1.
|
|
Matisse Farzam - Norwalk, CT
|
2.
|
|
Max Frias - North Haven, CT
|
3.
|
|
Troy Kudrjavtsev - Westport, CT
|
4.
|
|
Edward Roake - Winchester, MA
|
5.
|
|
Joseph Oyebog - Westport, CT
|
6.
|
|
Kiran Raval - Darien, CT
|
7.
|
|
Noah Wolff - Westport, CT
|
8.
|
|
Jack Mountford - New Canaan, CT
|
9.
|
|
Ryan Hovorka - Avon, CT
|
10.
|
|
Ryan Benoit - Darien, CT
|
11.
|
|
Tim Vargas - Duxbury, MA
|
12.
|
|
Ryan Karam - Stamford, CT
|
13.
|
|
LUKAS PHIMVONGSA - Enfield, CT
|
14.
|
|
Peter Khudyakov - Brookline, MA
|
15.
|
|
Jackson Rich - Wayland, MA
|
16.
|
|
Parker Schultz - Hingham, MA
|
17.
|
|
Daniel Stepanyan - Lexington, MA
|
18.
|
|
Daniel Greene - Dover, MA
|
19.
|
|
Kailash Chari - North Andover, MA
|
20.
|
|
Michael Lorenzetti - Milford, CT
|
21.
|
|
Saunak Manna - Westford, MA
|
22.
|
|
Charlie Schlenker - Medford, MA
|
23.
|
|
Andrew Smith - Tiverton, RI
|
24.
|
|
Teodor Bortan - Old Saybrook, CT
|
25.
|
|
Justin Lee - Chestnut Hill, MA
|
26.
|
|
Rajiv Raval - Darien, CT
|
27.
|
|
Aayush Jhaveri - Stamford, CT
|
28.
|
|
Takoda Story Danziger - Redding, CT
|
29.
|
|
Brady Friesen - Westport, CT
|
30.
|
|
Ernest Lai - Winchester, MA
|
31.
|
|
Siddharth Srinivasan - Shrewsbury, MA
|
32.
|
|
Kaden Chen - Westborough, MA
|
33.
|
|
Dante Chabot - Newburyport, MA
|
34.
|
|
Koray Abramson - Weston, MA
|
35.
|
|
Agassi Rusher - Amherst, NH
|
36.
|
|
John Dickens - Milton, MA
|
37.
|
|
Tanner Oberg - Weston, MA
|
38.
|
|
Aditya Gupta - Brookline, MA
|
39.
|
|
Jeffrey Horky - Southwick, MA
|
40.
|
|
Omar Rhazali - Stamford, CT
|
41.
|
|
Gordon Gallagher - New Canaan, CT
|
42.
|
|
Owen Hecker - Westport, CT
|
43.
|
|
Benjamin Shin - Belmont, MA
|
44.
|
|
Johnny Guo - Darien, CT
|
45.
|
|
Cody Bloom - Holliston, MA
|
46.
|
|
Thomas Pogorelec - Chestnut Hill, MA
|
47.
|
|
Rohan Rao - Chestnut Hill, MA
|
48.
|
|
Wali Saissi - Bedford, MA
|
49.
|
|
Andre Violette - Yarmouth, ME
|
50.
|
|
Jay Raj - Melrose, MA
|
51.
|
|
Rudr Malayya - Lexington, MA
|
52.
|
|
Alex Cozzolino - Westport, CT
|
53.
|
|
Quinn Scanlan - New Canaan, CT
|
54.
|
|
Anish shrivastava - Chestnut Hill, MA
|
55.
|
|
Parker Feng - Westport, CT
|
56.
|
|
Mateo Olea - Westport, CT
|
57.
|
|
Alberto Cutone - Kennebunkport, ME
|
58.
|
|
James Lee - Milton, MA
|
59.
|
|
Rishi Dasari - Acton, MA
|
60.
|
|
Thomas Sirichantho - Woodbridge, CT
|
61.
|
|
Jonathan Nguyen - Acton, MA
|
62.
|
|
Avish Kumar - Canton, MA
|
63.
|
|
Ashton Kellogg - Portsmouth, RI
|
64.
|
|
Alexander Podoltsev - Madison, CT
|
65.
|
|
Ty Perry - Rehoboth, MA
|
66.
|
|
Samuele Raniolo - Southington, CT
|
67.
|
|
Rithik Melwani - Darien, CT
|
68.
|
|
Boris Kouzminov - Beverly, MA
|
69.
|
|
Deven Devaiah - Chestnut Hill, MA
|
70.
|
|
Grant Ramirez - Wellesley Hills, MA
|
71.
|
|
Jameson Davis - Darien, CT
|
72.
|
|
Chandler Byrne - Hingham, MA
|
73.
|
|
Christopher Curran - Sudbury, MA
|
74.
|
|
Thomas Jani - South Hamilton, MA
|
75.
|
|
Nathaniel Fridland - Westport, CT
|
76.
|
|
Alexander Molda - Salisbury, MA
|
77.
|
|
Lukas Pannenborg - Hopedale, MA
|
78.
|
|
Brett Lampert - Westport, CT
|
79.
|
|
Luke Levanat - Fairfield, CT
|
80.
|
|
David Schroeder - Milford, NH
|
81.
|
|
San Ogawa - Brookline, MA
|
82.
|
|
Lucio Kombo - New Haven, CT
|
83.
|
|
Trey Dodd - West Hartford, CT
|
84.
|
|
Liam McCormack - Bridgeport, CT
|
85.
|
|
Tomas Grygalis - Chestnut Hill, MA
|
86.
|
|
Johnny Wastcoat - Auburndale, MA
|
87.
|
|
Alex Morin - Marstons Mills, MA
|
88.
|
|
Jacob Pletka - Andover, MA
|
89.
|
|
Aarnav Admala - Brookline, MA
|
90.
|
|
Stepan Sarkisov - Fairfield, CT
|
91.
|
|
Avery Zheng - Longmeadow, MA
|
92.
|
|
John Patrick Tesoriero - Westport, CT
|
93.
|
|
Peter Chen - Weston, MA
|
94.
|
|
Preet Mood - Chelmsford, MA
|
95.
|
|
Ethan Warhaftig - Hingham, MA
|
96.
|
|
Peter Morand - Simsbury, CT
|
97.
|
|
Max Donovan - Milton, MA
|
98.
|
|
Dhanvin Sarla - Sharon, MA
|
99.
|
|
Sharan Manick - Cromwell, CT
|
100.
|
|
Benjamin Lublinsky - Westport, CT
|
101.
|
|
Anthony Sparacio - Simsbury, CT
|
102.
|
|
Ruhan Karthik - Wellesley Hills, MA
|
103.
|
|
Macksimus Malhotra - East Weymouth, MA
|
104.
|
|
Jeremy Lee - Wellesley, MA
|
105.
|
|
Peter Burnham - Duxbury, MA
|
106.
|
|
Winston Starrett - Weston, MA
|
107.
|
|
Mason Choi - Boston, MA
|
108.
|
|
Arthas Goutham - Wellesley, MA
|
109.
|
|
Nathan Miller - Clinton, CT
|
110.
|
|
Liam Walsh - Duxbury, MA
|
111.
|
|
Benjamin Ostrovsky - Carlisle, MA
|
112.
|
|
Philip Mikhailov - Newton Highlands, MA
|
113.
|
|
Nicholas Hermes - West Hartford, CT
|
114.
|
|
Adrian Mittal - Dover, MA
|
115.
|
|
John DeAngelis - Topsfield, MA
|
116.
|
|
Derek Jin - Jamaica Plain, MA
|
117.
|
|
Jack Cummins - Manchester, MA
|
118.
|
|
vidan vujosevic - Yarmouth Port, MA
|
119.
|
|
Zachary Gorin - Westport, CT
|
120.
|
|
Om Seth - Lincoln, RI
|
121.
|
|
Matthew Guadarrama - Westport, CT
|
122.
|
|
Matthew Morneault - Falmouth, ME
|
123.
|
|
KeXing Lu - Lexington, MA
|
124.
|
|
Nikhiladitya Narina - Andover, MA
|
125.
|
|
sreewas lakshmanan - Acton, MA
|
126.
|
|
Sam Loomis - Wellesley Hills, MA
|
127.
|
|
Sawyer Dalzell - Westport, CT
|
128.
|
|
Krishnan Menon - Waban, MA
|
129.
|
|
Yash Veerkar - Bedford, NH
|
130.
|
|
Henry Stockwell - Barrington, RI
|
131.
|
|
Bodie Thompson - Lincoln, MA
|
132.
|
|
Rohan Mittal - Stamford, CT
|
133.
|
|
Theodore Thiagarajah - Southborough, MA
|
134.
|
|
niko vujosevic - Yarmouth Port, MA
|
135.
|
|
Joshua Saxe - Stow, MA
|
136.
|
|
Aaron Molda - Salisbury, MA
|
137.
|
|
Carey Huang - Southborough, MA
|
138.
|
|
Jery Qin - Winchester, MA
|
139.
|
|
Taylor Bettencourt - Duxbury, MA
|
140.
|
|
Jack Babka - Boston, MA
|
141.
|
|
David Sadka - Brookline, MA
|
142.
|
|
Luis Bullock Gonzalez - Boston, MA
|
143.
|
|
Vallab Kumar - Trumbull, CT
|
144.
|
|
brody bickerton - Norwalk, CT
|
145.
|
|
TJ Fahey - Concord, MA
|
146.
|
|
Sammy Regelman - Weston, MA
|
147.
|
|
MUKHIL OLINILAVAN - Rocky Hill, CT
|
148.
|
|
William Kubinec - East Boston, MA
|
149.
|
|
Ethan Tran - Boston, MA
|
150.
|
|
Jon Civitarese - Kittery, ME
|
151.
|
|
Scotty Master - Fairfield, CT
|
152.
|
|
Vishant Kandipilli - Avon, CT
|
153.
|
|
Isaac Chen - sharon, MA
|
154.
|
|
Kenneth Shen - Sharon, MA
|
155.
|
|
Pranit Rao - Sudbury, MA
|
156.
|
|
Will Cressman - Duxbury, MA
|
157.
|
|
Shreyas Gorre - Westport, CT
|
158.
|
|
William Albrikes - Mystic, CT
|
159.
|
|
Shrey choudhary - Farmington, CT
|
160.
|
|
Rohak Gulia - Weston, CT
|
161.
|
|
Daniel Lynch - Concord, MA
|
162.
|
|
Yue Tu - Lexington, MA
|
163.
|
|
Dillon Denny-Brown - Bedford, MA
|
164.
|
|
Lachlan Mccaghren - Lincoln, MA
|
165.
|
|
Siddhant Ganeshwaran - Acton, MA
|
166.
|
|
Ioannis Economidis - Stamford, CT
|
167.
|
|
Luke Felago - Duxbury, MA
|
168.
|
|
Ryan Berns - Cohasset, MA
|
169.
|
|
Ryan Pat - Natick, MA
|
170.
|
|
Devin Kelly - Fairfield, CT
|
171.
|
|
Jacob Slavsky - Sharon, MA
|
172.
|
|
Ryan Ferguson - Wallingford, CT
|
173.
|
|
Bryan Li - New Canaan, CT
|
174.
|
|
Jack Francis - Westport, CT
|
175.
|
|
Kieran Anand - Westport, CT
|
176.
|
|
Pranav Simhan - Westborough, MA
|
177.
|
|
Eamon Maxwell - Cohasset, MA
|
178.
|
|
Mark Berlen - Milford, CT
|
179.
|
|
Ayush Chaudhary - Groton, MA
|
180.
|
|
Michael Jiang - Winchester, MA
|
181.
|
|
Leo Napior - West Tisbury, MA
|
182.
|
|
MARTI SARQUELLA - Bedford, MA
|
183.
|
|
Jason Ahn - Acton, MA
|
184.
|
|
Emerald Charles - Norwalk, CT
|
185.
|
|
Ian Crerend - New Canaan, CT
|
186.
|
|
ZACHARY ROMM - Acton, MA
|
187.
|
|
Caleb Dubin - West Tisbury, MA
|
188.
|
|
Luke Free - South Hamilton, MA
|
189.
|
|
Reese Jensen - Duxbury, MA
|
190.
|
|
Dylan Cosgrove - Holliston, MA
|
191.
|
|
Kiyoshi Niimi - Wayland, MA
|
192.
|
|
hudson Schunk - Fairfield, CT
|
193.
|
|
Joe Krattenmaker - Hopkinton, MA
|
194.
|
|
Aryan Mago - Shrewsbury, MA
|
195.
|
|
Ludo Pauliny - Westport, CT
|
196.
|
|
Dean Jackson - Trumbull, CT
|
197.
|
|
Luka Golubovic - Fairfield, CT
|
198.
|
|
Blake Cushman - Westport, CT
|
199.
|
|
Callum McCracken - Darien, CT
|
200.
|
|
Kyle Levy - Edgartown, MA
|
201.
|
|
vivaan churiwalla - Portland, ME
|
202.
|
|
Brendan Ip - Wayland, MA
|
203.
|
|
Otis Forrester - Vineyard Haven, MA
|
204.
|
|
Joseph Cavanagh - Providence, RI
|
205.
|
|
Todd Cannaliato - Darien, CT
|
206.
|
|
Rehaan Mohammed - Cranston, RI
|
207.
|
|
Joseph Dellacroce - Woodbridge, CT
|
208.
|
|
Kevin Han - Waltham, MA
|
209.
|
|
Nicholas Brillo - New Canaan, CT
|
210.
|
|
Nate Samelson - Stamford, CT
|
211.
|
|
Rohan Sulur - Hopkinton, MA
|
212.
|
|
Edward White - Haddam, CT
|
213.
|
|
Rhys Marble - Ashby, MA
|
214.
|
|
Michael Clarke - Norwalk, CT
|
215.
|
|
Evan Yan - New Haven, CT
|
216.
|
|
Will Meyer - Camden, ME
|
217.
|
|
Jacques Le Brun - Westport, CT
|
218.
|
|
Benjamin Gottlieb - Madison, CT
|
219.
|
|
claus smith - Aquinnah, MA
|
220.
|
|
Charlie Barton - Avon, CT
|
221.
|
|
Zak Potter - Oak Bluffs, MA
|
222.
|
|
Gabriel Lubitz - West Newton, MA
|
223.
|
|
Neal Veeranna - Pittsfield, MA
|
224.
|
|
Benjamin Correia - Fairfield, CT
|
225.
|
|
Joshua Proctor - Wayland, MA
|
226.
|
|
Zachary Pearson - Hanover, NH
|
227.
|
|
Alexander Murphy - Fairfield, CT
|
228.
|
|
Jaiden Lee - Belmont, MA
|
229.
|
|
Tristan Ebrahimi - Darien, CT
|
230.
|
|
Sam Marsh - East Hampton, CT
|
231.
|
|
Nikhil Chaudhuri - Westford, MA
|
232.
|
|
Eric Kim - Avon, CT
|
233.
|
|
Ridley Gould - Darien, CT
|
234.
|
|
Bennett Stout - Duxbury, MA
|
235.
|
|
Thomas Churney - Sherborn, MA
|
236.
|
|
Jae Iyengar - Weston, MA
|
237.
|
|
Jonathan Andreoli - Newton, MA
|
238.
|
|
John Brown - Amherst, NH
|
239.
|
|
Leopold Cunningham - Newton Center, MA
|
240.
|
|
Maxwell Li - Winchester, MA
|
241.
|
|
Mitchell Byrne - Hingham, MA
|
242.
|
|
Leonard Delacruz - Westborough, MA
|
243.
|
|
Max Zichittella - Longmeadow, MA
|
244.
|
|
Miles Wheatland - Belmont, MA
|
245.
|
|
Tarun Ganeshkumar - Westborough, MA
|
246.
|
|
Mark Laskin - Cheshire, CT
|
247.
|
|
Lucas Ceballos-Cala - Westport, CT
|
248.
|
|
Aidan Cleary - Northampton, MA
|
249.
|
|
Oliver Galin - Westport, CT
|
250.
|
|
Leyton Jackson - Southborough, MA
|
251.
|
|
Will Maclean - Glastonbury, CT
|
252.
|
|
Antonio Martinez - Needham, MA
|
253.
|
|
Brady O'Neil - Pawcatuck, CT
|
254.
|
|
Brady Gorman - Hopkinton, MA
|
255.
|
|
Bryan Fernandez - Reading, MA
|
256.
|
|
Jeffery Zhang - Wayland, MA
|
257.
|
|
Ethan DiBiaso - West Tisbury, MA
|
258.
|
|
Yutse Chen - Kingston, RI
|
259.
|
|
Harry Baroni - Dennis, MA
|
260.
|
|
Kevin Cui - Lexington, MA
|
261.
|
|
Bryce Leiberman - Madison, CT
|
262.
|
|
Ansley Gallagher - Lexington, MA
|
263.
|
|
Nolan Elliott - Farmington, CT
|
264.
|
|
Diego Simosa - Marlborough, MA
|
265.
|
|
Neema Khosravani - Mansfield, MA
|
266.
|
|
Corey Ladge - Brookline, MA
|
267.
|
|
Ray Zhang - East Falmouth, MA
|
268.
|
|
Ryan Wade - Lexington, MA
|
269.
|
|
John Fernandez Suarez - Newton Centre, MA
|
270.
|
|
Justin Sun - Acton, MA
|
271.
|
|
Lucas Montello - Duxbury, MA
|
272.
|
|
niall madden - Newport, RI
|
273.
|
|
Iniyan Karuppusamy - Mansfield, MA
|
274.
|
|
Charlie Koenig - Duxbury, MA
|
275.
|
|
Simon Chen - Acton, MA
|
276.
|
|
Aryam Dave - Lexington, MA
|
277.
|
|
Callum Sizer - Fairfield, CT
|
278.
|
|
Devan Pradhan - Newton, MA
|
279.
|
|
Raghav Jaiswal - Rocky Hill, CT
|
280.
|
|
Armaan Kakkar - Braintree, MA
|
281.
|
|
Adam Saab - Providence, RI
|
282.
|
|
Edgar Meardon - Bath, ME
|
283.
|
|
Sritan Devineni - Lexington, MA
|
284.
|
|
Logan Murphy - Wellesley, MA
|
285.
|
|
Micah Yarlott - Westbrook, ME
|
286.
|
|
Luke Pittaro - New Canaan, CT
|
287.
|
|
Myles Nichols - Redding, CT
|
288.
|
|
Alex Giordano - Framingham, MA
|
289.
|
|
Sawyer Gaudreau - Branford, CT
|
290.
|
|
Dhruva Iyer - Acton, MA
|
291.
|
|
Jacob Faryman - South Weymouth, MA
|
292.
|
|
Jeevan Das - Wayland, MA
|
293.
|
|
Jack Duffy - Needham Heights, MA
|
294.
|
|
Haruki Ohara - Acton, MA
|
295.
|
|
Justin Wang - Fairfield, CT
|
296.
|
|
John Pompilio - Needham, MA
|
297.
|
|
William Guerin - Portland, ME
|
298.
|
|
Neel Chakravarthy - Londonderry, NH
|
299.
|
|
Jordan Schwartz - Chestnut Hill, MA
|
300.
|
|
Luke Sapolsky - Barrington, RI
|
301.
|
|
Andriy Vykhodtsev - Saco, ME
|
302.
|
|
Jonas Zatlyn-Weiner - Boston, MA
|
303.
|
|
Matthew Ferriera - Needham, MA
|
304.
|
|
Evan Keller - Westport, MA
|
305.
|
|
Dylan Barkley - Darien, CT
|
306.
|
|
Dallas White - Darien, CT
|
307.
|
|
Daksh Ijoor - Westborough, MA
|
308.
|
|
Jordany Cenejuste - Norwalk, CT
|
309.
|
|
JUSTIN ILIE - Trumbull, CT
|
310.
|
|
Alexander Garcia-Ramirez - Mansfield Center, CT
|
311.
|
|
Jake Fejos - Hamden, CT
|
312.
|
|
Mason Toothman - Sudbury, MA
|
313.
|
|
Tommy Berry - Fairfield, CT
|
314.
|
|
David Song - Andover, MA
|
315.
|
|
Owen He - Lexington, MA
|
316.
|
|
Cleyton Splaine - West Boothbay Harbor, ME
|
317.
|
|
Drake Tarlow - Salem, NH
|
318.
|
|
Chris Brazeau - Cohasset, MA
|
319.
|
|
Michael Giovannucci - Chestnut Hill, MA
|
320.
|
|
rohan sahu - Stamford, CT
|
321.
|
|
Alexander Etergino - New Canaan, CT
|
322.
|
|
Volkert Kleeman - Edgartown, MA
|
323.
|
|
Brennan Wright - Camden, ME
|
324.
|
|
Hezekiah Benson - Washington Depot, CT
|
325.
|
|
thomas DeJordy - Cranston, RI
|
326.
|
|
Aidan Zaheer - Shrewsbury, MA
|
327.
|
|
Kyriakos Papasavas - West Hartford, CT
|
328.
|
|
Thomas Caviness - Norwalk, CT
|
329.
|
|
Paul Fumex - Madison, CT
|
330.
|
|
David Cong - Bedford, NH
|
331.
|
|
Luke Fernandez Suarez - Newton Centre, MA
|
332.
|
|
Leo Wheatland - Belmont, MA
|
333.
|
|
Edward Ye - Weston, CT
|
334.
|
|
Oliver Pettigrove - Exeter, NH
|
335.
|
|
Warren Churchill - Medfield, MA
|
336.
|
|
Matthew Barry - Fairfield, CT
|
337.
|
|
Max Birnbaum - Boston, MA
|
338.
|
|
Jesse Chen - Westborough, MA
|
339.
|
|
Joseph Mussalli - Milton, MA
|
340.
|
|
Tijil Bethanaboina - Sharon, MA
|
341.
|
|
Will Fortenbaugh - Needham, MA
|
342.
|
|
Deniz Eryilmaz - Wellesley, MA
|
343.
|
|
Andrew Spagnuolo - Wellesley Hills, MA
|
344.
|
|
Alexander Skulte - Harvard, MA
|
345.
|
|
Aidan Lee - Westwood, MA
|
346.
|
|
John Jannotta - Southport, CT
|
347.
|
|
Arvind Bhattacharya - East Granby, CT
|
348.
|
|
Preston Siroka - Westport, CT
|
349.
|
|
Changyi Zhou - Chestnut Hill, MA
|
350.
|
|
Santino Crudele-Sands - New Canaan, CT
|
351.
|
|
Sampath Katnalu - Shrewsbury, MA
|
352.
|
|
Yanhan Chen - Andover, MA
|