbins - Sudbury, MA
|
160.
|
|
Connor Downing - Edgartown, MA
|
161.
|
|
thomas daly - Weston, MA
|
162.
|
|
Sivaram Emani - Brookline, MA
|
163.
|
|
Paul Andrew Damico - Quincy, MA
|
164.
|
|
Owen Brookhouse - Whitinsville, MA
|
165.
|
|
Alexander Macdonagh - Norfolk, MA
|
166.
|
|
Ben Zieff - Nantucket, MA
|
167.
|
|
Raymond Featherston - Westport, CT
|
168.
|
|
Marshall Abbott - Portland, ME
|
169.
|
|
Walter Komishane - Manchester, MA
|
170.
|
|
Ogden Timpson - Scarborough, ME
|
171.
|
|
Alexander Berardino - Darien, CT
|
172.
|
|
Desi Isaacson - Portland, ME
|
173.
|
|
Thomas Brent - Gorham, ME
|
174.
|
|
Sahil Sinha - Avon, CT
|
175.
|
|
Alex Chang - New Canaan, CT
|
176.
|
|
Nicholas Hotary - Salem, CT
|
177.
|
|
Riccardo Ribas - Southbury, CT
|
178.
|
|
Matias Navarro - Cambridge, MA
|
179.
|
|
Jack O'Shea - Darien, CT
|
180.
|
|
Charlie Brooks - Darien, CT
|
181.
|
|
Ian Kim - Southborough, MA
|
182.
|
|
Akash Purohit - Acton, MA
|
183.
|
|
Toby Hansford - Darien, CT
|
184.
|
|
Kenneth West - Wellesley, MA
|
185.
|
|
Alexander Cohen - Needham, MA
|
186.
|
|
Alexander Comerchero - Brookline, MA
|
187.
|
|
Justin Pace - Madison, CT
|
188.
|
|
aksel Cooperrider - West Tisbury, MA
|
189.
|
|
nainoa Cooperrider - West Tisbury, MA
|
190.
|
|
Armani Sawyer - Norwalk, CT
|
191.
|
|
Charles Turchetta - East Greenwich, RI
|
192.
|
|
Michael DeFelice - Branford, CT
|
193.
|
|
Eric Kong - New Haven, CT
|
194.
|
|
Curtis Oliver - Beverly, MA
|
195.
|
|
James Allan - Marblehead, MA
|
196.
|
|
Blake Norton - Stratford, CT
|
197.
|
|
Anjay Shah - Andover, MA
|
198.
|
|
John Appleman - Longmeadow, MA
|
199.
|
|
David Marchenko - Trumbull, CT
|
200.
|
|
Andrew Dunayevskiy - Newton, MA
|
201.
|
|
Colin Molloy - Arlington, MA
|
202.
|
|
Jonaathan Konecny - Southport, CT
|
203.
|
|
Tomas Navarro - Cambridge, MA
|
204.
|
|
Corran Moore - Newport, RI
|
205.
|
|
Isaiah Rodriguez - Norwalk, CT
|
206.
|
|
Declan Ennis - Needham, MA
|
207.
|
|
Ben Watson - Wilton, CT
|
208.
|
|
George Harris - Weston, MA
|
209.
|
|
Jan Overmeer - Weston, MA
|
210.
|
|
William Haines - Weston, MA
|
211.
|
|
Michael Overmeer - Weston, MA
|
212.
|
|
Liam Alden - Andover, MA
|