1.
|
|
Christian Schultz - Sudbury, MA
|
2.
|
|
Michael Hill - Topsham, ME
|
3.
|
|
Cameron Ghorbani - Lexington, MA
|
4.
|
|
Dante Terenzio - Stamford, CT (B18s - NSL)
|
5.
|
|
Mesa Mei - Somerville, MA
|
6.
|
|
Alexander Steinroeder - Concord, MA (B16s - NOQL)
|
7.
|
|
Daniel Hirschberg - Westport, CT (B16s - SEL)
|
8.
|
|
Wayne Harrell - East Windsor, CT (B16s - NSL)
|
9.
|
|
Mark Kahan - Unionville, CT
|
10.
|
|
Nate Collins - Manchester, MA
|
11.
|
|
Ravy Uong - Lowell, MA
|
12.
|
|
Connor Hyde - Peterborough, NH
|
13.
|
|
Thomas O'Brien - Guilford, CT
|
14.
|
|
Andrew Lebovitz - Weston, MA
|
15.
|
|
Justin Baker - Bolton, CT
|
16.
|
|
Alex Fromson - Waban, MA
|
17.
|
|
Justin Lee - Concord, MA
|
18.
|
|
Jeremy Schwartz - Weston, CT
|
19.
|
|
Benjamin Lee - New Canaan, CT
|
20.
|
|
Bjorn Merinder - Andover, MA
|
21.
|
|
Jesse Frieder - Providence, RI
|
22.
|
|
Robert Newhouse - Weston, CT
|
23.
|
|
Thomas Darling - Canton, MA
|
24.
|
|
Robert Berkowitz - Weston, CT
|
25.
|
|
Christian Heaney-Secord - Westwood, MA
|
26.
|
|
Mac Cahill - Southport, CT
|
27.
|
|
William Mercorella - Ridgefield, CT
|
28.
|
|
Cam Lovett-Woodsum - Boston, MA
|
29.
|
|
Christopher Barnhart - Longmeadow, MA
|
30.
|
|
Matthew Shapiro - Hanover, NH
|
31.
|
|
Lucas Andreika - Weston, CT
|
32.
|
|
Devon Jerome - Stamford, CT
|
33.
|
|
Andy Dougherty - Dover, MA
|
34.
|
|
Vlad Firoiu - Westford, MA
|
35.
|
|
Patrick Lewis - Dorchester Center, MA
|
36.
|
|
Roland Hence - Cambridge, MA
|
37.
|
|
Alessandro Bozzo - Brookfield, CT
|
38.
|
|
Brendan Seaver - New Canaan, CT
|
39.
|
|
Pierre-Edouard Planche - Natick, MA
|
40.
|
|
Beck Bond - Meriden, CT
|
41.
|
|
Mitchell Dobek - Westfield, MA
|
42.
|
|
Stefanos Tran - Everett, MA
|
43.
|
|
Vidith Huot - Providence, RI
|
44.
|
|
Christopher Cua - Wellesley, MA
|
45.
|
|
Ryan Carr - Madison, CT
|
46.
|
|
Hayden Callahan - Concord, MA
|
47.
|
|
Matthew Ford - Acton, MA
|
48.
|
|
Matthew Lipinski - Arlington, MA
|
49.
|
|
Benjamin Karim - Longmeadow, MA
|
50.
|
|
Jason Ottomano - Weston, CT
|
51.
|
|
Aaron Revzin - Needham, MA
|
52.
|
|
Kyle Hine - Bethel, CT
|
53.
|
|
Jerrod Dobkin - Cheshire, CT
|
54.
|
|
Michael Glen - Weston, MA
|
55.
|
|
William Spector - Weston, MA (B16s - SEL)
|
56.
|
|
Joshua Jordan - Northborough, MA
|
57.
|
|
Cole Gay - Stowe, VT
|
58.
|
|
Michael Rosengren - Sharon, MA
|
59.
|
|
Alexander Mihalca - N Chelmsford, MA
|
60.
|
|
Lucas Martin - East Sandwich, MA
|
61.
|
|
Kyle Desisto - Cohasset, MA
|
62.
|
|
Christopher Corrigan - Lincoln, RI
|
63.
|
|
Colin Dixon - Dorchester Center, MA
|
64.
|
|
Chris Nelson - Scituate, MA
|
65.
|
|
Isiah Prosper - Manchester, NH
|
66.
|
|
George King - Concord, MA
|
67.
|
|
Michael Laracuente - Milford, CT
|
68.
|
|
Eric Fandel - Framingham, MA
|
69.
|
|
Kyle Kinch - Dorchester Center, MA
|
70.
|
|
Mitchell Henry - Wellesley, MA
|
71.
|
|
Richard Robbie - Harwich Port, MA
|
72.
|
|
Jordan Petit - Glastonbury, CT
|
73.
|
|
Gregory Corwin - Hanover, NH
|
74.
|
|
Andrew Waddington - Granby, CT
|
75.
|
|
Julian Ramirez - Manchester, MA
|
76.
|
|
Peter Yanofsky - Belmont, MA
|
77.
|
|
William Hunnewell - Chestnut Hill, MA
|
78.
|
|
Ilya Levin - Wellesley, MA
|
79.
|
|
Henry Moorhead - Dedham, MA
|
80.
|
|
Juan Arango - Manchester, MA
|
81.
|
|
Jon Ostrowsky - Newton Highlands, MA
|
82.
|
|
Will Shames - Waban, MA
|
83.
|
|
Ray Zolman - North Reading, MA
|
84.
|
|
James St. Onge - Bedford, MA
|
85.
|
|
Matt Hursh - Weston, CT
|
86.
|
|
Luka Bagi - Branford, CT
|
87.
|
|
Jake Dockterman - Carlisle, MA
|
88.
|
|
Joseph Piotti - Burlington, MA
|
89.
|
|
Christian Boulanger - Winchester, MA
|
90.
|
|
Richard Litterst - North Falmouth, MA
|
91.
|
|
Drew Van Orderlain - Easthampton, MA
|
92.
|
|
Caleb Klick - Chelmsford, MA
|
93.
|
|
Julian Albert - Newton Upper Falls, MA
|
94.
|
|
Jeremy Barr - Longmeadow, MA
|
95.
|
|
Nate Simon - Waban, MA
|
96.
|
|
Noah Bragg - Brookline, MA
|
97.
|
|
John Megas - Longmeadow, MA
|
98.
|
|
Carl Defranco - Belmont, MA
|
99.
|
|
Robert Crampton - Wilton, CT
|
100.
|
|
John Welch - Winchester, MA
|
101.
|
|
Graham Alrutz - Middletown, CT
|
102.
|
|
Daniel Zwicker - Concord, MA
|
103.
|
|
Sean Adams - Cheshire, CT
|
104.
|
|
Tyler Capasso - Monroe, CT
|
105.
|
|
Nolan Paige - Fairfield, CT (B16s - SEL)
|
106.
|
|
Regis Chang - Mattapoisett, MA
|
107.
|
|
Jeffrey Birenbaum - Andover, MA
|
108.
|
|
John Holschlag - Bristol, CT
|
109.
|
|
Brandon Thompson - Freeport, ME
|
110.
|
|
Alex Chin - Hingham, MA
|
111.
|
|
Ryan Masotti - Bondville, VT
|
112.
|
|
Jonathan Ng - Randolph, MA
|
113.
|
|
Nathan Davis - Southborough, MA
|
114.
|
|
Josh Dennison - Harpswell, ME
|
115.
|
|
Eric Wade - Woodbury, CT
|
116.
|
|
Thomas Alaimo - Andover, MA
|
117.
|
|
Dane Gebauer - Darien, CT
|
118.
|
|
Nathan Rohman - Topsham, ME
|
119.
|
|
Gordon Peters - Wellesley, MA
|
120.
|
|
Jacob Berman - Providence, RI
|
121.
|
|
Kevin McDonald - Westport, CT
|
122.
|
|
Brett Francis - Glastonbury, CT
|
123.
|
|
Eric Floum - Fairfield, CT
|
124.
|
|
Chris Martin - Darien, CT
|
125.
|
|
Ben Berkowitz - Fairfield, CT
|
126.
|
|
Kevin Budrawich - New Canaan, CT
|
127.
|
|
Brandon Roode - Griswold, CT
|
128.
|
|
Sam Bachelder - Wenham, MA
|
129.
|
|
Garrett Ledonne - New Albany, OH
|
130.
|
|
Benjamin Arguin - Goffstown, NH
|
131.
|
|
Teddy Roche - Yarmouth, ME
|
132.
|
|
David Lath - Newton, MA
|
133.
|
|
Joshua Jackson - Norfolk, MA
|
134.
|
|
Alec Ahee - Carlisle, MA
|
135.
|
|
Matthew Vaughan - Dalton, MA
|
136.
|
|
Josh Lurier - Westborough, MA
|
137.
|
|
Bashiru Akinfolarin - Boston, MA
|
138.
|
|
Alexander Hirsch - Amherst, MA
|
139.
|
|
Rushab Tanna - Burlington, MA
|
140.
|
|
Brendan Dyer - Acton, MA
|
141.
|
|
Roy Skinner - New Canaan, CT
|
142.
|
|
Aaron Segel - Needham, MA
|
143.
|
|
Kolin Smialek - Madison, CT
|
144.
|
|
Devin Van Dyke - Lewiston, ME
|
145.
|
|
Joncloudy Petrini - Stamford, CT
|
146.
|
|
Lavrentsy Araqhamia - Sharon, MA
|
147.
|
|
Andrew Herrera - Lexington, MA
|
148.
|
|
James Tarca - Branford, CT
|
149.
|
|
Kenneth Weiand - Marshfield, MA
|
150.
|
|
Kyle Burke - Wakefield, RI
|
151.
|
|
fred lemongo - Bridgeport, CT
|
152.
|
|
Benjamin Robinson - Yarmouth, ME
|
153.
|
|
Keegan Allahyarian - Norwell, MA
|
154.
|
|
Geoffrey Brennan - Washington Depot, CT
|
155.
|
|
Eric Heath - Andover, MA
|
156.
|
|
Joshua Cohen - Canton, MA
|
157.
|
|
John Corvi - Newburyport, MA
|
158.
|
|
Nicholas Visinski - Fairfield, CT
|
159.
|
|
Jeffrey Denunzio - Barrington, RI
|
160.
|
|
Christopher Prothro - Bedford, NH
|
161.
|
|
Dennis Scarpa - Plantsville, CT
|
162.
|
|
Conor Haughey - Wellesley, MA
|
163.
|
|
Daniel Saucier - Newington, CT
|
164.
|
|
Jeff Taylor - Framingham, MA
|
165.
|
|
Mark Pronchick - Lexington, MA
|
166.
|
|
Mark Hosang - Bedford, NH
|
167.
|
|
Jonathan Chen - Exeter, NH
|
168.
|
|
Shane Huggins - Andover, MA
|
169.
|
|
Christopher Wright - North Haven, CT
|
170.
|
|
Evan Taubes - Concord, MA
|
171.
|
|
Michael Hickey - Yarmouth, ME
|
172.
|
|
Chase Curtis - S Hamilton, MA
|
173.
|
|
Peter Arguimbau - Windsor, CT
|
174.
|
|
David Gold - Mendon, VT
|
175.
|
|
Christian Toth - Pomfret Ctr, CT
|
176.
|
|
Jonathan Kraiger - Springfield, VT
|
177.
|
|
Janis Schafer - Old Town, ME
|
178.
|
|
Kevin Wu - Weatogue, CT
|
179.
|
|
Neal Jawadekar - East Lyme, CT
|
180.
|
|
Patrick Wyeth - Harwich, MA
|
181.
|
|
Tyler Epstein - Auburndale, MA
|
182.
|
|
Michael Pratt - Wellesley, MA
|
183.
|
|
Spencer Canny - Manchester, MA
|
184.
|
|
Eglis Bizhoti - Dorchester, MA
|
185.
|
|
Raghav Tanna - Burlington, MA
|
186.
|
|
James Barnhart - Longmeadow, MA
|
187.
|
|
Justin Hyte - Marblehead, MA
|
188.
|
|
James Rindo - Lowell, MA
|
189.
|
|
Nitin Mahesh - Andover, MA
|
190.
|
|
Todd Doran - South Windsor, CT
|
191.
|
|
Ryan Gallo - Longmeadow, MA
|
192.
|
|
Michael Ren - Acton, MA
|
193.
|
|
Dimitri Mezidor - Bridgeport, CT
|
194.
|
|
Dylan Neel - Providence, RI
|
195.
|
|
Henry Morgan - Amherst, NH
|
196.
|
|
Austin Henry - Fairfield, CT
|
197.
|
|
Michael Elfman - Longmeadow, MA
|
198.
|
|
Russell Einbinder - Roxbury, CT
|
199.
|
|
Cam Chapman - Acton, MA
|
200.
|
|
Kevin Kohlmorgen - Stowe, VT
|
201.
|
|
Tamas Bodrog - Bridgewater, MA
|
202.
|
|
Jeremy Neville - Wellesley, MA
|
203.
|
|
Thaddeus Custer - Manchester, CT
|
204.
|
|
Christopher Curran - Fairfield, CT
|
205.
|
|
Ryan Swann - Warren, VT
|
206.
|
|
Max Wasserman - Medfield, MA
|
207.
|
|
Robert Duffy - East Greenwich, RI
|
208.
|
|
Josh Strassburger - Stamford, CT
|
209.
|
|
Cliff Bueno De Mesquita - Kingston, RI
|
210.
|
|
Willie White - Nantucket, MA
|
211.
|
|
Vlad Podoprigora - New Milford, CT
|
212.
|
|
Jeffrey Lazerowich - Stratham, NH
|
213.
|
|
Matthew Fitzburgh - Fairfield, CT
|
214.
|
|
Emrecan Yener - Chestnut Hill, MA
|
215.
|
|
Andrew Siderides - New Canaan, CT
|
216.
|
|
Clark Reid Yennie - West Tisbury, MA
|
217.
|
|
Edgar White - Belmont, MA
|
218.
|
|
A.J. Twymer - Cambridge, MA
|
219.
|
|
Graham Meharg - Litchfield, CT
|
220.
|
|
Viraj Parikh - Acton, MA
|
221.
|
|
Alexander Ginsberg - Lexington, MA
|
222.
|
|
Herman Luther - Lexington, MA
|
223.
|
|
Michael Kofman - Chestnut Hill, MA
|
224.
|
|
Zachary Shuskus - West Hartford, CT
|
225.
|
|
Michael Giaquinto - East Falmouth, MA
|
226.
|
|
Nathan Johnson - Windham, ME
|
227.
|
|
Martin Bouroncle - Goffstown, NH
|
228.
|
|
Nathan Denoncourt - Bedford, NH
|
229.
|
|
Griffin Reid - Bolton, CT
|
230.
|
|
Alexander Keefe - Ellsworth, ME
|
231.
|
|
Matthew Mantikas - Glastonbury, CT
|
232.
|
|
Thomas Flannery - Andover, MA
|
233.
|
|
Ted Leonhardt - Farmington, CT
|
234.
|
|
Carlos Jovellar - Chestnut Hill, MA
|
235.
|
|
Benjamin Aghion - Concord, MA
|
236.
|
|
Bryce Boothby - Sudbury, MA
|
237.
|
|
Brian Astrachan - Orange, CT
|
238.
|
|
Scott Neuberger - Wellesley, MA
|
239.
|
|
Charles Lai - Boston, MA
|
240.
|
|
Sam Stone - Darien, CT
|
241.
|
|
Patrick Fischer - New Haven, CT
|
242.
|
|
Casey Tenney - Sandy Hook, CT
|
243.
|
|
Joe Cappiello - Sandy Hook, CT
|
244.
|
|
Ryan Sullivan - Medfield, MA
|
245.
|
|
Luke Maloney - Hamden, CT
|
246.
|
|
Chaun Michael Medeiros - Brewster, MA
|
247.
|
|
Sam McKay-Corkum - Rehoboth, MA
|
248.
|
|
Tommy Ross - Darien, CT
|
249.
|
|
Andrew Pesco - Weston, CT
|
250.
|
|
Matt Kuhar - Smithfield, RI
|
251.
|
|
Sam McQuillan - Brookline, MA
|
252.
|
|
Daniel Caticha - Taunton, MA
|
253.
|
|
Sean Gill - Darien, CT
|
254.
|
|
Ryan Becker - Westford, MA
|
255.
|
|
Jack Moriarty - Boxford, MA
|
256.
|
|
Reilly Harmer - Darien, CT
|
257.
|
|
Alex Williams - West Hartford, CT
|
258.
|
|
Gregory Jacob - Ridgefield, CT
|
259.
|
|
Phillip Weiner - Needham, MA
|
260.
|
|
Joshua Suneby - Wellesley, MA
|
261.
|
|
Andrew Berry - Manchester, NH
|
262.
|
|
Andrew McHugh - Edgartown, MA
|
263.
|
|
Adam Brown - West Simsbury, CT
|
264.
|
|
Peter Manos - Newtown, CT
|
265.
|
|
Daniel Stein - Chestnut Hill, MA
|
266.
|
|
Andrew Wilson - Monroe, CT
|
267.
|
|
Edison Huff - Amherst, NH
|
268.
|
|
Alexander Levine - S Glastonbury, CT
|
269.
|
|
Steven Viera - Bridgewater, MA
|
270.
|
|
Nat Storer - Sherborn, MA
|
271.
|
|
Christopher Indiveri - Fairfield, CT
|
272.
|
|
Jeff Stefanis - Stow, MA
|
273.
|
|
Giovanni Emestica - New Haven, CT
|
274.
|
|
Marcus Zehnder - Westbrook, CT
|
275.
|
|
Sanjeeva Chetty - North Attleboro, MA
|
276.
|
|
Matthew Burke - Ipswich, MA
|
277.
|
|
Gordon Sommer - Darien, CT
|
278.
|
|
Daniel Young - Washington, CT
|
279.
|
|
Cameron Trosin - North Hampton, NH
|
280.
|
|
Jonathan Young - Norwalk, CT
|
281.
|
|
Eric Robinson - Fairfield, CT
|
282.
|
|
Zach Ladwig - Chelmsford, MA
|
283.
|
|
Essam Nagori - Fairfield, CT
|
284.
|
|
Josh Burger - Fairfield, CT
|
285.
|
|
Peter Tupanjanin - Dover, MA
|
286.
|
|
Harris Rollinger - Lexington, MA
|
287.
|
|
Adam Cervenka - Melrose, MA
|
288.
|
|
John Altieri - Fairfield, CT
|
289.
|
|
Jack L. Allier - Wilton, CT
|
290.
|
|
Nicholas Filipancic - Newburyport, MA
|
291.
|
|
Sebastian Buffa - Weston, CT
|
292.
|
|
Marco Eberth - Winchester, MA
|
293.
|
|
Daniel Golden - Brookline, MA
|
294.
|
|
Zachary Cecere - Wellesley, MA
|
295.
|
|
Garrett Levey - Wayland, MA
|
296.
|
|
Eric Eldredge - Mashpee, MA
|
297.
|
|
Greg Frank - Durham, CT
|
298.
|
|
Matthew Greenberg - Westport, CT
|
299.
|
|
Jesse Boyd - Bolton, CT
|
300.
|
|
James Kraner - Glastonbury, CT
|
301.
|
|
Max Rodman - Newton, MA
|
302.
|
|
Zack Miller - Cambridge, MA
|
303.
|
|
David Miller - Waban, MA
|
304.
|
|
Andrew Kim - Dover, MA
|
305.
|
|
Aaron Diamond - Monroe, CT
|
306.
|
|
Charlie Taylor - Darien, CT
|
307.
|
|
Alex Ratner - Westport, CT
|
308.
|
|
John Davidson - Ridgefield, CT
|
309.
|
|
Samuel Jackson - Darien, CT
|
310.
|
|
Jordan Ratner - Westport, CT
|
311.
|
|
Raymond DeAguila - Monroe, CT
|
312.
|
|
Daniel Rabinovich - West Yarmouth, MA
|
313.
|
|
Jacob Zhiltsov - Fairfield, CT
|
314.
|
|
Ian Kenison - Concord, NH
|
315.
|
|
Stanley Urbanek - Concord, NH
|