1.
|
|
Nicholas Condos - Wilton, CT
|
2.
|
|
Daniel Milavsky - Needham, MA (B16s - SEL)
|
3.
|
|
Mark Sverdlov - Wellesley, MA
|
4.
|
|
ANDREW ILIE - Trumbull, CT
|
5.
|
|
Bobby Neuner - Darien, CT
|
6.
|
|
Luke Riemann - Cheshire, CT
|
7.
|
|
Michael Karr - Darien, CT (B18s - NSL)
|
8.
|
|
william chen - Longmeadow, MA
|
9.
|
|
Christopher Li - Westford, MA
|
10.
|
|
Derek Shen - Chestnut Hill, MA
|
11.
|
|
Ryan Fu - Andover, MA (B18s - NSL)
|
12.
|
|
Andres Ballesteros - West Hartford, CT (B18s - NSL)
|
13.
|
|
Ezekiel Hall - Manchester-by-the-Sea, MA
|
14.
|
|
Andrew Forchetti - Orange, CT
|
15.
|
|
Jordan Soifer - Stamford, CT
|
16.
|
|
Evan Felcher - Westport, CT (B18s - NSL)
|
17.
|
|
Connor Fu - Andover, MA (B18s - NSL)
|
18.
|
|
Patrick Bodrog - Lexington, MA
|
19.
|
|
Philip Cornelissen - Providence, RI
|
20.
|
|
Nilos Makino - Winchester, MA
|
21.
|
|
Dariy Vykhodtsev - Saco, ME
|
22.
|
|
Nicholas Forester - Falmouth, ME
|
23.
|
|
Kevin Chao - Needham, MA
|
24.
|
|
Declan OFlynn - Ipswich, MA
|
25.
|
|
AYMAN KHAN - Westborough, MA
|
26.
|
|
Shaw Rhinelander - Belmont, MA
|
27.
|
|
Tyler Zhang - Fayville, MA
|
28.
|
|
Samuel Pham - Boston, MA
|
29.
|
|
Jack Truwit - Darien, CT (B16s - SEL)
|
30.
|
|
Jack Vasu - Newton, MA
|
31.
|
|
Justin Pace - Madison, CT
|
32.
|
|
Riyan Farhat - Southborough, MA
|
33.
|
|
Matthew Kandel - Wilbraham, MA
|
34.
|
|
Sam Lampert - Westport, CT
|
35.
|
|
Benjamin Simmons - North Attleboro, MA
|
36.
|
|
Nicholas Vroman - Sudbury, MA (B16s - NSL)
|
37.
|
|
Jason Lee - New Canaan, CT
|
38.
|
|
Taishi Hosokawa - Norwalk, CT
|
39.
|
|
Max Schmidhauser - Providence, RI
|
40.
|
|
Alex Novins - Wellesley, MA
|
41.
|
|
Ben Stein - Westport, CT
|
42.
|
|
Isaac Gorelik - Weston, MA
|
43.
|
|
Brady Ryan - Lynn, MA
|
44.
|
|
Alex Salamon - Farmington, CT
|
45.
|
|
Matthew Campbell - Sudbury, MA (B16s - SEL)
|
46.
|
|
Matthew Nardone - Amesbury, MA
|
47.
|
|
Luke Alexander - Greenville, RI
|
48.
|
|
Joseph Barrett - Needham, MA
|
49.
|
|
William Barry - Beverly, MA
|
50.
|
|
Adam Sonntag - West Hartford, CT
|
51.
|
|
Levi Shlyankevich - Newton Center, MA
|
52.
|
|
Cameron Kania - Middlefield, CT
|
53.
|
|
John Weiler - Milton, MA
|
54.
|
|
Noah Schwartz - Chestnut Hill, MA
|
55.
|
|
Preston Gordon - Essex Junction, VT
|
56.
|
|
Brandon Sze - South Windsor, CT
|
57.
|
|
Alex Kane - New Haven, CT
|
58.
|
|
Kei Ogawa - Brookline, MA
|
59.
|
|
Phoenix Tamaoki - Cambridge, MA
|
60.
|
|
Nicholas Fontecha - Providence, RI
|
61.
|
|
Jaylen Wang - Wayland, MA
|
62.
|
|
Luke Queiroz - Ridgefield, CT
|
63.
|
|
Shane Lerkvikarn - Quincy, MA
|
64.
|
|
Alfi von Auersperg - Newport, RI
|
65.
|
|
Alan Nguyen - Reading, MA
|
66.
|
|
Michael Rosen - Andover, MA
|
67.
|
|
Matthew Lee - Marlborough, MA
|
68.
|
|
Luke Nickerson - Mansfield, MA
|
69.
|
|
Charles Wang - Lexington, MA
|
70.
|
|
Parth Mody - Durham, CT
|
71.
|
|
Alexander Ruenhorst - Shelton, CT
|
72.
|
|
Walker Oberg - Weston, MA (B16s - NSL)
|
73.
|
|
Alex Reza - Norwalk, CT
|
74.
|
|
Nikolas Ginter - Hanover, MA
|
75.
|
|
Jaden Tiriolo - Cheshire, CT
|
76.
|
|
Terrence McGrath - Stamford, CT
|
77.
|
|
Samuel Walker - South Burlington, VT
|
78.
|
|
Matthew Lapsley - Amherst, NH
|
79.
|
|
Jonathon Trevethan - Berlin, CT
|
80.
|
|
Max Schweitzer - West Hartford, CT
|
81.
|
|
Thorne Kieffer - Portland, ME
|
82.
|
|
maximilian Deresh - Brookline, MA
|
83.
|
|
Zakary Jacobs - Natick, MA
|
84.
|
|
Marco Delsanto - Woodbridge, CT
|
85.
|
|
Casey Kania - Middlefield, CT
|
86.
|
|
Saudip Manna - Westford, MA
|
87.
|
|
Jeffrey Mueller - Longmeadow, MA
|
88.
|
|
Aidan Reilly - Stamford, CT
|
89.
|
|
Kion Bruno - Westport, CT
|
90.
|
|
Michael Gates - Milton, MA
|
91.
|
|
Brennan Nick - Tolland, CT
|
92.
|
|
Ronnak Saxena - South Windsor, CT
|
93.
|
|
Kyle McCandless - Lexington, MA
|
94.
|
|
Joshua Israel - Madison, CT
|
95.
|
|
Jens Georgs - Groton, MA
|
96.
|
|
Michael Schick - Colchester, VT
|
97.
|
|
Matthew Costanza - Hopedale, MA
|
98.
|
|
Dylan Melnick - Avon, CT
|
99.
|
|
Griffin Forberg - Fairfield, CT
|
100.
|
|
Will Gardner - Wayland, MA
|
101.
|
|
Aaron Rasin - Waban, MA
|
102.
|
|
Arjun Chandra-Mohanty - Avon, CT
|
103.
|
|
Tripoom Jala - Braintree, MA
|
104.
|
|
David Arango - Auburndale, MA
|
105.
|
|
Alex Chaho - Avon, CT
|
106.
|
|
Rithik Alluri - Plainville, MA
|
107.
|
|
Ethan Na - Weatogue, CT
|
108.
|
|
Jason Katz - Westport, CT
|
109.
|
|
Benjamin Moolman - Brookline, MA
|
110.
|
|
Zachary Schwartz - Newton, MA
|
111.
|
|
Sajjad Shuaybi - Westborough, MA
|
112.
|
|
Andrew Zhang - Needham, MA
|
113.
|
|
Kai Georgs - Groton, MA
|
114.
|
|
Brendan Jimenez - Lynn, MA
|
115.
|
|
Jacob Silacci - Marblehead, MA
|
116.
|
|
Aidan Connerly - Hingham, MA
|
117.
|
|
Jason Boucher - Bedford, NH
|
118.
|
|
Nicolas Stoiana - Southbury, CT
|
119.
|
|
Fabian Avila - Manchester, MA
|
120.
|
|
Nicolas Mantilla - Needham, MA
|
121.
|
|
Bharathan Sundar - Southborough, MA
|
122.
|
|
Henry Murphy - Wilton, CT
|
123.
|
|
Jake Wolicki - Canton, MA
|
124.
|
|
Adithya Ashokkumar - Holliston, MA
|
125.
|
|
Dante Morgera - South Glastonbury, CT
|
126.
|
|
James Leone - Wilbraham, MA
|
127.
|
|
Alexander Herz - Avon, CT
|
128.
|
|
CYPRIEN BESIN - Brookline, MA
|
129.
|
|
Jake Greenwald - Westport, CT
|
130.
|
|
Patrick Nie - Lexington, MA
|
131.
|
|
John DeMarco - Chestnut Hill, MA
|
132.
|
|
Chad Doorley - East Greenwich, RI
|
133.
|
|
Declan Archer - Kennebunkport, ME
|
134.
|
|
Arian Gokhale - Rocky Hill, CT
|
135.
|
|
Ethan Kams - Needham, MA
|
136.
|
|
Nick Schramm - Colchester, VT
|
137.
|
|
Jason Zhang - Westborough, MA
|
138.
|
|
Joshua Ashooh - Shelburne, VT
|
139.
|
|
Gianni Esposito - Guilford, CT
|
140.
|
|
Caleb Richard - Saco, ME
|
141.
|
|
Tomas Navarro - Belmont, MA
|
142.
|
|
Guy Holbrook - Duxbury, MA
|
143.
|
|
Nick Schlapak - Dover, NH
|
144.
|
|
Jacob Lebowitz - Cheshire, CT
|
145.
|
|
Ethan King - Newton, MA
|
146.
|
|
Drew Curtin - Canton, MA
|
147.
|
|
Roy Platteel - Holbrook, MA
|
148.
|
|
Kevin Kubinec - East Boston, MA
|
149.
|
|
Aryan Nijhawan - Westborough, MA
|
150.
|
|
Cole Hamilton - Carlisle, MA
|
151.
|
|
Eric Stein - Westport, CT
|
152.
|
|
Drew Teitelbaum - Sudbury, MA
|
153.
|
|
Grady Tarzian - Weston, CT
|
154.
|
|
Marco Distefano - Wrentham, MA
|
155.
|
|
Andrew Ray - Woodbury, CT
|
156.
|
|
David Wrenner - Essex Jct, VT
|
157.
|
|
Robert Daus - Westport, CT
|
158.
|
|
James Schaefer - Branford, CT
|
159.
|
|
Griffin Bua - Wellesley, MA
|
160.
|
|
Samuel Maffa - Boxborough, MA
|
161.
|
|
Joseph Maffa - Boxborough, MA
|
162.
|
|
Ben Kurland - Chestnut Hill, MA
|
163.
|
|
Sam Pasquill - Mattapoisett, MA
|
164.
|
|
Amaan Ashab - Monroe, CT
|
165.
|
|
Matthew Dubois - North Smithfield, RI
|
166.
|
|
Benjamin Rathe - Colchester, VT
|
167.
|
|
Ethan Zhang - Darien, CT
|
168.
|
|
Owen Voigt - Barrington, RI
|
169.
|
|
john andre - Yarmouth Port, MA
|
170.
|
|
Ben Dellaripa - Needham, MA
|
171.
|
|
Alejandro Chaoul - Weston, MA
|
172.
|
|
Benjamin Ainley - Cranston, RI
|
173.
|
|
Logan Brand - Weston, MA
|
174.
|
|
Rahul Singh - West Newton, MA
|
175.
|
|
Andrew Zielinski - Newton, MA
|
176.
|
|
Brian Estes - Falmouth, MA
|
177.
|
|
Connor Neshe - Framingham, MA
|
178.
|
|
Eli Marcus - West Newton, MA
|
179.
|
|
Christopher Geremia - Dover, MA
|
180.
|
|
Bradley Stutzman - Branford, CT
|
181.
|
|
Praneeth Ganedi - Branford, CT
|
182.
|
|
Bryan Hanhtun - Andover, MA
|
183.
|
|
Nash Lovallo - Ridgefield, CT
|
184.
|
|
Christopher Arciero - Avon, CT
|
185.
|
|
Vinson Duong - East Longmeadow, MA
|
186.
|
|
Myles Peterson - Hinesburg, VT
|
187.
|
|
George James - Trumbull, CT
|
188.
|
|
James Bogdanovic - Barrington, RI
|
189.
|
|
Jack Tooker - Westport, CT
|
190.
|
|
Trevor Schwarzmann - South Dartmouth, MA
|
191.
|
|
Ashvin Babu - Longmeadow, MA
|
192.
|
|
john malolepszy - North Andover, MA
|
193.
|
|
Joshua Fleishman - Brookline, MA
|
194.
|
|
Aaron Fleishman - Brookline, MA
|
195.
|
|
Sinan Zerbe - Boston, MA
|
196.
|
|
Erik Mastalerz - Guilford, CT
|
197.
|
|
David Mason - Guilford, CT
|
198.
|
|
William Savage - Stamford, CT
|
199.
|
|
arlex correa - Lynnfield, MA
|
200.
|
|
Stephen Stento - Wellesley Hills, MA
|
201.
|
|
Peter Huggins - Westport, CT
|
202.
|
|
Henry Molot - Woodbridge, CT
|
203.
|
|
Noah Gulla - Madison, CT
|
204.
|
|
Lorenzo Russo - Lynnfield, MA
|
205.
|
|
Javier Camino - Andover, MA
|
206.
|
|
Pieter Breuker - Manchester, MA
|
207.
|
|
Dylan Zhou - West Roxbury, MA
|
208.
|
|
Brahim Yatim - Shrewsbury, MA
|
209.
|
|
michael ryan - Wellesley Hills, MA
|
210.
|
|
William Fox - West Roxbury, MA
|
211.
|
|
Darren Zhou - Wellesley, MA
|
212.
|
|
David Argasinski - Braintree, MA
|
213.
|
|
Siddharth Iyer - Westborough, MA
|
214.
|
|
Jonathan Zhang - Wayland, MA
|
215.
|
|
Thomas Kneeland - Sudbury, MA
|
216.
|
|
Jack Qiu - Cambridge, MA
|
217.
|
|
Samuel Herlihy - Woburn, MA
|
218.
|
|
Ashwin Sreevatsa - Sharon, MA
|
219.
|
|
Joshua Soucy - Lewiston, ME
|
220.
|
|
Reilly Vejar - Madison, CT
|
221.
|
|
Oliver Davey - Westford, MA
|
222.
|
|
Michael Nolan - Farmington, CT
|
223.
|
|
Christopher Hilton - Darien, CT
|
224.
|
|
Constantine Vogiatzis - Newtown, CT
|
225.
|
|
Carl Fung - Essex Junction, VT
|
226.
|
|
Noah Dubitzky - Marlborough, CT
|
227.
|
|
Ryan Schuck - Glastonbury, CT
|
228.
|
|
Aaron Jin - Groton, MA
|
229.
|
|
Jonah Petrie - Brattleboro, VT
|
230.
|
|
Ryan Dagan - Southbury, CT
|
231.
|
|
Oliver Kleinberg - Fairfield, CT
|
232.
|
|
Brian Song - Ridgefield, CT
|
233.
|
|
Tiger Tian - Acton, MA
|
234.
|
|
Josh Wefers - Colchester, VT
|
235.
|
|
Sam Feldman - Brookline, MA (B16s - SEL)
|
236.
|
|
Mihir Gupta - Andover, MA
|
237.
|
|
Jasper Tahnk - Winchester, MA
|
238.
|
|
Andrew Lee - Wayland, MA
|
239.
|
|
Mason Arado - Lebanon, NH
|
240.
|
|
Darren Hailey - Clinton, MA
|
241.
|
|
Matthew Ray - Falmouth, ME
|
242.
|
|
Phillip Schmitt - Hamden, CT
|
243.
|
|
QUENTIN WALLISER - Storrs Mansfield, CT
|
244.
|
|
arlo heimer-bumstead - Providence, RI
|
245.
|
|
Curran moholkar - Northborough, MA
|
246.
|
|
Ethan Bondick - Concord, MA
|
247.
|
|
Alex Yasan - Wellesley, MA
|
248.
|
|
Felix Thompson - Wayland, MA
|
249.
|
|
Alex Moran - Marlborough, MA
|
250.
|
|
John Ashbrook - Wellesley, MA
|
251.
|
|
Rafael Higonnet-Faithfull - Cambridge, MA
|
252.
|
|
Matthew Mosher - Harpswell, ME
|
253.
|
|
Collin DiNardo - Westport, MA
|
254.
|
|
Kenneth Lee - Warwick, RI
|
255.
|
|
Daniel Zhang - Winchester, MA
|
256.
|
|
jiayao wu - Barrington, RI
|
257.
|
|
Nicholas Carson - Natick, MA
|
258.
|
|
Will Wang - Watertown, CT
|
259.
|
|
Alexander Kagan - Guilford, CT
|
260.
|
|
Luke Cunningham - Cumberland, RI
|
261.
|
|
Jackson Luce - Belmont, MA
|
262.
|
|
Aditya Kini - Cranston, RI
|
263.
|
|
Khelan Parikh - Guilford, CT
|
264.
|
|
Harrison Tucker - Wilton, CT
|
265.
|
|
Alexander Hayreperez - Wellesley, MA
|
266.
|
|
gabriel nissenbaum - Newton, MA
|
267.
|
|
Adam Na - Weatogue, CT
|
268.
|
|
Leo Kaluzhny - Newton, MA
|
269.
|
|
Oscar Berry - Arlington, MA
|
270.
|
|
Connor McDonald - Westport, CT
|
271.
|
|
Drew Morris - Trumbull, CT
|
272.
|
|
George Banacos - Milton, VT
|
273.
|
|
Tyler Hussey - Rocky Hill, CT
|
274.
|
|
Michael Prokopis - Lynnfield, MA
|
275.
|
|
Rohan Herur - Franklin, MA
|
276.
|
|
Siddharth Vandrangi - Walpole, MA
|
277.
|
|
Walker Mulligan - Guilford, CT
|
278.
|
|
Kevin Kelly - Nashua, NH
|
279.
|
|
Kevin Neary - Concord, NH
|
280.
|
|
Duly Bolivar - Norwalk, CT
|
281.
|
|
Yefim Gorodnitskiy - Avon, CT
|
282.
|
|
Liam Grennon - Concord, NH
|
283.
|
|
Zachary Peterson - Longmeadow, MA
|
284.
|
|
Anders Norton - Concord, NH
|
285.
|
|
Dan Pomahac - Dover, MA
|
286.
|
|
Alexander Camacho - Wayland, MA
|
287.
|
|
Azariah Rusher - Amherst, NH (B14s - SEL)
|
288.
|
|
Leon Liu - Grafton, MA
|
289.
|
|
Kyle Gibson - Mont Vernon, NH
|
290.
|
|
Cameron Dunlap - Hingham, MA
|
291.
|
|
Owen Gund - Weston, MA
|
292.
|
|
Jordan Karp - Avon, CT
|
293.
|
|
A.J. Simboli - Winchester, MA
|
294.
|
|
Patrick Burns - Longmeadow, MA
|
295.
|
|
Wes Goodwin - Freeport, ME
|
296.
|
|
Benjamin Pratt - Marblehead, MA
|
297.
|
|
Adam Katz - Longmeadow, MA
|
298.
|
|
Reese Berman - Guilford, CT
|
299.
|
|
Henry Willis - Storrs Mansfield, CT
|
300.
|
|
Maxwell Thompson - Madison, CT
|
301.
|
|
Patrick Kley - Wellesley, MA
|
302.
|
|
Luis Gonzalez - Norwalk, CT
|
303.
|
|
Phillip Pogrebinsky - Natick, MA
|
304.
|
|
Robert Israel - Madison, CT
|
305.
|
|
Jay Cassone - Wilton, CT
|
306.
|
|
Lucas Minas - Dover, MA
|
307.
|
|
Zachary Suozzo - Bedford, NH
|
308.
|
|
giacomo volpicelli - Higganum, CT
|
309.
|
|
Christopher Duffy - Hamden, CT
|
310.
|
|
Wade Woolley - Brimfield, MA
|
311.
|
|
Nicholas Cristante - North Haven, CT
|
312.
|
|
Michael Herrmann - Sturbridge, MA
|
313.
|
|
Jake Slavin - Belmont, MA
|
314.
|
|
Kavoi Mutisya - Boston, MA
|
315.
|
|
Micah Dubitzky - Marlborough, CT
|
316.
|
|
David Grenader - Marblehead, MA
|
317.
|
|
Brendan Curran - Madison, CT
|
318.
|
|
Neelabh Sharma - Chestnut Hill, MA
|
319.
|
|
Spencer Gangi - Shelton, CT
|
320.
|
|
Christopher DeLise - Branford, CT
|
321.
|
|
Clark Davis - Stamford, CT
|
322.
|
|
Maxwell Haigney - Boston, MA
|
323.
|
|
Peter Mao - Topsham, ME
|
324.
|
|
Daniel Tsyvin - Newton, MA
|
325.
|
|
Clay Garfield - Sandisfield, MA
|
326.
|
|
Eric Li - Windsor, CT
|
327.
|
|
Matthew Donahue - Weatogue, CT
|
328.
|
|
Grey Atkinson - Boston, MA
|
329.
|
|
Nathan Mao - Topsham, ME (B16s - NSL)
|
330.
|
|
Peter Saliba - Tilton, NH
|
331.
|
|
Levent Sever - Brookline, MA
|
332.
|
|
Jacob Schwartz - Newton, MA
|
333.
|
|
Alex Coletti - Madison, CT
|
334.
|
|
Sean O'Reilly - siasconset, MA
|
335.
|
|
Caleb Amidon - Pepperell, MA
|
336.
|
|
Ben Rush - East Longmeadow, MA
|
337.
|
|
Kartik Erodula - Hamden, CT
|
338.
|
|
Kyle Dunlop - Guilford, CT
|
339.
|
|
Justin Gao - chestnut hill, MA
|
340.
|
|
Alex Caizzi - Barrington, RI
|
341.
|
|
Isaiah Goldsmith - Mattapan, MA
|
342.
|
|
George Danes - Old Lyme, CT
|
343.
|
|
Harry Honig - Harwinton, CT
|
344.
|
|
Rhodes Cole - Rockport, MA
|
345.
|
|
Rit Flandreau - New Fairfield, CT
|
346.
|
|
Charles Shanks - Litchfield, CT
|
347.
|
|
Andrew Zhao - Sudbury, MA
|
348.
|
|
JAKE Bernard - Easton, CT
|
349.
|
|
Matthew Oliveira - Shrewsbury, MA
|
350.
|
|
Anthony Cui - Weston, MA
|
351.
|
|
Elijah Hanlon - Branford, CT
|
352.
|
|
Tyler DiPalma - Franklin, MA
|
353.
|
|
Ayuka Sinanoglu - New Haven, CT
|
354.
|
|
Lucas Barnes - Dover, MA
|
355.
|
|
Josh Aresco - Portland, CT
|
356.
|
|
Henry Yingyuan Gao - Newton, MA
|
357.
|
|
Jacob Lindsay - Kensington, CT
|
358.
|
|
Quentin Caruso - Londonderry, NH
|
359.
|
|
Nathan Silveira - Bristol, RI
|
360.
|
|
Cam Ness - Londonderry, NH
|
361.
|
|
Matt Caron - Pocasset, MA
|
362.
|
|
Jacob Hammarstrom - Providence, RI
|
363.
|
|
Gregory Wu - Wellesley, MA
|
364.
|
|
advika rajapakse - Dartmouth, MA
|
365.
|
|
Ryan Glass - Topsham, ME
|
366.
|
|
Baylen Harper - Leicester, MA
|
367.
|
|
Matt Whidden - North Andover, MA
|
368.
|
|
Seth Hemley - North Reading, MA
|
369.
|
|
Patrick Kelly - Fairfield, CT
|
370.
|
|
Edward Hill - Medford, MA
|
371.
|
|
Sean Davis - Newington, CT
|
372.
|
|
Kevin Smatko - Wallingford, CT
|
373.
|
|
Sriakr Vankamamidi - Windsor, CT
|
374.
|
|
Dillon Reece - West Bath, ME
|
375.
|
|
Yueming Wang - Barrington, RI
|