1.
|
|
Connor Fu - Andover, MA
|
2.
|
|
Nicholas Condos - Wilton, CT
|
3.
|
|
Mark Sverdlov - Wellesley, MA
|
4.
|
|
Daniel Milavsky - Needham, MA
|
5.
|
|
Michael Karr - Darien, CT
|
6.
|
|
Christopher Li - Westford, MA (B16s - NSL)
|
7.
|
|
Jack Truwit - Darien, CT (B16s - NSL)
|
8.
|
|
Derek Shen - Chestnut Hill, MA (B16s - NSL)
|
9.
|
|
Sam Feldman - Brookline, MA (B16s - NSL)
|
10.
|
|
Luke Riemann - Cheshire, CT
|
11.
|
|
Matthew Campbell - Sudbury, MA (B16s - NSL)
|
12.
|
|
AYMAN KHAN - Westborough, MA
|
13.
|
|
Matthew Kandel - Greenfield, MA
|
14.
|
|
ANDREW ILIE - Trumbull, CT
|
15.
|
|
Cameron Kania - Middlefield, CT
|
16.
|
|
Nicholas Vroman - Sudbury, MA
|
17.
|
|
Shaw Rhinelander - Belmont, MA
|
18.
|
|
Matthew Nardone - Amesbury, MA
|
19.
|
|
Alex Finkelstein - Raynham, MA (B14s - SEL)
|
20.
|
|
Joseph Barrett - Needham, MA
|
21.
|
|
Jaylen Wang - Wayland, MA
|
22.
|
|
Jason Lee - New Canaan, CT
|
23.
|
|
Jordan Soifer - Stamford, CT
|
24.
|
|
Brendan Jimenez - Lynn, MA
|
25.
|
|
Philip Cornelissen - Providence, RI
|
26.
|
|
Jay Cassone - Wilton, CT
|
27.
|
|
Nicolas Stoiana - Southbury, CT
|
28.
|
|
Casey Kania - Middlefield, CT
|
29.
|
|
Brian Song - Ridgefield, CT
|
30.
|
|
Alan Nguyen - Reading, MA
|
31.
|
|
Kailas Kahler - Pawtucket, RI
|
32.
|
|
Jonathon Trevethan - Berlin, CT
|
33.
|
|
Dariy Vykhodtsev - Saco, ME
|
34.
|
|
Riyan Farhat - Southborough, MA
|
35.
|
|
Arjun Chandra-Mohanty - Avon, CT
|
36.
|
|
Nicholas Fontecha - Providence, RI
|
37.
|
|
Trevor Schwarzmann - South Dartmouth, MA
|
38.
|
|
Terrence McGrath - Stamford, CT
|
39.
|
|
Jacob Wang - Westford, MA
|
40.
|
|
Alex Salamon - Farmington, CT
|
41.
|
|
Oliver Davey - Westford, MA
|
42.
|
|
Shane Lerkvikarn - Quincy, MA
|
43.
|
|
Brady Ryan - Lynn, MA
|
44.
|
|
Tripoom Jala - Braintree, MA
|
45.
|
|
Phoenix Tamaoki - Cambridge, MA
|
46.
|
|
George James - Trumbull, CT
|
47.
|
|
Jack Tooker - Westport, CT
|
48.
|
|
Nikolas Ginter - Hanover, MA
|
49.
|
|
maximilian Deresh - Brookline, MA
|
50.
|
|
Walker Oberg - Weston, MA (B14s - SEL)
|
51.
|
|
Aaron Rasin - Waban, MA
|
52.
|
|
Alex Coletti - Madison, CT
|
53.
|
|
Jasper Tahnk - Winchester, MA
|
54.
|
|
Kei Ogawa - Brookline, MA
|
55.
|
|
kyle mccandless - Lexington, MA
|
56.
|
|
Cole Hamilton - Carlisle, MA
|
57.
|
|
Sam Lampert - Westport, CT
|
58.
|
|
Benjamin Simmons - North Attleboro, MA
|
59.
|
|
Zakary Jacobs - Natick, MA
|
60.
|
|
Luke Nickerson - Mansfield, MA
|
61.
|
|
Ethan Na - Weatogue, CT
|
62.
|
|
Rithik Alluri - Plainville, MA
|
63.
|
|
Max Schweitzer - West Hartford, CT
|
64.
|
|
Aaron Chen - Lexington, MA
|
65.
|
|
Thomas Welham - Westford, MA
|
66.
|
|
Alex Chaho - Avon, CT
|
67.
|
|
Charles Wang - Lexington, MA
|
68.
|
|
Jake Greenwald - Westport, CT
|
69.
|
|
Matthew Lee - Marlborough, MA
|
70.
|
|
Grady Tarzian - Weston, CT
|
71.
|
|
Nathan Mao - Topsham, ME (B14s - SEL)
|
72.
|
|
Parth Mody - Durham, CT
|
73.
|
|
Will Gardner - Wayland, MA
|
74.
|
|
Aidan Burt - Andover, MA
|
75.
|
|
Owen Voigt - Barrington, RI
|
76.
|
|
Eric Raut - Redding, CT
|
77.
|
|
Rahul Singh - West Newton, MA
|
78.
|
|
Andrew Lee - Wayland, MA
|
79.
|
|
Ronnak Saxena - South Windsor, CT
|
80.
|
|
Oscar Berry - Arlington, MA
|
81.
|
|
Ryan Dagan - Southbury, CT
|
82.
|
|
Erik Hoets - New Canaan, CT
|
83.
|
|
Griffin Forberg - Fairfield, CT
|
84.
|
|
Drew Morris - Trumbull, CT
|
85.
|
|
Joshua Israel - Madison, CT
|
86.
|
|
Eric Stein - Westport, CT
|
87.
|
|
Oliver Kleinberg - Fairfield, CT
|
88.
|
|
Noah Gulla - Madison, CT
|
89.
|
|
Constantine Vogiatzis - Newtown, CT
|
90.
|
|
David Metrick - New Haven, CT
|
91.
|
|
Brennan Nick - Tolland, CT
|
92.
|
|
Gianni Esposito - Guilford, CT
|
93.
|
|
Peter Huggins - Westport, CT
|
94.
|
|
Sinan Zerbe - Boston, MA
|
95.
|
|
Nash Lovallo - Ridgefield, CT
|
96.
|
|
Nicholas Derby - Darien, CT
|
97.
|
|
Siddharth Vandrangi - Walpole, MA
|
98.
|
|
Luc Piacentini - Boston, MA
|
99.
|
|
Leo Kaluzhny - Newton, MA
|
100.
|
|
Benjamin Moolman - Brookline, MA
|
101.
|
|
Ian Wise - Darien, CT
|
102.
|
|
Joseph Maffa - Boxborough, MA
|
103.
|
|
Pieter Breuker - Manchester, MA
|
104.
|
|
Conrad Emerson - Wilton, CT
|
105.
|
|
Jacob Schwartz - Newton, MA
|
106.
|
|
Anthony Ginter - Wrentham, MA
|
107.
|
|
Eric Kruglak - Needham, MA
|
108.
|
|
Justin Qin - Winchester, MA
|
109.
|
|
Harrison Tucker - Wilton, CT
|
110.
|
|
Adam Na - Weatogue, CT
|
111.
|
|
Samuel Walker - South Burlington, VT
|
112.
|
|
Michael Nolan - Farmington, CT
|
113.
|
|
Christopher Hilton - Darien, CT
|
114.
|
|
Thorne Kieffer - Portland, ME
|
115.
|
|
Nate Lathrop - Weston, MA
|
116.
|
|
Kartik Erodula - Hamden, CT
|
117.
|
|
Alexander Kagan - Guilford, CT
|
118.
|
|
Arjun-Preethi Nair - ASHLAND, MA
|
119.
|
|
Noah Schwartz - Chestnut Hill, MA (B14s - SEL)
|
120.
|
|
Roger Lacson - Lexington, MA
|
121.
|
|
Andrea Olivei - Sharon, MA
|
122.
|
|
Alex Moran - Marlborough, MA
|
123.
|
|
Danujan Thirumavalavan - Sharon, MA
|
124.
|
|
David Arango - Auburndale, MA
|
125.
|
|
giacomo volpicelli - Higganum, CT
|
126.
|
|
Andrew Zhang - Needham, MA
|
127.
|
|
Alex Jin - Lexington, MA
|
128.
|
|
Jared Dienst - Westport, CT
|
129.
|
|
Declan Archer - Kennebunkport, ME
|
130.
|
|
Pierson Elliott - Farmington, CT
|
131.
|
|
Aneel Chittilappilly - Newton, MA
|
132.
|
|
Joshua Fleishman - Brookline, MA
|
133.
|
|
Micah Dubitzky - Marlborough, CT
|
134.
|
|
Nikhil Sierros - Florence, MA
|
135.
|
|
George Rose - Somerville, MA
|
136.
|
|
William Savage - Stamford, CT
|
137.
|
|
Maxwell Lehnert - New Canaan, CT
|
138.
|
|
Ethan Bondick - Concord, MA
|
139.
|
|
Mihir Gupta - Andover, MA
|
140.
|
|
Zachary Schwartz - Newton, MA
|
141.
|
|
Jens Georgs - Groton, MA
|
142.
|
|
Joshua Ashooh - Shelburne, VT
|
143.
|
|
Taishi Hosokawa - Norwalk, CT
|
144.
|
|
David Grenader - Marblehead, MA
|
145.
|
|
Daniel Stone - Westport, CT
|
146.
|
|
Eli Jolliffe - Searsmont, ME
|
147.
|
|
Kevin O'Brien - Walpole, MA
|
148.
|
|
Tiger Tian - Acton, MA
|
149.
|
|
Ruemon Bhattacharyya - Sharon, MA
|
150.
|
|
Griffin Bua - Wellesley, MA
|
151.
|
|
Drew Teitelbaum - Sudbury, MA
|
152.
|
|
Nate Dickens - Milton, MA
|
153.
|
|
Patrick Kley - Wellesley, MA
|
154.
|
|
Lucas Stone - Westport, CT
|
155.
|
|
Nik Wastcoat - Auburndale, MA
|
156.
|
|
James Leone - Wilbraham, MA
|
157.
|
|
Sreeman Lakshmanan - Acton, MA
|
158.
|
|
Brian Peck - Stamford, CT
|
159.
|
|
James Bogdanovic - Barrington, RI
|
160.
|
|
Mitchell Tverskoy - Newton, MA
|
161.
|
|
Alessandro Sulpizi - New Canaan, CT
|
162.
|
|
Jonathan Zhang - Wayland, MA
|
163.
|
|
Andrew Ray - Woodbury, CT
|
164.
|
|
Diego Ballesteros - West Hartford, CT
|
165.
|
|
Matthew Brand - New Canaan, CT
|
166.
|
|
Matthew Colbert - Stow, MA
|
167.
|
|
Henri Snyman - Warwick, RI
|
168.
|
|
David Grossman - Andover, MA
|
169.
|
|
Aidan Connerly - Hingham, MA
|
170.
|
|
Kavian Sabery - Newton, MA
|
171.
|
|
Ethan Zhang - Darien, CT
|
172.
|
|
Mehul Bhattacharyya - Sharon, MA
|
173.
|
|
Neev Suryawanshi - Stamford, CT
|
174.
|
|
Jason Katz - Westport, CT
|
175.
|
|
Joshua Chun - Belfast, ME
|
176.
|
|
William Barton - Wayland, MA
|
177.
|
|
Eli Marcus - West Newton, MA
|
178.
|
|
Henry Katkavich - Farmington, CT
|
179.
|
|
Sam Strymish - Newton, MA
|
180.
|
|
James Schaefer - Branford, CT
|
181.
|
|
Alexander Edmonston - Pembroke, MA
|
182.
|
|
Walker Mulligan - Guilford, CT
|
183.
|
|
Seth Prusko - Ridgefield, CT
|
184.
|
|
Aaron Jin - Groton, MA
|
185.
|
|
Rithik Rayi - West Hartford, CT
|
186.
|
|
Noah Dubitzky - Marlborough, CT
|
187.
|
|
Miles Sondergaard Jensen - Newton, MA
|
188.
|
|
Kenneth Lee - Warwick, RI
|
189.
|
|
Brett Siegal - Needham, MA
|
190.
|
|
Rhodes Cole - Essex, MA
|
191.
|
|
Luke Queiroz - Ridgefield, CT
|
192.
|
|
Ashvin Babu - Longmeadow, MA
|
193.
|
|
ROHAN AGRAWAL - Newton, MA
|
194.
|
|
Luke Crowley - New Canaan, CT
|
195.
|
|
Myles Peterson - Hinesburg, VT
|
196.
|
|
Darren Zhou - Wellesley, MA
|
197.
|
|
Tommy He - Longmeadow, MA
|
198.
|
|
Sepehr Raissi - E Greenwich, RI
|
199.
|
|
Teddy Truwit - Darien, CT (B14s - SEL)
|
200.
|
|
colin regenauer - Weston, MA
|
201.
|
|
Nikesh Desai - Shrewsbury, MA
|
202.
|
|
Alexander Visser - Westport, CT
|
203.
|
|
Justin Bernstein - Westport, CT
|
204.
|
|
Aaron Fleishman - Brookline, MA
|
205.
|
|
Nicholas Hatzis-Schoch - Waban, MA
|
206.
|
|
Harrison Collomb - Wellesley Hills, MA
|
207.
|
|
Dima Demler - Chestnut Hill, MA
|
208.
|
|
Jasper Bo - Boxborough, MA
|
209.
|
|
Yasha Laskin - Cheshire, CT
|
210.
|
|
Logan Brand - Weston, MA
|
211.
|
|
Benjamin Pratt - Marblehead, MA
|
212.
|
|
khai ton - Rocky Hill, CT
|
213.
|
|
Julian Richtarich - Fairfield, CT
|
214.
|
|
Spencer Shade - West Newton, MA
|
215.
|
|
David Pang - Franklin, MA
|
216.
|
|
Kevin Zhou - Lexington, MA
|
217.
|
|
Syon Khosla - Shrewsbury, MA
|
218.
|
|
Louis Guzzi - Fairfield, CT
|
219.
|
|
Dylan Koziol - Wilton, CT
|
220.
|
|
Henry Cooper - Hope, ME
|
221.
|
|
Nicholas Shabelsky - Chestnut Hill, MA
|
222.
|
|
Bharathan Sundar - Southborough, MA
|
223.
|
|
Ramiro Davila - Ridgefield, CT
|
224.
|
|
William Schadt - Norwalk, CT
|
225.
|
|
Brett Gloria - Orange, CT
|
226.
|
|
Jake Slavin - Belmont, MA
|
227.
|
|
Jared Goldstein - Brookfield, CT
|
228.
|
|
Nicholas Ware - Concord, MA
|
229.
|
|
Ray Xu - Westford, MA
|
230.
|
|
Clay Adams - Wilton, CT
|
231.
|
|
Robert Tremont - Easton, CT
|
232.
|
|
Charles Caiati - Providence, RI
|
233.
|
|
Nash Johnson - Andover, MA
|
234.
|
|
David Poudrier - Fairfield, CT
|
235.
|
|
Ben Heinrich - Carlisle, MA
|
236.
|
|
Bradley Stakoff - Westport, CT
|
237.
|
|
Jacob Lebowitz - Cheshire, CT
|
238.
|
|
gregoire Clement - Littleton, MA
|
239.
|
|
Ryan Goodale - Needham, MA
|
240.
|
|
Marco Distefano - Wrentham, MA
|
241.
|
|
Kavoi Mutisya - Boston, MA
|
242.
|
|
Justin Ye - New Haven, CT
|
243.
|
|
Mark DeMichaelis - Winchester, MA
|
244.
|
|
Justin Troia - Pembroke, MA
|
245.
|
|
Andrew Wong - Brighton, MA
|
246.
|
|
Brian Kubinec - Boston, MA
|
247.
|
|
Darren Hailey - Clinton, MA
|
248.
|
|
Scott Sapolsky - Barrington, RI
|
249.
|
|
Ryan Zeien - North Falmouth, MA
|
250.
|
|
Tyler Day - Wellesley, MA
|
251.
|
|
Blair Zhou - West Roxbury, MA
|
252.
|
|
Connor Kelly - Barrington, RI
|
253.
|
|
Benjamin Reider - Newtonville, MA
|
254.
|
|
Josh Fleckner - Needham, MA
|
255.
|
|
Jacob Gilligan - Weston, MA
|
256.
|
|
Alexander Hayreperez - Wellesley, MA
|
257.
|
|
Carleton Riester - Lynnfield, MA
|
258.
|
|
Matthew Ray - Falmouth, ME
|
259.
|
|
Nikhil Arora - Stamford, CT
|
260.
|
|
Anuvind Iyer - North Andover, MA
|
261.
|
|
Curran moholkar - Northborough, MA
|
262.
|
|
Kyle Barry - Fairfield, CT
|
263.
|
|
Kameron Modarressi - Farmington, CT
|
264.
|
|
Rishi Baronia - South Grafton, MA
|
265.
|
|
Jack Hogan - Avon, CT
|
266.
|
|
CHRISTIAN MILLER - Stamford, CT
|
267.
|
|
Connor Shaw - Brunswick, ME
|
268.
|
|
Adithya Ashokkumar - Holliston, MA
|
269.
|
|
Christopher Geremia - Dover, MA
|
270.
|
|
Bradley Sheppard - Westport, CT
|
271.
|
|
Jacob Pentz - Sudbury, MA
|
272.
|
|
Brendan Kilroy - Bedford, MA
|
273.
|
|
Nishant D'Souza - Longmeadow, MA
|
274.
|
|
Jason Zhang - Westborough, MA
|
275.
|
|
Michael Boyian - Norwalk, CT
|
276.
|
|
Jason Boucher - Bedford, NH
|
277.
|
|
Tucker Jones - Wayland, MA
|
278.
|
|
Yefim Gorodnitskiy - Avon, CT
|
279.
|
|
Lazar Petrovic - Longmeadow, MA
|
280.
|
|
Patricio Garcia Muriel - Washington Depot, CT
|
281.
|
|
Ethan Kams - Needham, MA
|
282.
|
|
Elijah Criss - Winchester, MA
|
283.
|
|
Robert Daus - Westport, CT
|
284.
|
|
Jake Duggan - Florence, MA
|
285.
|
|
john malolepszy - North Andover, MA
|
286.
|
|
hieu ton - Rocky Hill, CT
|
287.
|
|
Brandon Kim - Belmont, MA
|
288.
|
|
Andre Goodingchavis - Boston, MA
|
289.
|
|
Alex Nadeau - Danvers, MA
|
290.
|
|
jason yang - West Roxbury, MA
|
291.
|
|
David Tverskoy - Andover, MA
|
292.
|
|
Leon Liu - Grafton, MA
|
293.
|
|
julen sprackling - New Canaan, CT
|
294.
|
|
Rohit Iyengar - Acton, MA
|
295.
|
|
Franklin Wang - Lexington, MA
|
296.
|
|
Parker Pacekonis - South Windsor, CT
|
297.
|
|
Matthew Costanza - Hopedale, MA
|
298.
|
|
Peter Haley - Southport, CT
|
299.
|
|
Ira Einbinder - Orange, CT
|
300.
|
|
Douglas Madden - Middletown, RI
|
301.
|
|
Matthew Ryan - Windham, NH
|
302.
|
|
Kasra von Andrian - Chestnut Hill, MA
|
303.
|
|
Jerry Zhang - Farmington, CT
|
304.
|
|
Jason Dai - Lexington, MA
|
305.
|
|
Gregory Arrigo - Fairfield, CT
|
306.
|
|
Patrick Kelly - Fairfield, CT
|
307.
|
|
Calum Gordon - Westport, CT
|
308.
|
|
Kai Georgs - Groton, MA
|
309.
|
|
Reilly Vejar - Madison, CT
|
310.
|
|
Steve Li - Carlisle, MA
|
311.
|
|
Tighe Brunetti - Westport, CT
|
312.
|
|
Jingqi Zhang - South Dartmouth, MA
|
313.
|
|
Frederic Fisher - Guilford, CT
|
314.
|
|
Connor McDonald - Westport, CT
|
315.
|
|
Jeremy Jin - Groton, MA
|
316.
|
|
Breggy Sivakumar - Longmeadow, MA
|
317.
|
|
Josh Harmon - Southborough, MA
|
318.
|
|
Shan Syed - Hingham, MA
|
319.
|
|
Drew Berkin - Weston, CT
|
320.
|
|
Nicholas Cristante - North Haven, CT
|
321.
|
|
Jake Twer - Medfield, MA
|
322.
|
|
David Wrenner - Essex Jct, VT
|
323.
|
|
John McEachern - Newton, MA
|
324.
|
|
Luke Cunningham - Randolph, MA
|
325.
|
|
Evan Butler - Milford, NH
|
326.
|
|
Darius Paradie - Hollis, NH
|
327.
|
|
Edward Lacson - Lexington, MA
|
328.
|
|
Anton Koenig - Newton, MA
|
329.
|
|
Anton Rabkin - Newton, MA
|
330.
|
|
Evan Coughlin - Sudbury, MA
|
331.
|
|
gabriel nissenbaum - Newton, MA
|
332.
|
|
Khelan Parikh - Guilford, CT
|
333.
|
|
Stefan Johnson - Florence, MA
|
334.
|
|
Benjamin Ainley - Cranston, RI
|
335.
|
|
Tim Ristaino - Boxborough, MA
|
336.
|
|
Charlie Low - Fairfield, CT
|
337.
|
|
Rohan Herur - Franklin, MA
|
338.
|
|
Andrew Hawkom - Needham, MA
|
339.
|
|
William Talebian - Swampscott, MA
|
340.
|
|
David Cherkassky - Hollis, NH
|
341.
|
|
Hayden Gura - Andover, MA
|
342.
|
|
Nicholas Taborsky - Needham, MA
|
343.
|
|
Felix Thompson - Wayland, MA
|
344.
|
|
Calvin Duong - East Longmeadow, MA
|
345.
|
|
Derek Chiapetta - Darien, CT
|
346.
|
|
Sebastian Mucha - Harwinton, CT
|
347.
|
|
rishabh sahu - Stamford, CT
|
348.
|
|
Arjun Loke - Longmeadow, MA
|
349.
|
|
Oliver Shannon - Branford, CT
|
350.
|
|
Holden Culotta - Guilford, CT
|
351.
|
|
calvin spencer - Falmouth, ME
|
352.
|
|
Seamus Malloy - Fairfield, CT
|
353.
|
|
Avi Shah - Shrewsbury, MA
|
354.
|
|
Thomas Senesac - Ridgefield, CT
|
355.
|
|
Matthew Drucker - Chestnut Hill, MA
|
356.
|
|
Nicholas Moy - Weston, CT
|
357.
|
|
Michael Joe Chaho - Avon, CT
|
358.
|
|
Adam Wilensky - Needham Heights, MA
|
359.
|
|
rasmus raukas - Lexington, MA
|
360.
|
|
Samuel Segal - Chelmsford, MA
|
361.
|
|
JAKE Bernard - Easton, CT
|
362.
|
|
Nikolas Mushenko - East Longmeadow, MA
|
363.
|
|
Matthew Motyl - Westport, CT
|
364.
|
|
Nandan Sureshkumar - Orange, CT
|
365.
|
|
Zachary Lomnitz - Westport, CT
|
366.
|
|
Xavier Zee - Sudbury, MA
|
367.
|
|
Savik Kinger - Lexington, MA
|
368.
|
|
Adam Greenlee - Westport, CT
|
369.
|
|
Dominik Dadak - Guilford, CT
|
370.
|
|
Max Meister - Stamford, CT
|
371.
|
|
Matthew Mosher - Harpswell, ME
|
372.
|
|
Aram Shajii - Weston, MA
|
373.
|
|
Timothy Silva - Coventry, RI
|
374.
|
|
Stephen Stento - Wellesley, MA
|
375.
|
|
Khameron Savatdy - Woonsocket, RI
|
376.
|
|
Will Wang - Watertown, CT
|
377.
|
|
Nathaniel Bartlett - Concord, MA
|
378.
|
|
Max Defreitas - South Grafton, MA
|
379.
|
|
Kirin Godhwani - Brookline, MA
|
380.
|
|
Matt Whidden - North Andover, MA
|
381.
|
|
Spencer Balder - Needham, MA
|
382.
|
|
Theodore Hattenbach - Wilton, CT
|
383.
|
|
Jeevith Chandrasekar - Canton, MA
|
384.
|
|
Harry Berger - Ridgefield, CT
|
385.
|
|
Clay Garfield - Sandisfield, MA
|
386.
|
|
Shiloh Williamson - Stamford, CT
|
387.
|
|
Sebastian Ward - New Haven, CT
|
388.
|
|
Jake Forchetti - Orange, CT
|
389.
|
|
Nalin Storm - Hopkinton, MA
|
390.
|
|
Darby Rogers - Madison, CT
|
391.
|
|
Griffin Posey - Lexington, MA
|
392.
|
|
Zachary Cohen - Framingham, MA
|
393.
|
|
Gyaan Antia - Newton, MA
|
394.
|
|
Ivan Sapozhnikov - Acton, MA
|
395.
|
|
Andrew Haggerty - Westborough, MA
|
396.
|
|
Liam Marr - Franklin, MA
|
397.
|
|
Michael Stabile - Cranston, RI
|
398.
|
|
akshar agarwal - Hamden, CT
|
399.
|
|
Jake Aufiero - Acton, MA
|
400.
|
|
Rihit Saundankar - Orange, CT
|
401.
|
|
Avadh Shastri - West Hartford, CT
|
402.
|
|
Andrew Kemp - Bedford, NH
|
403.
|
|
John Godino - Newtown, CT
|
404.
|
|
Rahul Vallabhajosula - Wilton, CT
|
405.
|
|
Spencer Pogue - Edgartown, MA
|
406.
|
|
Saimanish Akavaramu - New Canaan, CT
|
407.
|
|
Matthew Nusom - Trumbull, CT
|
408.
|
|
Jack Luyrink - West Brookfield, MA
|
409.
|
|
Aiden Newman - Chestnut Hill, MA
|
410.
|
|
Alex Caizzi - Barrington, RI
|
411.
|
|
Ryan Felner - Westport, CT
|
412.
|
|
George Danes - Bedford, NH
|
413.
|
|
Arturo Gutierrez - Weston, MA
|
414.
|
|
Oliver Featherston - Fairfield, CT
|
415.
|
|
Aidan Buchanan - Guilford, CT
|
416.
|
|
Devin Seli - Woodbridge, CT
|
417.
|
|
Kyle Gibson - Mont Vernon, NH
|
418.
|
|
Dimitry Mucha - Harwinton, CT
|
419.
|
|
Rory Sheehan - Kennebunk, ME
|
420.
|
|
Adam Schadt - Tolland, CT
|
421.
|
|
Jamie Chung - Acton, MA
|
422.
|
|
Ian Stapleton - Avon, CT
|
423.
|
|
max sclar - Brookline, MA
|
424.
|
|
Nishanth Navali - Westford, MA
|
425.
|
|
Nicholas Machuga - Tolland, CT
|
426.
|
|
Tyler Vu - Berlin, CT
|
427.
|
|
Malcolm Mayanja - Bedford, MA
|
428.
|
|
Neel Mirani - Farmington, CT
|
429.
|
|
XIAOYU MA - West Newton, MA
|
430.
|
|
Vishnu Emani - Newton, MA
|
431.
|
|
Sambit Sahoo - Westford, MA
|
432.
|
|
Jack Lawrence - Rockport, ME
|
433.
|
|
Jon Jazwinski - Milford, CT
|
434.
|
|
Noah Horton - Guilford, CT
|
435.
|
|
Liam Bevens - Hingham, MA
|
436.
|
|
Aashirwad Deochakke - Shrewsbury, MA
|
437.
|
|
Matthew Maggiacomo - Warwick, RI
|
438.
|
|
Ethan Corpuel - Guilford, CT
|
439.
|
|
Samuel DeCosta - Westport, MA
|
440.
|
|
ryan moss - Fairfield, CT
|
441.
|
|
Simon Poulter - Stamford, CT
|
442.
|
|
Kartik Prakash - Westford, MA
|
443.
|
|
Ryan Stiles - Groton, MA
|
444.
|
|
Anthony Op - Westford, MA
|
445.
|
|
Tyler Wilson - Westport, CT
|
446.
|
|
Matthew Drooker - Needham, MA
|
447.
|
|
Maximo Kesselhaut - Cape Elizabeth, ME
|
448.
|
|
Nicholas Shapiro - Falmouth, ME
|
449.
|
|
Amir Shah - Chestnut Hill, MA
|
450.
|
|
Ian Matthews - Acton, MA
|
451.
|
|
DIVYAJ PAREKH - Stamford, CT
|
452.
|
|
Caleb Richard - Saco, ME
|
453.
|
|
Ethan Crandlemire - Concord, NH
|
454.
|
|
Joshua Paul - Westport, CT
|
455.
|
|
Jacob Goodman - Longmeadow, MA
|
456.
|
|
Nick Cimino - Guilford, CT
|
457.
|
|
Ben Burnham - Lexington, MA
|
458.
|
|
Conor Gallagher - Holden, MA
|
459.
|
|
Eddie Shi - Chestnut Hill, MA
|
460.
|
|
ALEXANDRU ANGHEL - Brookline, NH
|
461.
|
|
Patrick Cooney - Plymouth, MA
|
462.
|
|
Shai Shkolnik - Newton Highlands, MA
|
463.
|
|
Alejandro Arango - New Hampton, NH
|
464.
|
|
Gabriel Rashidi - West Hartford, CT
|
465.
|
|
Seth Hemley - North Reading, MA
|
466.
|
|
Yang Du - West Newton, MA
|
467.
|
|
Francis Shea - Boston, MA
|