1.
|
|
Ryan Nash - Sherborn, MA
|
2.
|
|
Tristan Stringer - Stamford, CT
|
3.
|
|
Petro Kuzmenok - Fairfield, CT
|
4.
|
|
Kaiaitz Mendibe - Springfield, MA
|
5.
|
|
Robert Cooper - Cambridge, MA
|
6.
|
|
Matthew Fuffo - East Hampton, CT
|
7.
|
|
Alex Yi - Wellesley, MA
|
8.
|
|
Akshay Kumar - Canton, MA
|
9.
|
|
James Lorenzetti - Milford, CT
|
10.
|
|
Trip Wight - Concord, MA
|
11.
|
|
ryan zhang - Acton, MA
|
12.
|
|
Joseph Lublinsky - Westport, CT
|
13.
|
|
Tait Oberg - Weston, MA
|
14.
|
|
Cole Oberg - Weston, MA
|
15.
|
|
John Henderson - Branford, CT
|
16.
|
|
Ibrahim Carrington - Easthampton, MA
|
17.
|
|
Varun Swaminathan - Winchester, MA
|
18.
|
|
Andrew Nelson - Cohasset, MA
|
19.
|
|
Miles Kennedy - Stamford, CT
|
20.
|
|
Davis McDonald - Westport, CT
|
21.
|
|
Matisse Farzam - Norwalk, CT
|
22.
|
|
Quincy Jones - Hamden, CT
|
23.
|
|
Liam Hovorka - Avon, CT
|
24.
|
|
Nathan Rothschild - Framingham, MA
|
25.
|
|
Andrey Mukhin - Marlborough, MA
|
26.
|
|
Kyle Song - Ridgefield, CT
|
27.
|
|
william Dean - Stamford, CT
|
28.
|
|
Charles Coleman - Wellesley, MA
|
29.
|
|
Rajiv Raval - Darien, CT
|
30.
|
|
Paul James - Trumbull, CT
|
31.
|
|
Troy Kudrjavtsev - Westport, CT
|
32.
|
|
Nolan OBrien - Bellingham, MA
|
33.
|
|
Kiran Raval - Darien, CT
|
34.
|
|
Mehul Bhattacharyya - Sharon, MA
|
35.
|
|
Lochlan Seth - West Newton, MA
|
36.
|
|
Alexander Lee - Chestnut Hill, MA
|
37.
|
|
george cutone - Kennebunkport, ME
|
38.
|
|
Tim Vargas - Duxbury, MA
|
39.
|
|
Petar Stojanovic - Weston, MA
|
40.
|
|
Eric Zhu - West Roxbury, MA
|
41.
|
|
Wesley Nichols - redding, CT
|
42.
|
|
Teddy Callery - Darien, CT
|
43.
|
|
Naveen Nemalapuri - Malden, MA
|
44.
|
|
Connor Heagney - Norton, MA
|
45.
|
|
Dylan Fayerman - Acton, MA
|
46.
|
|
Logan Li - Winchester, MA
|
47.
|
|
William Howley - Glastonbury, CT
|
48.
|
|
Trey Bourgeois - Gilford, NH
|
49.
|
|
Edward Roake - Winchester, MA
|
50.
|
|
Kailash Chari - North Andover, MA
|
51.
|
|
Ryan Hovorka - Avon, CT
|
52.
|
|
Shane Mettler - New Canaan, CT
|
53.
|
|
Jeremy Liao - Andover, MA
|
54.
|
|
Christian Kaverud - Glastonbury, CT
|
55.
|
|
Tomas Medina - Upton, MA
|
56.
|
|
William Mathias - Avon, CT
|
57.
|
|
Peter Khudyakov - Brookline, MA
|
58.
|
|
Daniel Stepanyan - Lexington, MA
|
59.
|
|
Justin Lee - Chestnut Hill, MA
|
60.
|
|
Jack Lionette - Chilmark, MA
|
61.
|
|
Aaron Liebskind - Stamford, CT
|
62.
|
|
Lucas Mack - Bedford, NH
|
63.
|
|
Matthew Wang - Lexington, MA
|
64.
|
|
Juan Carlos Portilla - Essex, MA
|
65.
|
|
Jack Prokopis - Lynnfield, MA
|
66.
|
|
Hriday Karthik - Shrewsbury, MA
|
67.
|
|
Jiho Lee - Wellesley, MA
|
68.
|
|
Ben Rhodes-Kropf - Newton, MA
|
69.
|
|
Logan Mack - Bedford, NH
|
70.
|
|
Max Frias - North Haven, CT
|
71.
|
|
Lex Kaye - Hopkinton, MA
|
72.
|
|
Robert Liu - Sudbury, MA
|
73.
|
|
Omar Rhazali - Stamford, CT
|
74.
|
|
Tyler Ferguson - Wallingford, CT
|
75.
|
|
Saunak Manna - Westford, MA
|
76.
|
|
Aahan Mehra - Lexington, MA
|
77.
|
|
Derek Hafiz - Westport, CT
|
78.
|
|
Evan Kidd - Westport, MA
|
79.
|
|
Rocco DiDonato - Westwood, MA
|
80.
|
|
Andrew Gershfeld - Cheshire, CT
|
81.
|
|
Jay Raj - Malden, MA
|
82.
|
|
Evan Zhang - Sudbury, MA
|
83.
|
|
Nick Xie - Acton, MA
|
84.
|
|
John Dickens - Milton, MA
|
85.
|
|
Alessandro De bernardo - Enfield, CT
|
86.
|
|
Michael Lorenzetti - Milford, CT
|
87.
|
|
Ryan Pat - Natick, MA
|
88.
|
|
Thomas Pogorelec - Chestnut Hill, MA
|
89.
|
|
Parker Schultz - Hingham, MA
|
90.
|
|
Luke Prokopis - Lynnfield, MA
|
91.
|
|
Kyle Doyle - Sudbury, MA
|
92.
|
|
Agassi Rusher - Amherst, NH
|
93.
|
|
Tanner Oberg - Weston, MA
|
94.
|
|
Daniel wachira - Norwalk, CT
|
95.
|
|
Ali Ayaan Rizvi - Avon, CT
|
96.
|
|
Deven Devaiah - Chestnut Hill, MA
|
97.
|
|
Max Ding - Weston, MA
|
98.
|
|
Eric Diop - Roslindale, MA
|
99.
|
|
Ben Trost - Belmont, MA
|
100.
|
|
Calum Harding - Concord, MA
|
101.
|
|
Andrew Smith - Tiverton, RI
|
102.
|
|
Kenny Feingold - Weston, MA
|
103.
|
|
Gauthier Bodet - Weston, MA
|
104.
|
|
Benjamin Conviser - Needham, MA
|
105.
|
|
Mika Garber - Marblehead, MA
|
106.
|
|
Daniel Greene - Dover, MA
|
107.
|
|
Charlie Schlenker - Medford, MA
|
108.
|
|
Michael Joe Chaho - Avon, CT
|
109.
|
|
Svabhu Govindaraj - Shrewsbury, MA
|
110.
|
|
Ben Saxon - Westport, CT
|
111.
|
|
Samuel Levchenko - Madison, CT
|
112.
|
|
CURTIS JUDSON - Acton, MA
|
113.
|
|
Camden DiChiara - Lincoln, RI
|
114.
|
|
Max Kupferman - Canton, MA
|
115.
|
|
Tyler Stevenson - Northborough, MA
|
116.
|
|
Alexander Gaines - Newport, RI
|
117.
|
|
Timothy Hebard - Chestnut Hill, MA
|
118.
|
|
Aayush Jhaveri - Stamford, CT
|
119.
|
|
Jack Mountford - New Canaan, CT
|
120.
|
|
Dimitry Pianykh - Newton, MA
|
121.
|
|
Nate Rottenberg - Newton, MA
|
122.
|
|
Finn Portley - Newport, RI
|
123.
|
|
Owen Eskey - Hanover, NH
|
124.
|
|
Zachary Spear - Barrington, RI
|
125.
|
|
Alberto Cutone - Kennebunkport, ME
|
126.
|
|
Omar Saber - Southborough, MA
|
127.
|
|
Charlie Lankow - Scituate, MA
|
128.
|
|
Jonathan Gimilaro - Westborough, MA
|
129.
|
|
Roman Ton - North Reading, MA
|
130.
|
|
Jeffery Zhang - Wayland, MA
|
131.
|
|
Daniel Calderon - Redding, CT
|
132.
|
|
Rithvik Neti - Sharon, MA
|
133.
|
|
Avyay Menon - Trumbull, CT
|
134.
|
|
Rohan Rao - Chestnut Hill, MA
|
135.
|
|
rohan sahu - Stamford, CT
|
136.
|
|
Michael He - Acton, MA
|
137.
|
|
Arvin Krishnan - Easton, CT
|
138.
|
|
Samuele Raniolo - Southington, CT
|
139.
|
|
Cooper Munson - Old Lyme, CT
|
140.
|
|
Derek Jin - Jamaica Plain, MA
|
141.
|
|
Pablo Segovia - Cambridge, MA
|
142.
|
|
Sebastian Orth - Providence, RI
|
143.
|
|
abhinav challa - Bedford, NH
|
144.
|
|
Peter Chen - Weston, MA
|
145.
|
|
Kevin Liang - Longmeadow, MA
|
146.
|
|
Siddharth Srinivasan - Shrewsbury, MA
|
147.
|
|
Haoyi Wang - Billerica, MA
|
148.
|
|
Jesse Gjeltema - Stow, MA
|
149.
|
|
Ashton Kellogg - Portsmouth, RI
|
150.
|
|
clyde smith - Aquinnah, MA
|
151.
|
|
Koray Abramson - Weston, MA
|
152.
|
|
Kevin Zuo - New Canaan, CT
|
153.
|
|
Blake O'Donnell - Chestnut Hill, MA
|
154.
|
|
Andrew Li - Darien, CT
|
155.
|
|
William Anderson - Stamford, CT
|
156.
|
|
Sai Nikhil Chanda - Ashland, MA
|
157.
|
|
Xiaohan Wu - Bedford, NH
|
158.
|
|
antonio romeo - Norwalk, CT
|
159.
|
|
MIHIR TATAVARTI - Northborough, MA
|
160.
|
|
Sahil Annamaneni - Avon, CT
|
161.
|
|
Sidharth Anil - Monroe, CT
|
162.
|
|
William Hutter - Weston, MA
|
163.
|
|
Russell Day - Newton Center, MA
|
164.
|
|
Maxwell Chen - Sharon, MA
|
165.
|
|
Matthew Lally - Sharon, MA
|
166.
|
|
Christopher Ristaino - Boxborough, MA
|
167.
|
|
Amaan Baweja - Avon, CT
|
168.
|
|
Jake Manley - Fairfield, CT
|
169.
|
|
Akash Menon - Waban, MA
|
170.
|
|
Luke Brennan - Westport, CT
|
171.
|
|
Junyi Wang - Billerica, MA
|
172.
|
|
Mateo Darack - Vineyard Haven, MA
|
173.
|
|
Max Jacobson - Westwood, MA
|
174.
|
|
Jayvyn Elmekias - Boston, MA
|
175.
|
|
Zachary Todd - Wayland, MA
|
176.
|
|
Christian Pezzuco - Johnston, RI
|
177.
|
|
Philip Baykov - Stow, MA
|
178.
|
|
Connor Liona - Westford, MA
|
179.
|
|
Daniel Pushkarev - Brookline, MA
|
180.
|
|
Noah Gilligan - Weston, MA
|
181.
|
|
Ethan Xia - New Canaan, CT
|
182.
|
|
Tucker Catalano - Duxbury, MA
|
183.
|
|
Winston Starrett - Weston, MA
|
184.
|
|
sam unger - Newton, MA
|
185.
|
|
Gabriel sui - Belmont, MA
|
186.
|
|
Chris Polackal - Lexington, MA
|
187.
|
|
David Suit - Avon, CT
|
188.
|
|
kiefer jule - Bridgewater, MA
|
189.
|
|
Lucio Kombo - New Haven, CT
|
190.
|
|
Alex Morin - Marstons Mills, MA
|
191.
|
|
Jery Qin - Winchester, MA
|
192.
|
|
Camden Napior - West Tisbury, MA
|
193.
|
|
Webb Constable - Concord, MA
|
194.
|
|
Avish Kumar - Canton, MA
|
195.
|
|
Spencer Segura - Darien, CT
|
196.
|
|
Dean Ambrose - Norwalk, CT
|
197.
|
|
Timothe Allmang - Winchester, MA
|
198.
|
|
John DeMichaelis - Winchester, MA
|
199.
|
|
Jakie Glasgow - Chilmark, MA
|
200.
|
|
Edward White - Higganum, CT
|
201.
|
|
Benjamin DeJordy - Cranston, RI
|
202.
|
|
Andre Violette - Yarmouth, ME
|
203.
|
|
Vishal Nayak - Stamford, CT
|
204.
|
|
Todd Cannaliato - Darien, CT
|
205.
|
|
JOHN DUSZA - Guilford, CT
|
206.
|
|
Colin Levine - Needham, MA
|
207.
|
|
Benjamin Lublinsky - Westport, CT
|
208.
|
|
Joseph Oyebog - Westport, CT
|
209.
|
|
Nathaniel Gasperoni - Newburyport, MA
|
210.
|
|
Ethan DiBiaso - West Tisbury, MA
|
211.
|
|
William McLellan - Walpole, MA
|
212.
|
|
Magnus Starrett - Weston, MA
|
213.
|
|
Daman Bhalla - Winchester, MA
|
214.
|
|
Arnav Gairola - Hudson, MA
|
215.
|
|
Jeffrey Horky - Southwick, MA
|
216.
|
|
Aaron Babajanyan - Woodbridge, CT
|
217.
|
|
Nicholas Yoo - Darien, CT
|
218.
|
|
Theodore Thiagarajah - Southborough, MA
|
219.
|
|
Jack Rixner - Needham, MA
|
220.
|
|
Reese Jensen - Duxbury, MA
|
221.
|
|
Jackson Carbonier - Wilton, CT
|
222.
|
|
Charles Gentile - Westport, CT
|
223.
|
|
Elliott Booth - Niantic, CT
|
224.
|
|
Aaron Weiner - Waban, MA
|
225.
|
|
Aidan Lee - Wayland, MA
|
226.
|
|
John Whipple - Darien, CT
|
227.
|
|
Boris Kouzminov - Beverly, MA
|
228.
|
|
Roni Yasmine - Hingham, MA
|
229.
|
|
Alexandre Gruffat - Chatham, MA
|
230.
|
|
Blake Queiroz - Ridgefield, CT
|
231.
|
|
Caleb Dubin - West Tisbury, MA
|
232.
|
|
Jack Ciunci - East Greenwich, RI
|
233.
|
|
Arjun Anand - Stamford, CT
|
234.
|
|
Will Henderson - Branford, CT
|
235.
|
|
Jordan Schwartz - Chestnut Hill, MA
|
236.
|
|
Jack Saucedo - Darien, CT
|
237.
|
|
Nicholas Hermes - West Hartford, CT
|
238.
|
|
Henry Seeley - Providence, RI
|
239.
|
|
Ethan Rosensweig - Newtonville, MA
|
240.
|
|
Dennis Mirochnik - Sharon, MA
|
241.
|
|
Colby Hall - Duxbury, MA
|
242.
|
|
Jack Cummins - Manchester, MA
|
243.
|
|
Elois Chadel - Winchester, MA
|
244.
|
|
Anthony Galvagna - Winchester, MA
|
245.
|
|
Andrew Millington - Milton, MA
|
246.
|
|
Charlie Vincent - New Canaan, CT
|
247.
|
|
Isaac Petruski - Fairhaven, MA
|
248.
|
|
Nathaniel Fridland - Westport, CT
|
249.
|
|
JUSTIN ILIE - Trumbull, CT
|
250.
|
|
Ross Pope - New Canaan, CT
|
251.
|
|
Charles Loverin - Scituate, MA
|
252.
|
|
Nate Lord - Natick, MA
|
253.
|
|
Hayden Einbinder - Orange, CT
|
254.
|
|
Kian Burt - Andover, MA
|
255.
|
|
Benjamin Resnick - Needham, MA
|
256.
|
|
William Koons - Darien, CT
|
257.
|
|
Benjamin Shin - Belmont, MA
|
258.
|
|
Tomas Grygalis - Chestnut Hill, MA
|
259.
|
|
Jack Colby - Merrimac, MA
|
260.
|
|
Gabriel Lubitz - West Newton, MA
|
261.
|
|
Andrei Giurgiu - Andover, MA
|
262.
|
|
joel mccandless - Lexington, MA
|
263.
|
|
Samuel Donnelly - Darien, CT
|
264.
|
|
Joseph Moolman - Brookline, MA
|
265.
|
|
Benjamin Ostrovsky - Carlisle, MA
|
266.
|
|
Anders Mueller - Darien, CT
|
267.
|
|
Diego Chaoul - Weston, MA
|
268.
|
|
Brendan Estaphan - Westborough, MA
|
269.
|
|
Andy Li - New Canaan, CT
|
270.
|
|
Avery Zheng - Longmeadow, MA
|
271.
|
|
Owen Webster - Sudbury, MA
|
272.
|
|
Lucas Liu - New Canaan, CT
|
273.
|
|
Nick Carpenter - Edgartown, MA
|
274.
|
|
Benjamin Schwartz - Chestnut Hill, MA
|
275.
|
|
Brayden Amey - Boxford, MA
|
276.
|
|
Malcolm McCormick - Wilton, CT
|
277.
|
|
Jack Schroeder - Milford, NH
|
278.
|
|
Jon Civitarese - Kittery, ME
|
279.
|
|
Ryan Leavay - Fairfield, CT
|
280.
|
|
Cannon Parsons - Waterbury Center, VT
|
281.
|
|
Mihir Patil - Shrewsbury, MA
|
282.
|
|
Vihaan Gandhi - Wethersfield, CT
|
283.
|
|
Andrew DAngelo - Southborough, MA
|
284.
|
|
Desmond Shannon - Branford, CT
|
285.
|
|
Ethan Sidman - Boston, MA
|
286.
|
|
Arin Aggarwal - Newtown, CT
|
287.
|
|
Jonas Zatlyn-Weiner - Boston, MA
|
288.
|
|
Trevor Talebian - Swampscott, MA
|
289.
|
|
Jeyson slade - Norwalk, CT
|
290.
|
|
Luke Levanat - Fairfield, CT
|
291.
|
|
Ethan Tran - Dorchester, MA
|
292.
|
|
Abhinav Avvaru - Nashua, NH
|
293.
|
|
Abdur-Rahman De Leon - Roxbury, MA
|
294.
|
|
Ethan Hass - Orange, CT
|
295.
|
|
Ryan Berns - Cohasset, MA
|
296.
|
|
Gryffin Kristan - Boothbay Harbor, ME
|
297.
|
|
jake straface - Duxbury, MA
|
298.
|
|
Andrew santamaria-Dehni - Cambridge, MA
|
299.
|
|
Zach Munson - Cohasset, MA
|
300.
|
|
Naveen Kothandaraman - Lexington, MA
|
301.
|
|
Zak Potter - Oak Bluffs, MA
|
302.
|
|
Kian Ahmadi - Woodbridge, CT
|
303.
|
|
Jackson Rich - Wayland, MA
|
304.
|
|
Aiden Taghinia - Newton, MA
|
305.
|
|
Sal Katz - West Hartford, CT
|
306.
|
|
Brett Lampert - Westport, CT
|
307.
|
|
Carver Porter - Boston, MA
|
308.
|
|
Teagan Myers - Vineyard Haven, MA
|
309.
|
|
Max Daniello - Cohasset, MA
|
310.
|
|
MUKHIL OLINILAVAN - Rocky Hill, CT
|
311.
|
|
Nicolas Poulter - Stamford, CT
|
312.
|
|
Ty Delottie - Fairfield, CT
|
313.
|
|
Grant Pittaro - New Canaan, CT
|
314.
|
|
Luke Thornbrough - Wilton, CT
|
315.
|
|
Brandon Hermes - West Hartford, CT
|
316.
|
|
Vishaal Saatvik - Middletown, CT
|
317.
|
|
Peter Chang - Winchester, MA
|
318.
|
|
John Osborn - Darien, CT
|
319.
|
|
Vadaanya Paliwal - Stamford, CT
|
320.
|
|
Zachary Pearson - Hanover, NH
|
321.
|
|
Robbie Melton - Duxbury, MA
|
322.
|
|
Mateo Smith - Providence, RI
|
323.
|
|
Harrison Lent - Wilton, CT
|
324.
|
|
Aiden Shilman - Greenland, NH
|
325.
|
|
Daniel Li - Danbury, CT
|
326.
|
|
Asher Henry - Kingston, RI
|
327.
|
|
Davis Stapleton - Duxbury, MA
|
328.
|
|
James MacCarthy - Hopkinton, MA
|
329.
|
|
Kailash Elumalai - Mansfield, MA
|
330.
|
|
Jan Salafia - Easton, CT
|
331.
|
|
Rupert Black - Stamford, CT
|
332.
|
|
marc london - Needham, MA
|
333.
|
|
Scott Fitzgibbon - New Canaan, CT
|
334.
|
|
Kayvon Touserkani - Acton, MA
|
335.
|
|
Leo Napior - West Tisbury, MA
|
336.
|
|
Joshua Martinovich - Dover, MA
|
337.
|
|
Volkert Kleeman - Edgartown, MA
|
338.
|
|
Elia Ahmadi - New Haven, CT
|
339.
|
|
Eric Bardos - Wellesley, MA
|
340.
|
|
Max Guttman - Stamford, CT
|
341.
|
|
Nicholas Komari - East Greenwich, RI
|
342.
|
|
Cameron Prudente - Hanover, MA
|
343.
|
|
Charles Hinckley - Essex, CT
|
344.
|
|
Ajay Raman - Walpole, MA
|
345.
|
|
Jean Acosta Rincon - Norwalk, CT
|
346.
|
|
Amecca Freeman - West Hartford, CT
|
347.
|
|
Alexander Norris - Rockport, MA
|
348.
|
|
William Danes - Old Lyme, CT
|
349.
|
|
Claus Smith - Aquinnah, MA
|
350.
|
|
Arjun Pillai - HOLLISTON, MA
|
351.
|
|
Ayden Wyman - Kennebunkport, ME
|
352.
|
|
Jonathan Hoover - Manchester, CT
|
353.
|
|
Liam Deane - Hingham, MA
|
354.
|
|
Akshay Sridhar - Burlington, CT
|
355.
|
|
Edgar Babajanyan - Woodbridge, CT
|
356.
|
|
Henry Cavanna - Darien, CT
|
357.
|
|
JD Anderson - Wrentham, MA
|
358.
|
|
Luke Sapolsky - Barrington, RI
|
359.
|
|
Aidan Garrity - Centerbrook, CT
|
360.
|
|
Kunaal pasumarti - Darien, CT
|
361.
|
|
Eison Nee - Wakefield, RI
|
362.
|
|
Finn Kealy - Hingham, MA
|
363.
|
|
Roger Coleman - Milford, CT
|
364.
|
|
Krishnan Menon - Waban, MA
|
365.
|
|
brady boudreau - Chestnut Hill, MA
|
366.
|
|
Ernest Lai - Winchester, MA
|
367.
|
|
Nathan Belmore - Lakeville, MA
|
368.
|
|
Arthas Goutham - Northborough, MA
|
369.
|
|
Charlie Barton - Avon, CT
|
370.
|
|
Michael Olson - West Yarmouth, MA
|
371.
|
|
Joshua Steere - Greenville, RI
|
372.
|
|
Rohun Boopathy - East Lyme, CT
|
373.
|
|
Vikram Harith - Naperville, IL
|
374.
|
|
Jacob Konrad - Needham, MA
|
375.
|
|
Sean Salafia - Easton, CT
|
376.
|
|
Wi Re - Stowe, VT
|
377.
|
|
NIBODH ARYAN JOGAM - East Walpole, MA
|
378.
|
|
Louis Rosenthal - Darien, CT
|
379.
|
|
Peter Metcalf - Darien, CT
|
380.
|
|
Ari Gordon - Newton, MA
|
381.
|
|
Charles Simons - West Hartford, CT
|
382.
|
|
Ted Simons - West Hartford, CT
|
383.
|
|
Quinn Amenta - South Windsor, CT
|
384.
|
|
Alexander Bradford - Quincy, MA
|
385.
|
|
Jason Rohrer - Amherst, NH
|
386.
|
|
Evan Garvey - Boston, MA
|
387.
|
|
Robert Ober - Kent, CT
|
388.
|
|
Arnold Hunnewell - Boston, MA
|
389.
|
|
Tyler Rodgers - Sudbury, MA
|
390.
|
|
Vincent Vu - Dorchester, MA
|