1.
|
|
Kaiaitz Mendibe - Springfield, MA
|
2.
|
|
Petro Kuzmenok - Fairfield, CT
|
3.
|
|
Matisse Farzam - Norwalk, CT
|
4.
|
|
Coleman Merce - Westport, CT
|
5.
|
|
Miles Kennedy - Stamford, CT
|
6.
|
|
Alek Karagozyan - Belmont, MA
|
7.
|
|
Wesley Nichols - Redding, CT
|
8.
|
|
Trip Wight - Concord, MA
|
9.
|
|
Lochlan Seth - West Newton, MA
|
10.
|
|
Logan Li - Winchester, MA
|
11.
|
|
Cole Oberg - Weston, MA
|
12.
|
|
Joseph Lublinsky - Westport, CT
|
13.
|
|
Robert Cooper - Cambridge, MA
|
14.
|
|
ryan zhang - Acton, MA
|
15.
|
|
Max Frias - North Haven, CT (B12s - NSL)
|
16.
|
|
Dylan Fayerman - Acton, MA
|
17.
|
|
Liam Hovorka - Avon, CT
|
18.
|
|
Teddy Callery - Darien, CT
|
19.
|
|
Paul James - Trumbull, CT
|
20.
|
|
Kiran Raval - Darien, CT
|
21.
|
|
Tomas Medina - Upton, MA
|
22.
|
|
Joseph Oyebog - Westport, CT (B12s - NSL)
|
23.
|
|
James Lorenzetti - Milford, CT
|
24.
|
|
Troy Kudrjavtsev - Westport, CT (B12s - SEL)
|
25.
|
|
Trey Bourgeois - Gilford, NH
|
26.
|
|
Charles Coleman - Wellesley, MA
|
27.
|
|
Gauthier Bodet - Weston, MA
|
28.
|
|
Saunak Manna - Westford, MA
|
29.
|
|
Mehul Bhattacharyya - Sharon, MA
|
30.
|
|
Daniel wachira - Norwalk, CT
|
31.
|
|
William Howley - Glastonbury, CT
|
32.
|
|
Rocco DiDonato - Westwood, MA
|
33.
|
|
Noah Gilligan - Weston, MA
|
34.
|
|
Andrey Mukhin - Southborough, MA
|
35.
|
|
LUKAS PHIMVONGSA - Enfield, CT (B12s - NSL)
|
36.
|
|
Ryan Karam - Stamford, CT
|
37.
|
|
Derek Hafiz - Westport, CT
|
38.
|
|
Max Ding - Weston, MA
|
39.
|
|
Henry Winiecki - Jaffrey, NH
|
40.
|
|
Andrew Gershfeld - Cheshire, CT
|
41.
|
|
Luciano Larosa - Danvers, MA
|
42.
|
|
John Dickens - Milton, MA
|
43.
|
|
Joel McCandless - Lexington, MA
|
44.
|
|
Rajiv Raval - Darien, CT
|
45.
|
|
Connor Liona - Westford, MA
|
46.
|
|
Jackson Carbonier - Wilton, CT
|
47.
|
|
Hriday Karthik - Shrewsbury, MA
|
48.
|
|
Svabhu Govindaraj - North Grafton, MA
|
49.
|
|
Elliott Booth - Niantic, CT
|
50.
|
|
CURTIS JUDSON - Acton, MA
|
51.
|
|
Andrew Toft - Weston, CT
|
52.
|
|
Aayush Jhaveri - Stamford, CT
|
53.
|
|
Jeremy Liao - Andover, MA
|
54.
|
|
Eric Zhu - West Roxbury, MA
|
55.
|
|
Ryan Gill - Norwell, MA
|
56.
|
|
Owen Eskey - Hanover, NH
|
57.
|
|
Alexander Lee - Chestnut Hill, MA
|
58.
|
|
Christopher Ristaino - Boxborough, MA
|
59.
|
|
Mika Garber - Marblehead, MA
|
60.
|
|
Jay F Dusza - Madison, CT
|
61.
|
|
Magnus Starrett - Weston, MA
|
62.
|
|
William Mathias - Avon, CT
|
63.
|
|
Kyle Song - Ridgefield, CT
|
64.
|
|
Peter Khudyakov - Brookline, MA
|
65.
|
|
Shane Mettler - New Canaan, CT
|
66.
|
|
Robert Liu - Sudbury, MA
|
67.
|
|
Siddharth Srinivasan - Shrewsbury, MA
|
68.
|
|
Ryan Benoit - Darien, CT
|
69.
|
|
Ryan Hovorka - Avon, CT
|
70.
|
|
Zachary Regelman - Weston, MA
|
71.
|
|
Alexander Podoltsev - Madison, CT
|
72.
|
|
Webb Constable - Concord, MA
|
73.
|
|
Sal Katz - West Hartford, CT
|
74.
|
|
Grant Pittaro - New Canaan, CT
|
75.
|
|
Aarush Admala - Brookline, MA
|
76.
|
|
Naveen Kothandaraman - Lexington, MA
|
77.
|
|
Ashton Kellogg - Portsmouth, RI
|
78.
|
|
Aditya Gupta - Brookline, MA
|
79.
|
|
Ben Trost - Belmont, MA
|
80.
|
|
Colin Levine - Needham, MA
|
81.
|
|
Ethan Clegg - Chepachet, RI
|
82.
|
|
Evan Kidd - Westport, MA
|
83.
|
|
Kayvon Touserkani - Acton, MA
|
84.
|
|
Andrew DAngelo - Southborough, MA
|
85.
|
|
Logan Mack - Bedford, NH
|
86.
|
|
Jiho Lee - Wellesley, MA
|
87.
|
|
Noah Wolff - Westport, CT
|
88.
|
|
Eric Diop - Roslindale, MA
|
89.
|
|
Kian Burt - Andover, MA
|
90.
|
|
Alex Morin - Marstons Mills, MA
|
91.
|
|
Andre Espiritu - Trumbull, CT
|
92.
|
|
Edward Roake - Winchester, MA (B12s - NSL)
|
93.
|
|
Sharan Manick - Cromwell, CT
|
94.
|
|
Petar Stojanovic - Weston, MA
|
95.
|
|
Nicholas Yoo - Darien, CT
|
96.
|
|
Michael He - Acton, MA
|
97.
|
|
Hyungkyu Park - Westford, MA
|
98.
|
|
Tyler Ferguson - Wallingford, CT
|
99.
|
|
Vishnu Kumar - Trumbull, CT
|
100.
|
|
Evan Zhang - Sudbury, MA
|
101.
|
|
Max Kupferman - Canton, MA
|
102.
|
|
Deven Devaiah - Chestnut Hill, MA
|
103.
|
|
george cutone - Kennebunkport, ME
|
104.
|
|
MIHIR TATAVARTI - Northborough, MA
|
105.
|
|
Joseph Moolman - Brookline, MA
|
106.
|
|
Tomas Grygalis - Chestnut Hill, MA
|
107.
|
|
Blake Queiroz - Ridgefield, CT
|
108.
|
|
Vishal Nayak - Stamford, CT
|
109.
|
|
Philip Baykov - Stow, MA
|
110.
|
|
Gordon Gallagher - New Canaan, CT
|
111.
|
|
Daniel Greene - Dover, MA
|
112.
|
|
Avery Zheng - Longmeadow, MA
|
113.
|
|
John Whipple - Darien, CT
|
114.
|
|
Om Seth - Lincoln, RI
|
115.
|
|
Andre Violette - Yarmouth, ME
|
116.
|
|
Christian Kaverud - Glastonbury, CT
|
117.
|
|
Elois Chadel - Winchester, MA
|
118.
|
|
Aidan Lee - Wayland, MA
|
119.
|
|
Colby Hall - Duxbury, MA
|
120.
|
|
Andrew Li - Darien, CT
|
121.
|
|
Dyllon Litmanovich - Providence, RI
|
122.
|
|
Nathaniel Gasperoni - Newburyport, MA
|
123.
|
|
Max Donovan - Milton, MA
|
124.
|
|
Ethan Sidman - Boston, MA
|
125.
|
|
Boris Kouzminov - Beverly, MA
|
126.
|
|
BRANDON PHIMVONGSA - Enfield, CT
|
127.
|
|
Griffin Jordan - Wellesley Hills, MA
|
128.
|
|
Peter Morand - Simsbury, CT
|
129.
|
|
Samuel Levchenko - Madison, CT
|
130.
|
|
Arthas Goutham - Wellesley, MA
|
131.
|
|
Clint Graham - Westport, CT
|
132.
|
|
Andrew Nelson - Cohasset, MA
|
133.
|
|
Sumanth Sura - Westborough, MA
|
134.
|
|
Jack Prokopis - Lynnfield, MA
|
135.
|
|
Jesse Gjeltema - Stow, MA
|
136.
|
|
Luke Prokopis - Lynnfield, MA
|
137.
|
|
Jackson Rich - Wayland, MA
|
138.
|
|
Parker Feng - Westport, CT
|
139.
|
|
Nolan OBrien - Bellingham, MA
|
140.
|
|
Dhevin Nahata - Chestnut Hill, MA
|
141.
|
|
Zhenghao LI - Longmeadow, MA
|
142.
|
|
Teodor Bortan - Old Saybrook, CT
|
143.
|
|
Ernest Lai - Winchester, MA
|
144.
|
|
Rohan Reddy - Lexington, MA
|
145.
|
|
Kaden Chen - Westborough, MA
|
146.
|
|
Wilson Fettig - Grafton, MA
|
147.
|
|
Justin Lee - Chestnut Hill, MA
|
148.
|
|
Kailash Chari - North Andover, MA
|
149.
|
|
Matthew Lally - Sharon, MA
|
150.
|
|
Chris Polackal - Lexington, MA
|
151.
|
|
Tucker Catalano - Duxbury, MA
|
152.
|
|
Wyatt Sturn - New Canaan, CT
|
153.
|
|
William Donnelly - Darien, CT
|
154.
|
|
Akash Cotten - Northborough, MA
|
155.
|
|
Lucio Kombo - New Haven, CT
|
156.
|
|
Ethan Hass - Orange, CT
|
157.
|
|
Avish Kumar - Canton, MA
|
158.
|
|
Carey Huang - Southborough, MA
|
159.
|
|
Daman Bhalla - Winchester, MA
|
160.
|
|
Gavin Ohler - Lexington, MA
|
161.
|
|
Tanner Oberg - Weston, MA
|
162.
|
|
Thomas Fawcett - Milford, CT
|
163.
|
|
Calvin Ehrenberg - Longmeadow, MA
|
164.
|
|
David Suit - Avon, CT
|
165.
|
|
Kevin Liang - Longmeadow, MA
|
166.
|
|
Charles Donahue - Hingham, MA
|
167.
|
|
Derek Jin - Jamaica Plain, MA
|
168.
|
|
Kevin Li - Brookline, MA
|
169.
|
|
Vihaan Gandhi - Wethersfield, CT
|
170.
|
|
Abhinav Avvaru - Nashua, NH
|
171.
|
|
Daniel Glaser - Needham Heights, MA
|
172.
|
|
Rudr Malayya - Lexington, MA
|
173.
|
|
Sahil Annamaneni - Avon, CT
|
174.
|
|
Arvin Krishnan - Easton, CT
|
175.
|
|
Aditya Prasad - Nashua, NH
|
176.
|
|
Jeremy Bullock - Marstons Mills, MA
|
177.
|
|
Justin Park - Shrewsbury, MA
|
178.
|
|
Carver Porter - Boston, MA
|
179.
|
|
Akhil Vallabhajosula - Wilton, CT
|
180.
|
|
Charles Osborn - Belmont, MA
|
181.
|
|
Andrew Smith - Tiverton, RI
|
182.
|
|
Henry Zhao - Southborough, MA
|
183.
|
|
Brandon Hermes - West Hartford, CT
|
184.
|
|
Ethan Tran - Milton, MA
|
185.
|
|
Jay Raj - Melrose, MA
|
186.
|
|
Owen Webster - Sudbury, MA
|
187.
|
|
Kevin Zuo - New Canaan, CT
|
188.
|
|
Caleb Pajak - Ridgefield, CT
|
189.
|
|
Stefan Herning - Wellesley Hills, MA
|
190.
|
|
Peter Burnham - Duxbury, MA
|
191.
|
|
Koray Abramson - Weston, MA
|
192.
|
|
Taylor Bettencourt - Duxbury, MA
|
193.
|
|
Charlie Lankow - Scituate, MA
|
194.
|
|
Gavin Lehrman - Weston, CT
|
195.
|
|
Husayn Ladha - Hopkinton, MA
|
196.
|
|
Wali Saissi - Bedford, MA
|
197.
|
|
Elliot Kim - Glastonbury, CT
|
198.
|
|
Ali Ayaan Rizvi - Avon, CT
|
199.
|
|
Zach Munson - Cohasset, MA
|
200.
|
|
Samuel Liu - Acton, MA
|
201.
|
|
Ethan Xia - Wellesley, MA
|
202.
|
|
Shrey choudhary - Farmington, CT
|
203.
|
|
Matthew Liu - Lexington, MA
|
204.
|
|
Jace Coleman - Framingham, MA
|
205.
|
|
Aiden Taghinia - West Newton, MA
|
206.
|
|
Rohan Purohit - East Lyme, CT
|
207.
|
|
Gordie Cromwell - Chestnut Hill, MA
|
208.
|
|
San Ogawa - Brookline, MA
|
209.
|
|
KeXing Lu - Lexington, MA
|
210.
|
|
Davin Roy - Belmont, MA
|
211.
|
|
Ivan Zlatev - Chestnut Hill, MA
|
212.
|
|
Avyay Menon - Trumbull, CT
|
213.
|
|
Edward White - Haddam, CT
|
214.
|
|
Rithik Mathew - Westwood, MA
|
215.
|
|
Martin Kelly - Boston, MA
|
216.
|
|
Jonathan Nguyen - Acton, MA
|
217.
|
|
Benjamin Mwanza - Litchfield, CT
|
218.
|
|
Harrison Lent - Wilton, CT
|
219.
|
|
Alexander Kozlov - Acton, MA
|
220.
|
|
Desmond Shannon - Branford, CT
|
221.
|
|
David Schroeder - Milford, NH
|
222.
|
|
Parker Schultz - Hingham, MA
|
223.
|
|
Wense Bienaime - Norwalk, CT
|
224.
|
|
Duncan Naylor - Newtonville, MA
|
225.
|
|
Kaelen Lundberg - New London, NH
|
226.
|
|
Omar Saber - Southborough, MA
|
227.
|
|
Sri Kiran Sripada - South Windsor, CT
|
228.
|
|
Aaron Babajanyan - Woodbridge, CT
|
229.
|
|
Kevin Li - Sudbury, MA
|
230.
|
|
Elia Ahmadi - Woodbridge, CT
|
231.
|
|
Quincy Jones - New Haven, CT
|
232.
|
|
Thomas Pogorelec - Chestnut Hill, MA
|
233.
|
|
Tyler Elisofon - Newton Center, MA
|
234.
|
|
Benjamin Tan - Niantic, CT
|
235.
|
|
William Best - Yarmouth, ME
|
236.
|
|
Daniel Lynch - Concord, MA
|
237.
|
|
Derek Corcoran - Charlestown, MA
|
238.
|
|
Peter Chen - Weston, MA
|
239.
|
|
Ronak Wakhlu - Lexington, MA
|
240.
|
|
Roni Yasmine - Hingham, MA
|
241.
|
|
Eddy Pan - Westwood, MA
|
242.
|
|
Marc Dalzell - Wellesley, MA
|
243.
|
|
Rishi Dasari - Acton, MA
|
244.
|
|
Winston Starrett - Weston, MA
|
245.
|
|
Michael Lorenzetti - Milford, CT
|
246.
|
|
William Schneider - Plymouth, MA
|
247.
|
|
Thomas Sirichantho - Woodbridge, CT
|
248.
|
|
Benjamin Buie - West Roxbury, MA
|
249.
|
|
Sriram Jetty - Rocky Hill, CT
|
250.
|
|
Roman Ton - North Reading, MA
|
251.
|
|
Lucas Llovera - Darien, CT
|
252.
|
|
Lukas Pannenborg - Hopedale, MA
|
253.
|
|
Reese Jensen - Duxbury, MA
|
254.
|
|
Mihir Patil - Shrewsbury, MA
|
255.
|
|
Isaac Swain - Waldoboro, ME
|
256.
|
|
Yutse Chen - Kingston, RI
|
257.
|
|
Nicholas Brillo - New Canaan, CT
|
258.
|
|
MUKHIL OLINILAVAN - Rocky Hill, CT
|
259.
|
|
Brendan O'Rourke - Wayland, MA
|
260.
|
|
Anthony Sparacio - Simsbury, CT
|
261.
|
|
Charlie Fabro - Fairfield, CT
|
262.
|
|
Jacob Pletka - Andover, MA
|
263.
|
|
hugo crainich - Burlington, VT
|
264.
|
|
Aidan Baker - Clinton, CT
|
265.
|
|
Patrick Zhang - Guilford, CT
|
266.
|
|
Alexander Sanok - Weston, CT
|
267.
|
|
Jay Gorgas - Franklin, MA
|
268.
|
|
Joshua Brant - Fairfield, CT
|
269.
|
|
Alexander Hyams - West Hartford, CT
|
270.
|
|
Agassi Rusher - Amherst, NH
|
271.
|
|
Brendan Estaphan - Westborough, MA
|
272.
|
|
Jack Mountford - New Canaan, CT (B12s - NSL)
|
273.
|
|
Samuele Raniolo - Southington, CT
|
274.
|
|
Cooper Cheifetz - Bedford, NH
|
275.
|
|
Quinn Amenta - South Windsor, CT
|
276.
|
|
Quinn Federle - Yarmouth, ME
|
277.
|
|
Cooper Munson - Old Lyme, CT
|
278.
|
|
Will Cressman - Duxbury, MA
|
279.
|
|
Nicholas Komari - East Greenwich, RI
|
280.
|
|
Jack Blitzer - Westport, CT
|
281.
|
|
Chandler Byrne - Hingham, MA
|
282.
|
|
Theodore Thiagarajah - Southborough, MA
|
283.
|
|
Zachary Dehner - Hanover, MA
|
284.
|
|
Owen Jacobson - Southport, CT
|
285.
|
|
Matthew Zinno - Cumberland, RI
|
286.
|
|
Matteo Gleason - Boston, MA
|
287.
|
|
Daniel Stepanyan - Lexington, MA
|
288.
|
|
Edward Tim Weiss - Weston, MA
|
289.
|
|
Atul phadke - Nashua, NH
|
290.
|
|
Rohan Rao - Chestnut Hill, MA
|
291.
|
|
Henry Kerr - Bath, ME
|
292.
|
|
Declan Woodman - New Haven, CT
|
293.
|
|
Dante Chabot - Newburyport, MA
|
294.
|
|
Cameron Gonzalez - North Falmouth, MA
|
295.
|
|
Mason Melchionda - Dover, MA
|
296.
|
|
Trew Strong - Duxbury, MA
|
297.
|
|
Mahath Gaddipati - South Windsor, CT
|
298.
|
|
Jeffrey Horky - Southwick, MA
|
299.
|
|
Jackson Cooke - Fairfield, CT
|
300.
|
|
Andrew Li - Acton, MA
|
301.
|
|
Matthew Maniatty - Madison, CT
|
302.
|
|
Gabriel Mena - Branford, CT
|
303.
|
|
Alberto Cutone - Kennebunkport, ME
|
304.
|
|
Manav Mittal - Glastonbury, CT
|
305.
|
|
James Morello - Wilton, CT
|
306.
|
|
William Glick - Brookline, MA
|
307.
|
|
Benjamin Resnick - Needham, MA
|
308.
|
|
Trey Dodd - West Hartford, CT
|
309.
|
|
Luke Tahmoush - Hopedale, MA
|
310.
|
|
Nethan Madhav - Sudbury, MA
|
311.
|
|
Benjamin Ostrovsky - Carlisle, MA
|
312.
|
|
Tejas Balaji - Shrewsbury, MA
|
313.
|
|
Arush Rao - Norwalk, CT
|
314.
|
|
Peter Chang - Winchester, MA
|
315.
|
|
Charlie Schlenker - Medford, MA
|
316.
|
|
Tim Vargas - Duxbury, MA
|
317.
|
|
Teagan Myers - Vineyard Haven, MA
|
318.
|
|
Johnny Guo - Darien, CT
|
319.
|
|
Amaan Baweja - Weatogue, CT
|
320.
|
|
Henry Stockwell - Barrington, RI
|
321.
|
|
Miles Woodbury - Falmouth, ME
|
322.
|
|
Benjamin DeJordy - Cranston, RI
|
323.
|
|
Mason Choi - Boston, MA
|
324.
|
|
Jordany Cenejuste - Norwalk, CT
|
325.
|
|
Ronit Prasad - Lexington, MA
|
326.
|
|
MASON CHRISTIANSEN - Stamford, CT
|
327.
|
|
TJ Fahey - Concord, MA
|
328.
|
|
Jeffery Zhang - Wayland, MA
|
329.
|
|
Derin Suren - Essex Junction, VT
|
330.
|
|
Benjamin Zhao - Wellesley Hills, MA
|
331.
|
|
Takoda Story Danziger - Redding, CT
|
332.
|
|
Nathan Rothschild - Framingham, MA
|
333.
|
|
Michael Olson - West Yarmouth, MA
|
334.
|
|
Kailash Elumalai - Mansfield, MA
|
335.
|
|
Luke Brennan - Westport, CT
|
336.
|
|
Hayden Einbinder - Orange, CT
|
337.
|
|
Cody Bloom - Holliston, MA
|
338.
|
|
Devan Pradhan - Newton, MA
|
339.
|
|
Jack Cummins - Manchester, MA
|
340.
|
|
Roger Coleman - Milford, CT
|
341.
|
|
David Sadka - Brookline, MA
|
342.
|
|
Abdur-Rahman De Leon - Roxbury, MA
|
343.
|
|
Ethan Meltzer - Fairfield, CT
|
344.
|
|
Krishnan Menon - Waban, MA
|
345.
|
|
Pranav Simhan - Westborough, MA
|
346.
|
|
Andrew Risinger - Glastonbury, CT
|
347.
|
|
niko vujosevic - Yarmouth Port, MA
|
348.
|
|
vidan vujosevic - Yarmouth Port, MA
|
349.
|
|
Ethan Rosensweig - Newtonville, MA
|
350.
|
|
Justin Wong - Cohasset, MA
|
351.
|
|
Jack Parkes - Shelton, CT
|
352.
|
|
George Rand - Boston, MA
|
353.
|
|
Simon Picotte - Chestnut Hill, MA
|
354.
|
|
Iniyan Karuppusamy - Mansfield, MA
|
355.
|
|
Luke Felago - Duxbury, MA
|
356.
|
|
Scotty Master - Fairfield, CT
|
357.
|
|
Alexander Ko - Weston, MA
|
358.
|
|
Mateo Olea - Westport, CT
|
359.
|
|
Vishant Kandipilli - Avon, CT
|
360.
|
|
Drew Lynch - Reading, MA
|
361.
|
|
Max Friedlander - Bar Harbor, ME
|
362.
|
|
Benjamin Lublinsky - Westport, CT
|
363.
|
|
Sam Marsh - East Hampton, CT
|
364.
|
|
Kunaal pasumarti - Darien, CT
|
365.
|
|
Benjamin Lowy - Kent, CT
|
366.
|
|
Merrick Meardon - Brunswick, ME
|
367.
|
|
Elliott Schunk - Fairfield, CT
|
368.
|
|
chengting xie - Milton, MA
|
369.
|
|
Paul Deshler Jr - Marshfield, MA
|
370.
|
|
Kyle Zhang - Newton, MA
|
371.
|
|
Nathaniel Margolin - Andover, MA
|
372.
|
|
Nikhiladitya Narina - Andover, MA
|
373.
|
|
Rushil Mohan - Shrewsbury, MA
|
374.
|
|
Andrew McGill - Acton, MA
|
375.
|
|
Michael Jiang - Winchester, MA
|
376.
|
|
Jerry Qin - Winchester, MA
|
377.
|
|
Luka Kokosadze - Northampton, MA
|
378.
|
|
Luke Levanat - Fairfield, CT
|
379.
|
|
Sebastian Orth - Providence, RI
|
380.
|
|
Omar Rhazali - Stamford, CT
|
381.
|
|
Ben Rhodes-Kropf - Newton, MA
|
382.
|
|
Owen Padula - East Greenwich, RI
|
383.
|
|
Brady Friesen - Westport, CT
|
384.
|
|
Alexander Budovalcev - Sharon, MA
|
385.
|
|
Connor HEAGNEY - Norton, MA
|
386.
|
|
Kian Ahmadi - Woodbridge, CT
|
387.
|
|
Edgar Babajanyan - Woodbridge, CT
|
388.
|
|
Ajay Raman - Walpole, MA
|
389.
|
|
Chance Krawczyk - Wethersfield, CT
|
390.
|
|
Jasper Perlis - Cambridge, MA
|
391.
|
|
Rohil Mohan - Shrewsbury, MA
|
392.
|
|
Marcus Huang - Winchester, MA
|
393.
|
|
William Fine - West Newton, MA
|
394.
|
|
William Kubinec - East Boston, MA
|
395.
|
|
Ioannis Economidis - Stamford, CT
|
396.
|
|
Elan Cohen - Arlington, MA
|
397.
|
|
Solomon Kalichstein - Waitsfield, VT
|
398.
|
|
Dylan Kehm - Middletown, RI
|
399.
|
|
Ben Goldblatt - Chestnut Hill, MA
|
400.
|
|
Matthew Vetter - Madison, CT
|
401.
|
|
Jack Saucedo - Darien, CT
|
402.
|
|
Luke BAYLIS - Branford, CT
|
403.
|
|
Trent Wiles - Madison, CT
|
404.
|
|
James Lee - Milton, MA
|
405.
|
|
Saaransh Khandelwal - Wilton, CT
|
406.
|
|
Alexander Gaines - Newport, RI
|
407.
|
|
James Drachman - Waban, MA
|
408.
|
|
James Yi Jiao - Middletown, CT
|
409.
|
|
Lukas Lisovski-Zic - Newton Center, MA
|
410.
|
|
Ben Barrocas - Brookline, MA
|
411.
|
|
Brady Gorman - Hopkinton, MA
|
412.
|
|
Pranav Govindarajan - Holliston, MA
|
413.
|
|
Coby Yin - Fairhaven, MA
|
414.
|
|
Mikhail Kradinov - Boxborough, MA
|
415.
|
|
Owen Smith - Tolland, CT
|
416.
|
|
Liam Deighton - Newton Center, MA
|
417.
|
|
John Rubin - Duxbury, MA
|
418.
|
|
Max Glazer - Needham, MA
|
419.
|
|
Nikhil Vad - Litchfield, CT
|
420.
|
|
Jacob scrapchansky - Brunswick, ME
|
421.
|
|
ethan holson - Newton Highlands, MA
|
422.
|
|
Brian Ward - Westport, MA
|
423.
|
|
CHARLES Chen - Lexington, MA
|
424.
|
|
Andi Cobaj - Yarmouth, ME
|
425.
|
|
Jon Civitarese - Kittery, ME
|
426.
|
|
Charles Gavin - Milton, MA
|
427.
|
|
Jacques Le Brun - Westport, CT
|
428.
|
|
Matthew Morneault - Falmouth, ME
|
429.
|
|
Arkajyoti Sinha - Lexington, MA
|
430.
|
|
Leonardo Bene - Chestnut Hill, MA
|
431.
|
|
Jack Marshall - Westport, CT
|
432.
|
|
Ty Delottie - Fairfield, CT
|
433.
|
|
Stephen Walsh - Concord, MA
|
434.
|
|
Raghav Jaiswal - Rocky Hill, CT
|
435.
|
|
Liam Walsh - Duxbury, MA
|
436.
|
|
Aaron Leinberger - Wilton, CT
|
437.
|
|
Zachary Spear - Barrington, RI
|
438.
|
|
MARTI SARQUELLA - Acton, MA
|
439.
|
|
Cameron Keaveney - Exeter, NH
|
440.
|
|
Charlie Fearing - Marion, MA
|
441.
|
|
Camden DiChiara - Lincoln, RI
|
442.
|
|
Ty Perry - Rehoboth, MA
|
443.
|
|
Srinjoy Ghosh - Westborough, MA
|
444.
|
|
Kyle Doyle - Sudbury, MA
|
445.
|
|
Nicholas Hermes - West Hartford, CT
|
446.
|
|
Henry Seeley - Providence, RI
|
447.
|
|
Nick Carpenter - Edgartown, MA
|
448.
|
|
Jacob Slavsky - Sharon, MA
|
449.
|
|
Jeremy Lee - Wellesley, MA
|
450.
|
|
John Brown - Amherst, NH
|
451.
|
|
Henry Schultz - Barrington, RI
|
452.
|
|
Oliver Lawton - North Kingstown, RI
|
453.
|
|
Luke Sapolsky - Barrington, RI
|
454.
|
|
Christopher Curran - Sudbury, MA
|
455.
|
|
William Anderson - Stamford, CT
|
456.
|
|
Trinayaan Hariharan - South Windsor, CT
|
457.
|
|
Brett Lampert - Westport, CT
|
458.
|
|
Emerald Charles - Norwalk, CT
|
459.
|
|
Daniel Fearing - Marion, MA
|
460.
|
|
Oliver Fearing - Marion, MA
|
461.
|
|
Jack Rixner - Needham, MA
|
462.
|
|
Peter Yang - Wellesley Hills, MA
|
463.
|
|
Bennett Stout - Duxbury, MA
|
464.
|
|
Nate Rottenberg - Newton Center, MA
|
465.
|
|
Dimitry Pianykh - Newton Highlands, MA
|
466.
|
|
Jamir Freeman - West Hartford, CT
|
467.
|
|
Rocco Piretti - Lenox, MA
|
468.
|
|
Macksimus Malhotra - East Weymouth, MA
|
469.
|
|
William Sweet - New Canaan, CT
|
470.
|
|
Finnegan Carothers - Williamstown, MA
|
471.
|
|
Alex Hansen - Guilford, CT
|
472.
|
|
Ethan Byrne - Brighton, MA
|
473.
|
|
Preyas Sinha - Nashua, NH
|
474.
|
|
Conor Rea - Andover, MA
|
475.
|
|
Aiden Shilman - Greenland, NH
|
476.
|
|
Siddharth Srivatsan - Lee, NH
|
477.
|
|
Shashvath Srivatsan - Lee, NH
|
478.
|
|
Rupert Black - Stamford, CT
|
479.
|
|
John Osborn - Darien, CT
|
480.
|
|
Hunter wiernasz - Indian Orchard, MA
|
481.
|
|
Kyle Denny - Milton, MA
|
482.
|
|
Thomas Galvin - Haverhill, MA
|
483.
|
|
marco demelo - Medford, MA
|
484.
|
|
Andrew Perl - Burlington, MA
|
485.
|
|
Dylan Lynch - Middleboro, MA
|
486.
|
|
Timothy Churchill - Wellesley, MA
|
487.
|
|
Rihit Saundankar - Orange, CT
|
488.
|
|
Jordan Schwartz - Chestnut Hill, MA
|
489.
|
|
Zachary Pearson - Hanover, NH
|
490.
|
|
Finn Portley - Newport, RI
|
491.
|
|
Cannon Parsons - Waterbury Center, VT
|
492.
|
|
William Dodd - Madison, CT
|
493.
|
|
Kenny Feingold - Weston, MA
|
494.
|
|
Pearson Biggs - Fairfield, CT
|
495.
|
|
Ryan Berns - Cohasset, MA
|
496.
|
|
Dev Mehta - Westport, CT
|
497.
|
|
Trevor Talebian - Swampscott, MA
|
498.
|
|
Blake O'Donnell - Chestnut Hill, MA
|
499.
|
|
Nathan Belmore - Lakeville, MA
|
500.
|
|
Anish Sharma - Monroe, CT
|
501.
|
|
Colin Wright - Camden, ME
|
502.
|
|
Jacob Konrad - Needham, MA
|
503.
|
|
Dylan Barkley - Darien, CT
|
504.
|
|
Luca Bene - Chestnut Hill, MA
|
505.
|
|
Liam Tomaszewski - Darien, CT
|
506.
|
|
Jason Rohrer - Amherst, NH
|
507.
|
|
Lucca Maher - Newport, RI
|
508.
|
|
Stefan Suvei - Orange, CT
|
509.
|
|
Andrew Palacios - Hopkinton, MA
|
510.
|
|
Leyton Jackson - Southborough, MA
|
511.
|
|
Jonah Rosenbaum - Fairfield, CT
|
512.
|
|
Luca Salerno Uriarte - Newton, MA
|
513.
|
|
Tyler Wang - Bedford, NH
|
514.
|
|
Yue Tu - Lexington, MA
|
515.
|
|
Joshua Hills - Belfast, ME
|
516.
|
|
Devlin Bearer - Holliston, MA
|
517.
|
|
Aditya Bakshi - Nashua, NH
|
518.
|
|
Bryce Leiberman - Madison, CT
|
519.
|
|
Max Shurman - Yarmouth, ME
|
520.
|
|
Sava Kassev - Sharon, MA
|
521.
|
|
Max Li - Wilton, CT
|
522.
|
|
Harry Baroni - Dennis, MA
|
523.
|
|
Alexander Mansolillo - Smithfield, RI
|
524.
|
|
Siddhant Ganeshwaran - Acton, MA
|
525.
|
|
Frazer Smith - Bowdoin, ME
|
526.
|
|
Jackson Gierhart - Marion, MA
|
527.
|
|
Michael Giovannucci - Chestnut Hill, MA
|
528.
|
|
Corey Ladge - Brookline, MA
|
529.
|
|
Kailas Srinivasan - Wayland, MA
|
530.
|
|
Benjamin Miller - Belmont, MA
|
531.
|
|
Nicolas Huaco - Marion, MA
|
532.
|
|
Teddy Collins - Duxbury, MA
|
533.
|
|
Gabriel Emerick - Plympton, MA
|
534.
|
|
Jacob Decker - Newton Center, MA
|
535.
|
|
Jeremy Eisen - Bloomfield, CT
|
536.
|
|
Jarik Mojica - Tolland, CT
|
537.
|
|
alex bulger - Manchester, CT
|