1.
|
|
Alex Finkelstein - Raynham, MA (B16s - NSL)
|
2.
|
|
Nathan Mao - Topsham, ME (B16s - NSL)
|
3.
|
|
Teddy Truwit - Darien, CT
|
4.
|
|
Alexander Visser - Westport, CT
|
5.
|
|
Walker Oberg - Weston, MA
|
6.
|
|
Casey Kania - Middlefield, CT
|
7.
|
|
Joshua Israel - Madison, CT
|
8.
|
|
Pieter Breuker - Manchester, MA
|
9.
|
|
Zachary Schwartz - Newton, MA (B16s - NSL)
|
10.
|
|
Connor McDonald - Westport, CT
|
11.
|
|
Jayanth Devaiah - Chestnut Hill, MA
|
12.
|
|
Noah Schwartz - Chestnut Hill, MA (B16s - NSL)
|
13.
|
|
Prem Dave - Norwalk, CT
|
14.
|
|
Stefan Johnson - Florence, MA
|
15.
|
|
Eric Jingqi Zhang - Barrington, RI
|
16.
|
|
Leo Kaluzhny - Newton, MA
|
17.
|
|
Kenneth Wang - Belchertown, MA
|
18.
|
|
Luc Piacentini - Boston, MA
|
19.
|
|
James Bogdanovic - Barrington, RI
|
20.
|
|
Robert Daus - Westport, CT
|
21.
|
|
Aidan Burt - Andover, MA
|
22.
|
|
Sreeman Lakshmanan - Acton, MA
|
23.
|
|
Brett Gloria - Orange, CT
|
24.
|
|
Tighe Brunetti - Westport, CT
|
25.
|
|
Kostas Kollias - Longmeadow, MA
|
26.
|
|
Aryan Nijhawan - Westborough, MA
|
27.
|
|
Aidan Reilly - Stamford, CT
|
28.
|
|
Bharathan Sundar - Southborough, MA
|
29.
|
|
George Rose - Somerville, MA
|
30.
|
|
Max-William Kanz - Wethersfield, CT
|
31.
|
|
Siddharth Vandrangi - Walpole, MA
|
32.
|
|
Nik Wastcoat - Auburndale, MA
|
33.
|
|
Dylan Koziol - Wilton, CT
|
34.
|
|
Myles Peterson - Hinesburg, VT
|
35.
|
|
Leon Liu - Grafton, MA
|
36.
|
|
John Fazli - Auburndale, MA
|
37.
|
|
Adam Na - Weatogue, CT
|
38.
|
|
Ethan Zhang - Darien, CT
|
39.
|
|
Sebastien Naginski - Watertown, MA
|
40.
|
|
Jae Lee - Milton, MA
|
41.
|
|
Bradley Sheppard - Westport, CT
|
42.
|
|
Andrew Kelley - Darien, CT
|
43.
|
|
Jens Georgs - Groton, MA
|
44.
|
|
Jai Krishnan Arun Rajhesh - Westford, MA
|
45.
|
|
Samuel Lublinsky - Westport, CT
|
46.
|
|
Stefan Stojanovic - Weston, MA
|
47.
|
|
Sigmund Winiecki - Jaffrey, NH
|
48.
|
|
Thomas Cardona - Manchester, MA
|
49.
|
|
Nicholas Derby - Darien, CT
|
50.
|
|
Jasper Bo - Boxborough, MA
|
51.
|
|
Jarrett Chen - Belmont, MA
|
52.
|
|
Samuel Charney - Lexington, MA
|
53.
|
|
Harrison Collomb - Wellesley Hills, MA
|
54.
|
|
James Foster - Longmeadow, MA
|
55.
|
|
Jerry Zhang - Farmington, CT
|
56.
|
|
Griffin Jones - Wellesley, MA
|
57.
|
|
Ben Grace - Concord, MA
|
58.
|
|
Edward Nagler - Norwalk, CT
|
59.
|
|
Mehul Bhattacharyya - Sharon, MA
|
60.
|
|
Davis McDonald - Westport, CT
|
61.
|
|
Matthew Ray - Falmouth, ME
|
62.
|
|
George Danes - Old Lyme, CT
|
63.
|
|
Zachary Amendola - Wilton, CT
|
64.
|
|
khai ton - Rocky Hill, CT
|
65.
|
|
Justin Qin - Winchester, MA
|
66.
|
|
Julian Schirnding-Yach - Southport, CT
|
67.
|
|
Liam Marr - Franklin, MA
|
68.
|
|
Miles Sondergaard Jensen - Newton Upper Falls, MA
|
69.
|
|
Ryan Patrick - Darien, CT
|
70.
|
|
Rufus McCleery - North Chatham, MA
|
71.
|
|
Benjamin Gilligan - Weston, MA
|
72.
|
|
Oliver Prantis - East Sandwich, MA
|
73.
|
|
Darren Hailey - Clinton, MA
|
74.
|
|
Alex Caizzi - Barrington, RI
|
75.
|
|
Ruemon Bhattacharyya - Sharon, MA
|
76.
|
|
Matthew Fuffo - East Hampton, CT (B14s - SEL)
|
77.
|
|
Nicholas Putney - Norfolk, MA
|
78.
|
|
Nicholas Celotto - Guilford, CT
|
79.
|
|
Utsav Subramani - Cheshire, CT
|
80.
|
|
Matthew Maggiacomo - Warwick, RI
|
81.
|
|
Yasha Laskin - Cheshire, CT
|
82.
|
|
Varun Swaminathan - Winchester, MA
|
83.
|
|
Daniel Saxe - Stow, MA
|
84.
|
|
Leif Boddie - Cumberland Center, ME
|
85.
|
|
Rahul Vallabhajosula - Wilton, CT
|
86.
|
|
Alex Chaho - Avon, CT
|
87.
|
|
Tommy Hicks - Dover, MA
|
88.
|
|
River Craciun - Wellesley, MA
|
89.
|
|
Brandon Felcher - Westport, CT
|
90.
|
|
Eric Bhave - Richmond, VT
|
91.
|
|
Gavin Anderson - West Hartford, CT
|
92.
|
|
Nishith Sura - Westborough, MA
|
93.
|
|
Christopher Calderwood - Darien, CT
|
94.
|
|
Petro Kuzmenok - Fairfield, CT
|
95.
|
|
Archit Kumar - Lexington, MA
|
96.
|
|
Ryan Porter - Greenland, NH
|
97.
|
|
Vayshnav Malhotra - Franklin, MA
|
98.
|
|
Andrew Meyer - Concord, MA
|
99.
|
|
Andrew Chen - Westborough, MA
|
100.
|
|
Kevin Polackal - Lexington, MA
|
101.
|
|
Aahan Mehra - Lexington, MA
|
102.
|
|
Andrew Kutsch - Fairfield, CT
|
103.
|
|
Oliver Pope - South Dartmouth, MA
|
104.
|
|
Nicholas Root - New Canaan, CT
|
105.
|
|
Luke Brodsky - westport, CT
|
106.
|
|
Stone Shen - Acton, MA
|
107.
|
|
Sam Feng - Andover, MA
|
108.
|
|
Charles DeMatteo - Wellesley, MA
|
109.
|
|
Lochlan Seth - West Newton, MA
|
110.
|
|
Anton Rabkin - Newton, MA
|
111.
|
|
Nicholas Shabelsky - Chestnut Hill, MA
|
112.
|
|
Mika Garber - Marblehead, MA
|
113.
|
|
Alex Smith - Bedford, NH
|
114.
|
|
William Lewis - Wellesley, MA
|
115.
|
|
Jeremy Clark - Pawtucket, RI
|
116.
|
|
Matthew Chiang - Westport, CT
|
117.
|
|
Andrew Hawkom - Needham, MA
|
118.
|
|
Christopher Lee - Warwick, RI
|
119.
|
|
ryan zhang - Acton, MA
|
120.
|
|
Dan Pomahac - Dover, MA
|
121.
|
|
Daniel Meyerson - Cranston, RI
|
122.
|
|
Alex Li - Carlisle, MA
|
123.
|
|
Reilly O'Brien - Andover, MA
|
124.
|
|
Euhan Kim - Lexington, MA
|
125.
|
|
Ethan Zhang - Southborough, MA
|
126.
|
|
Arjun-Preethi Nair - ASHLAND, MA
|
127.
|
|
Akshay Kumar - Canton, MA
|
128.
|
|
Walker Mulligan - Guilford, CT
|
129.
|
|
Benjamin Graham - New Canaan, CT
|
130.
|
|
Sanjay Karikal - Framingham, MA
|
131.
|
|
Charles Caiati - Providence, RI
|
132.
|
|
Jack Davis - Fairfield, CT
|
133.
|
|
Bohdan Higley - Bedford, NH
|
134.
|
|
Graham Russo - Bridgewater, MA
|
135.
|
|
Daniel Sapozhnikov - Old Saybrook, CT
|
136.
|
|
Jon Jazwinski - Milford, CT
|
137.
|
|
Paul Neal - Peabody, MA
|
138.
|
|
Maxwell Chen - Sharon, MA
|
139.
|
|
Tait Oberg - Weston, MA
|
140.
|
|
Albert Bostoen - Westport, CT
|
141.
|
|
Rishi Baronia - South Grafton, MA
|
142.
|
|
Ryan Gill - Norwell, MA
|
143.
|
|
Noah Lee - Wayland, MA
|
144.
|
|
Azariah Rusher - Amherst, NH
|
145.
|
|
Anders Hansen - Darien, CT
|
146.
|
|
Ezra LeMole - Rockland, ME
|
147.
|
|
Curran moholkar - Northborough, MA
|
148.
|
|
Naveen Nemalapuri - Malden, MA
|
149.
|
|
Francis Cataldo - Longmeadow, MA
|
150.
|
|
SPENCER ROMAIN - Seekonk, MA
|
151.
|
|
Max Ding - Weston, MA
|
152.
|
|
Evan Kidd - Westport, MA
|
153.
|
|
Lawrence Byrne - Brighton, MA
|
154.
|
|
Matthew Pease - Falmouth, MA
|
155.
|
|
Jake Lowenstein - Walpole, MA
|
156.
|
|
Gauthier Bodet - Weston, MA
|
157.
|
|
John Henderson - Branford, CT (B14s - SEL)
|
158.
|
|
Robert Cooper - Cambridge, MA
|
159.
|
|
Aidan Jensen - Essex Junction, VT
|
160.
|
|
Nicholas Hayreperez - Wellesley, MA
|
161.
|
|
Liam Hovorka - Avon, CT
|
162.
|
|
Archie Mcdonough - Yarmouth, ME
|
163.
|
|
Noah Brenner - Waban, MA
|
164.
|
|
Suraj Ramanathan - Canton, MA
|
165.
|
|
Chris Li - Carlisle, MA
|
166.
|
|
Joel McCandless - Lexington, MA
|
167.
|
|
Alexander Camacho - Wayland, MA
|
168.
|
|
Jonathan Zhang - Wayland, MA
|
169.
|
|
Michael Joe Chaho - Avon, CT
|
170.
|
|
Miles Kennedy - Stamford, CT (B14s - SEL)
|
171.
|
|
Sebastian Mucha - Harwinton, CT
|
172.
|
|
Cody Coleman - Framingham, MA
|
173.
|
|
Richard Waterfall - Southborough, MA
|
174.
|
|
CURTIS JUDSON - Acton, MA
|
175.
|
|
Dominik Dadak - Guilford, CT
|
176.
|
|
Hriday Karthik - Shrewsbury, MA
|
177.
|
|
Michael He - Acton, MA
|
178.
|
|
David Levchenko - Madison, CT
|
179.
|
|
Jason Loeb - Stamford, CT
|
180.
|
|
Brian Yin - Sudbury, MA
|
181.
|
|
Justin Bilenker - Stamford, CT
|
182.
|
|
Kaiaitz Mendibe - Springfield, MA
|
183.
|
|
Kavi Gasper - Providence, RI
|
184.
|
|
Jack Lionette - Chilmark, MA
|
185.
|
|
Kobe Kase - Providence, RI
|
186.
|
|
Alexander Natalizio - Bedford, MA
|
187.
|
|
Camrin Penn - Dorchester Center, MA
|
188.
|
|
Keshav Sundar - Lexington, MA
|
189.
|
|
Eli herman - Westport, CT
|
190.
|
|
Christopher Colsman - Weston, MA
|
191.
|
|
Matisse Farzam - Norwalk, CT
|
192.
|
|
Will De Chabert - Madison, CT
|
193.
|
|
Christopher Ristaino - Boxborough, MA
|
194.
|
|
Sebastien Lowy - Madison, CT
|
195.
|
|
Nicholas Guderian - Sudbury, MA
|
196.
|
|
Minjune Kim - Lexington, MA
|
197.
|
|
Alex Pucillo - Amesbury, MA
|
198.
|
|
Mateus Kuo - West Newton, MA
|
199.
|
|
Saimanish Akavaramu - New Canaan, CT
|
200.
|
|
Cooper Munson - Old Lyme, CT
|
201.
|
|
Sai Nikhil Chanda - Ashland, MA
|
202.
|
|
waseem sablon - Stoughton, MA
|
203.
|
|
Cooper Petrie - Watertown, MA
|
204.
|
|
Rohan Reddy - Lexington, MA
|
205.
|
|
Michael Jung - Walpole, MA
|
206.
|
|
Robert Liu - Sudbury, MA
|
207.
|
|
Nico Cochran - Auburndale, MA
|
208.
|
|
Ian Luchars - Newton, MA
|
209.
|
|
Jordan Monsen - Wellesley, MA
|
210.
|
|
Om Seth - Lincoln, RI
|
211.
|
|
Charles Coleman - Wellesley, MA
|
212.
|
|
James Serhant - Hadley, MA
|
213.
|
|
Ezra Copes Finke - Belmont, MA
|
214.
|
|
Alex Ho - Mount Hermon, MA
|
215.
|
|
Thomas Berner - Needham, MA
|
216.
|
|
Andrew Smith - Tiverton, RI
|
217.
|
|
Cameron Moghaddam - Dover, MA
|
218.
|
|
Rohan Venkatesh - West Hartford, CT
|
219.
|
|
Jake Motyl - Westport, CT
|
220.
|
|
Ryan Hovorka - Avon, CT
|
221.
|
|
Logan Li - Winchester, MA
|
222.
|
|
Finn Hublitz - Fairfield, CT
|
223.
|
|
Anthony Cui - Weston, MA
|
224.
|
|
Troy Caron - E Greenwich, RI
|
225.
|
|
Sidharth Anil - Monroe, CT
|
226.
|
|
Gage King - Freeport, ME
|
227.
|
|
Jake Farber - norwalk, CT
|
228.
|
|
Sean Flynn - Hancock, ME
|
229.
|
|
Joseph Maffa - Boxborough, MA
|
230.
|
|
Andrew Zuo - New Canaan, CT
|
231.
|
|
Ian Stackpole - Fairhaven, MA
|
232.
|
|
Daniel Dayn - Natick, MA
|
233.
|
|
Lucas Barnes - Dover, MA
|
234.
|
|
Elias Guermazi - Newton Center, MA
|
235.
|
|
Jonah Manso - North Attleboro, MA
|
236.
|
|
Jack Bettencourt - Duxbury, MA
|
237.
|
|
Christopher Schultz - Hingham, MA
|
238.
|
|
Evan Zhang - Sudbury, MA
|
239.
|
|
Kabir Moghe - Acton, MA
|
240.
|
|
Noah Gilligan - Weston, MA
|
241.
|
|
Rocco DiDonato - Westwood, MA
|
242.
|
|
Frederic Fisher - Guilford, CT
|
243.
|
|
Jake Cochran - Scituate, MA
|
244.
|
|
Matthew Gatto - Westport, CT
|
245.
|
|
Jeremie Bolduc - Manchester, NH
|
246.
|
|
samuel hepner - Newton, MA
|
247.
|
|
Ezekiel Yarboi - Hyde Park, MA
|
248.
|
|
Kian Sahani - Sudbury, MA
|
249.
|
|
Zander Chown - Harpswell, ME
|
250.
|
|
Kyle Patrick - Darien, CT
|
251.
|
|
Coleman Swain - Waldoboro, ME
|
252.
|
|
Lucas Lieberman - Westport, CT
|
253.
|
|
Dimitry Mucha - Harwinton, CT
|
254.
|
|
Ryan Boucher - Bedford, NH
|
255.
|
|
William Schadt - Norwalk, CT
|
256.
|
|
Andrew Nelson - Cohasset, MA
|
257.
|
|
Cole Oberg - Weston, MA (B14s - SEL)
|
258.
|
|
Ashton Meuse - Hudson, NH
|
259.
|
|
THOMAS Wang - Newton, MA
|
260.
|
|
Peyton Meuse - Hudson, NH
|
261.
|
|
Charlie Haberstock - Waterville, ME
|
262.
|
|
Aidan O'Neil - Wellesley Hills, MA
|
263.
|
|
Derek Dong - Bedford, NH
|
264.
|
|
Drini Puka - West Hartford, CT
|
265.
|
|
Alec Beaudin - Auburn, ME
|
266.
|
|
Gaspar Olea - Westport, CT
|
267.
|
|
Michael Scott Daley Jr. - Ipswich, MA
|
268.
|
|
Leo Gianfagna - Litchfield, CT
|
269.
|
|
Armaan Sinha - Westborough, MA
|
270.
|
|
Leonardo Chen - Bedford, MA
|
271.
|
|
Akash Menon - Waban, MA
|
272.
|
|
Dylan Arevian - Scituate, MA
|
273.
|
|
Brayden Allen - North Kingstown, RI
|
274.
|
|
Alex Wu - Waban, MA
|
275.
|
|
Nicolas Le Brun - Westport, CT
|
276.
|
|
Christian Kaverud - Glastonbury, CT
|
277.
|
|
Derek Hafiz - Westport, CT
|
278.
|
|
jeremy bullock - Marstons Mills, MA
|
279.
|
|
Ryan Feldman - Cheshire, CT
|
280.
|
|
Avinaash Janarthanan - Andover, MA
|
281.
|
|
Francisco Gutierrez - Charlestown, MA
|
282.
|
|
Jonathan Garrity - Newton, MA
|
283.
|
|
Benjamin Lee - Needham, MA
|
284.
|
|
Justin Chen - Winchester, MA
|
285.
|
|
Neil Komma - Weston, CT
|
286.
|
|
Nathan Gamache - Melrose, MA
|
287.
|
|
Kevin Li - Sudbury, MA
|
288.
|
|
Jordan Hemley - North Reading, MA
|
289.
|
|
Flynn OConnell - Portsmouth, RI
|
290.
|
|
Ashay Jain - Acton, MA
|
291.
|
|
Desmond Shannon - Branford, CT
|
292.
|
|
Ethan King - Newton, MA
|
293.
|
|
Samuel Donnelly - Darien, CT
|
294.
|
|
Bryan Hanhtun - Andover, MA
|
295.
|
|
Spencer Quinn - Weston, CT
|
296.
|
|
James Cui - Acton, MA
|
297.
|
|
Dylan Karp - Avon, CT
|
298.
|
|
Dawson Turcotte - Skowhegan, ME
|
299.
|
|
Elie Hannoush - West Springfield, MA
|
300.
|
|
Pablo Segovia - Cambridge, MA
|
301.
|
|
Matthew Liu - Lexington, MA
|
302.
|
|
Zachary Kaplan - Westport, CT
|
303.
|
|
Amar Ruthen - Carlisle, MA
|
304.
|
|
David Knickerbocker - Essex Junction, VT
|
305.
|
|
Pranav Marwaha - Nashua, NH
|
306.
|
|
William Fumex - Madison, CT
|
307.
|
|
Zachary Christinat - Norwalk, CT
|
308.
|
|
Joaquin Garcia - Brookfield, CT
|
309.
|
|
Kayvon Touserkani - Acton, MA
|
310.
|
|
Joshua Chun - Belfast, ME
|
311.
|
|
Edward Lacson - Lexington, MA
|
312.
|
|
Tommy Villiotte - Cape Elizabeth, ME
|
313.
|
|
William Finn - Concord, MA
|
314.
|
|
Getchell Gibbons - Needham Heights, MA
|
315.
|
|
Joseph Lublinsky - Westport, CT
|
316.
|
|
Henry Winiecki - Jaffrey, NH
|
317.
|
|
James Lorenzetti - Milford, CT
|
318.
|
|
peter wang - brookline, MA
|
319.
|
|
Abhishek Mannam - Farmington, CT
|
320.
|
|
Adam Powers - Fairhaven, MA
|
321.
|
|
Michael Philipkosky - Weston, MA
|
322.
|
|
Simon Traub - Needham Heights, MA
|
323.
|
|
Jake Manley - Fairfield, CT
|
324.
|
|
John Li - Wellesley, MA
|
325.
|
|
Sudarshan Ramanan - Auburndale, MA
|
326.
|
|
Matt Tengtrakool - Burlington, MA
|
327.
|
|
Justin Kerney - North Dartmouth, MA
|
328.
|
|
Luke Emilius - Reading, MA
|
329.
|
|
Howell Xia - Belmont, MA
|
330.
|
|
Timothy McCormack - Fairfield, CT
|
331.
|
|
Avery Seeley - Providence, RI
|
332.
|
|
Josh Aresco - Portland, CT
|
333.
|
|
Andrew Haggerty - Westborough, MA
|
334.
|
|
Gavin Ohler - Lexington, MA
|
335.
|
|
Julian Whitney - Lincoln, MA
|
336.
|
|
Rohan Balachander - Lexington, MA
|
337.
|
|
Aarush Admala - Brookline, MA
|
338.
|
|
Sebastian Orth - Providence, RI
|
339.
|
|
Vardaan Kharbanda - Chestnut Hill, MA
|
340.
|
|
Brighton Le - Worcester, MA
|
341.
|
|
Eric Doraci - Natick, MA
|
342.
|
|
Thomas Sheedy - West Bridgewater, MA
|
343.
|
|
JD Anderson - Wrentham, MA
|
344.
|
|
Gavin Yang - Winchester, MA
|
345.
|
|
Jamil Khodr - Lynnfield, MA
|
346.
|
|
Robby Cooney - Plymouth, MA
|
347.
|
|
Jackson Delporto - Watertown, MA
|
348.
|
|
Rohan Francis - Groton, MA
|
349.
|
|
Trem Ampeloquio - Brookfield, CT
|
350.
|
|
Reilly Vejar - Madison, CT
|
351.
|
|
Jack Sforza - Fairfield, CT
|
352.
|
|
Jason Russo - Wilton, CT
|
353.
|
|
Everett Lee - Wilton, CT
|
354.
|
|
Dylan Dulchinos - East Longmeadow, MA
|
355.
|
|
Benjamin France - Carlisle, MA
|
356.
|
|
Oliver Featherston - Fairfield, CT
|
357.
|
|
Yefim Gorodnitskiy - Avon, CT
|
358.
|
|
Connor Liona - Westford, MA
|
359.
|
|
Luke Cunningham - Cumberland, RI
|
360.
|
|
Tyson Nichols - Redding, CT
|
361.
|
|
Coleman Merce - Westport, CT
|
362.
|
|
Ashton Hoang - Revere, MA
|
363.
|
|
Elliott Booth - Niantic, CT
|
364.
|
|
Trip Wight - Concord, MA
|
365.
|
|
Seamus Hickey - Lebanon, NH
|
366.
|
|
Avi Ruthen - Carlisle, MA
|
367.
|
|
Nicholas Bayer - Bedford, NH
|
368.
|
|
Samir Rajani - Milford, CT
|
369.
|
|
Sammy Williams - Needham, MA
|
370.
|
|
harrison neff - Goffstown, NH
|
371.
|
|
Quincy Jones - New Haven, CT
|
372.
|
|
george cutone - Kennebunkport, ME
|
373.
|
|
Petar Stojanovic - Weston, MA
|
374.
|
|
Alexander Lee - Chestnut Hill, MA
|
375.
|
|
Wesley Nichols - Redding, CT
|
376.
|
|
Thomas Wright - Winchester, MA
|
377.
|
|
Riz Bhattarai - Bedford, NH
|
378.
|
|
Stephen Walsh - Concord, MA
|
379.
|
|
Joseph Moolman - Brookline, MA
|
380.
|
|
Joe Walsh - Concord, MA
|
381.
|
|
Andrey Mukhin - Southborough, MA
|
382.
|
|
Chris Polackal - Lexington, MA
|
383.
|
|
Thomas Ayson - Plymouth, MA
|
384.
|
|
Ryan Achong - Concord, NH
|
385.
|
|
Rahul Mahesh - South Windsor, CT
|
386.
|
|
Rushil Jha - Wilton, CT
|
387.
|
|
Jonathan Feldman - Westborough, MA
|
388.
|
|
Finn Dowler - Madison, CT
|
389.
|
|
Sam Witonsky - Belmont, MA
|
390.
|
|
Rohith Ramanathan - Holliston, MA
|
391.
|
|
Anand Basu - Barrington, RI
|
392.
|
|
Harrison Luba - Lynnfield, MA
|
393.
|
|
Dima Demler - Chestnut Hill, MA
|
394.
|
|
Lucas Gulick - Franklin, MA
|
395.
|
|
Jack Kiely - Ipswich, MA
|
396.
|
|
Ethan DeAngelo - Guilford, CT
|
397.
|
|
Stephan Shishkov - Acton, MA
|
398.
|
|
Kevin Liang - Longmeadow, MA
|
399.
|
|
Aidan Jasinski - Wilton, CT
|
400.
|
|
Matthew Cheifetz - Needham, MA
|
401.
|
|
Tobey Sappern - Fairfield, CT
|
402.
|
|
Josh Suggs - Westport, CT
|
403.
|
|
Dyllon Litmanovich - Providence, RI
|
404.
|
|
Amitav Nott - New Canaan, CT
|
405.
|
|
Andrew Morrissey - Freeport, ME
|
406.
|
|
Ayush Gupta - Barrington, RI
|
407.
|
|
Jeremy Dubois - Wilbraham, MA
|
408.
|
|
James Birbara - West Hartford, CT
|
409.
|
|
Sai Vikram Kolasani - Trumbull, CT
|
410.
|
|
Lucas Tian - Westwood, MA
|
411.
|
|
Yoyo Tian - Chestnut Hill, MA
|
412.
|
|
Adam Rossetti - Shelton, CT
|
413.
|
|
Eric Schandor - North Conway, NH
|
414.
|
|
Gregory Lebedev - Stamford, CT
|
415.
|
|
Max Abeles - Needham, MA
|
416.
|
|
Ivan Sapozhnikov - Acton, MA
|
417.
|
|
Christian Ripke - Shelton, CT
|
418.
|
|
Trey Bourgeois - Gilford, NH
|
419.
|
|
Surya Rajamani - Lexington, MA
|
420.
|
|
Alex Yi - Wellesley, MA
|
421.
|
|
Samarth Agrawal - Westford, MA
|
422.
|
|
Will McInerney - Cohasset, MA
|
423.
|
|
Aidan Greer - Williston, VT
|
424.
|
|
Jack Honigmann - Litchfield, CT
|
425.
|
|
George Banacos - Milton, VT
|
426.
|
|
Michael Sun - Acton, MA
|
427.
|
|
Lucas Mack - Bedford, NH
|
428.
|
|
Teddy Keegan - West Hartford, CT
|
429.
|
|
Christopher Jacy - Glastonbury, CT
|
430.
|
|
Joshua Kenigsberg - Hingham, MA
|
431.
|
|
Nikhil Sierros - Florence, MA
|
432.
|
|
Rohan Suryawanshi - Stamford, CT
|
433.
|
|
Ivan Zlatev - Chestnut Hill, MA
|
434.
|
|
Elijah Wood - South Windsor, CT
|
435.
|
|
Jimmy Shen - Stoughton, MA
|
436.
|
|
Tom Augustine - South Windsor, CT
|
437.
|
|
Vishnu Emani - Newton, MA
|
438.
|
|
Andrew Gershfeld - Cheshire, CT
|
439.
|
|
Scott Sapolsky - Barrington, RI
|
440.
|
|
Max Kupferman - Canton, MA
|
441.
|
|
Alek Karagozyan - Belmont, MA
|
442.
|
|
Mikaili Green - Cambridge, MA
|
443.
|
|
Jesse Gjeltema - Stow, MA
|
444.
|
|
Anthony Sampson - New Canaan, CT
|
445.
|
|
Joshua Steere - North Scituate, RI
|
446.
|
|
Matthew Oh - Westford, MA
|
447.
|
|
Lucas Haymes - Westport, CT
|
448.
|
|
Skyler Shapiro - Newton Center, MA
|
449.
|
|
William Maynard - Westerly, RI
|
450.
|
|
Zachary Spear - Barrington, RI
|
451.
|
|
William Smith - Kennebunk, ME
|
452.
|
|
Nick Koen - Melrose, MA
|
453.
|
|
Rahul Mathew - Westwood, MA
|
454.
|
|
Rithik Mathew - Westwood, MA
|
455.
|
|
Robert Kubinec - East Boston, MA
|
456.
|
|
Thiviyan Satheesh - Acton, MA
|
457.
|
|
Henry Zhao - Southborough, MA
|
458.
|
|
Alexander Orth - Providence, RI
|
459.
|
|
Henry Du - Chestnut Hill, MA
|
460.
|
|
Owen Goss - Bedford, MA
|
461.
|
|
Zach Tzianabos - Reading, MA
|
462.
|
|
Joseph Lodato - Freeport, ME
|
463.
|
|
Luke Curnin - Topsham, ME
|
464.
|
|
Mason Chrabolowski - Wilton, CT
|
465.
|
|
Robert Ozerdem - Dover, MA
|
466.
|
|
Antonio Curran - Bristol, RI
|
467.
|
|
Danny Belanger - Newton Center, MA
|
468.
|
|
Eoin Stansfield - Dighton, MA
|
469.
|
|
Iustin Belea - Woburn, MA
|
470.
|
|
Ray Wang - Westwood, MA
|
471.
|
|
Evan Bennett - Rindge, NH
|
472.
|
|
Harrison Bell - Darien, CT
|
473.
|
|
Jason Jiang - West Newton, MA
|
474.
|
|
Rehaan Mohammed - Cranston, RI
|
475.
|
|
Zachary Regelman - Weston, MA
|
476.
|
|
Dylan Kehm - Middletown, RI
|
477.
|
|
George Shegog - Winchester, MA
|
478.
|
|
Ryan Galdenzi - Fairfield, CT
|
479.
|
|
Harrison Graber - Fairfield, CT
|
480.
|
|
Evan Vu - Brookline, MA
|
481.
|
|
Jack Larrenaga - Sudbury, MA
|
482.
|
|
Kurt Plakans - Marblehead, MA
|
483.
|
|
Ahmed Akoad - Lexington, MA
|
484.
|
|
Tyler Critz - Hollis, NH
|
485.
|
|
Alexander Edelmann - Boxford, MA
|
486.
|
|
Augustin Mangien - Lancaster, MA
|
487.
|
|
Patrick JOHNSON - Beverly, MA
|