1.
|
|
Kyle Seelig - Hatfield, PA
|
2.
|
|
Luke Ross - Sewickley, PA
|
3.
|
|
Kabir Sarita - Princeton, NJ
|
4.
|
|
Alex Mascioli - Wayne, PA
|
5.
|
|
Tristan McCormick - Berwyn, PA
|
6.
|
|
Vishnu Joshi - Skillman, NJ
|
7.
|
|
Michael Zhao - Princeton Jct, NJ (B18s - NSL)
|
8.
|
|
Michael Dickson - Chester Springs, PA
|
9.
|
|
Luke Phillips - Pittsburgh, PA
|
10.
|
|
Christopher Gladden - Canonsburg, PA
|
11.
|
|
Thibault Vernier - Merion Station, PA
|
12.
|
|
Matthew Chen - Wynnewood, PA
|
13.
|
|
Adrian Roji - New Hope, PA
|
14.
|
|
William Wanner - Lancaster, PA
|
15.
|
|
Paul Spencer - Princeton, NJ
|
16.
|
|
Eric Biscoveanu - Yardley, PA
|
17.
|
|
Alexander Hammitt - Media, PA
|
18.
|
|
Matthew Michibata - Princeton Jct, NJ
|
19.
|
|
Gregory Zlobinsky - Meadowbrook, PA
|
20.
|
|
John Walsh - Bryn Mawr, PA
|
21.
|
|
Harrison Burdge - Philadelphia, PA
|
22.
|
|
Lucas Flotta - Belle Mead, NJ
|
23.
|
|
William McDevitt - Bryn Mawr, PA
|
24.
|
|
Rahul Goculdas - Cherry Hill, NJ
|
25.
|
|
Sean Attebery - Ardmore, PA (B16s - SEL)
|
26.
|
|
Scott Altmeyer - Princeton, NJ
|
27.
|
|
Andrew Lutschaunig - Richboro, PA (B16s - SEL)
|
28.
|
|
Colt Williamson - Harrington, DE
|
29.
|
|
Benjamin Wolfe - Blue Bell, PA
|
30.
|
|
Nicholas Ruth - Wayne, PA
|
31.
|
|
Vivikth Vemula - Belle Mead, NJ
|
32.
|
|
Francesco Mowrey - Bethlehem, PA
|
33.
|
|
John Yurconic - Allentown, PA
|
34.
|
|
Nicolas Kshatri - Allentown, PA
|
35.
|
|
Kevin Xu - Princeton, NJ
|
36.
|
|
Cole Groetsch - Chalfont, PA (B16s - SEL)
|
37.
|
|
Joshua Victor - Cheltenham, PA
|
38.
|
|
Connor Merrill - Manheim, PA
|
39.
|
|
Connor Nisbet - Wilmington, DE
|
40.
|
|
Mark-Jonathan Pabalan - Burlington, NJ
|
41.
|
|
Robby Ward - Wilmington, DE
|
42.
|
|
Jared Isaacs - Wexford, PA
|
43.
|
|
Liam Lynch - Skillman, NJ
|
44.
|
|
Connor Lees - Bryn Mawr, PA
|
45.
|
|
Milo Nagle - Mechanicsburg, PA
|
46.
|
|
Jonathan Nottingham - Philadelphia, PA
|
47.
|
|
Bryan Szayna - Maple Glen, PA
|
48.
|
|
Mihir Singh - West Windsor, NJ
|
49.
|
|
Kevin Kwok - Pittsburgh, PA
|
50.
|
|
Ryan Farrell - Venetia, PA
|
51.
|
|
Adam Kush - Johnstown, PA
|
52.
|
|
Cole Tecce - Medford, NJ
|
53.
|
|
Matthew FitzMaurice - Emmaus, PA
|
54.
|
|
Rami Alkhafaji - Duncansville, PA
|
55.
|
|
Rochan Ramesh - Murrysville, PA
|
56.
|
|
Nikhil Gangoli - Malvern, PA
|
57.
|
|
Holden Smith - Spring City, PA
|
58.
|
|
William Frigerio - Villanova, PA
|
59.
|
|
Miguel Ascencio - Venetia, PA
|
60.
|
|
Andrew Wei - Princeton, NJ
|
61.
|
|
Sean Boyle - Seaside Heights, NJ
|
62.
|
|
Justin Chong - East Windsor, NJ
|
63.
|
|
James Tang - Audubon, PA
|
64.
|
|
Matt Titus - Huntingdon Valley, PA
|
65.
|
|
PATRICK PASCUAL - Collegeville, PA
|
66.
|
|
John Monroe - California, PA
|
67.
|
|
Roy Camera De Freitas - Orwigsburg, PA
|
68.
|
|
Benjamin Tauber - Bethlehem, PA
|
69.
|
|
Holden Koons - York, PA
|
70.
|
|
Joshua Taylor - Bryn Mawr, PA
|
71.
|
|
Uriah Miller - Sicklerville, NJ
|
72.
|
|
naman dua - Murrysville, PA
|
73.
|
|
Lex Decker - Flemington, NJ
|
74.
|
|
Joseph Sison - Yardley, PA
|
75.
|
|
Siddharth Rajupet - Cheswick, PA
|
76.
|
|
Parker Kim - Villanova, PA
|
77.
|
|
Eric Wang - Belle Mead, NJ
|
78.
|
|
Zach Shaff - Allentown, PA
|
79.
|
|
Christopher Guo - Princeton, NJ
|
80.
|
|
Christopher Pento - Lebanon, NJ
|
81.
|
|
Liam Gibbons - Pittsburgh, PA
|
82.
|
|
siddhanth iyer - gibsonia, PA
|
83.
|
|
Brandon Miller - Spring City, PA
|
84.
|
|
Tyler Stroyek - Springfield, PA
|
85.
|
|
Griffin Clark - Lititz, PA
|
86.
|
|
Scott Russell - Pittsburgh, PA
|
87.
|
|
Jeremie Casabon - Flourtown, PA (B14s - SEL)
|
88.
|
|
Joel Jesudason - Berwyn, PA
|
89.
|
|
Matthew Whalen - Newtown, PA
|
90.
|
|
Noah Lilienthal - Princeton, NJ (B16s - SEL)
|
91.
|
|
Parker Barton - Camden Wyoming, DE
|
92.
|
|
Anirudh Suresh - Dayton, NJ
|
93.
|
|
Benjamin Clary - Palmyra, PA
|
94.
|
|
Michael Peters - New Hope, PA
|
95.
|
|
AVI RANADIVE - Rocky Hill, NJ
|
96.
|
|
Calvin Athey - Lancaster, PA
|
97.
|
|
Richard Hofmann - Pittsburgh, PA
|
98.
|
|
Andrew Tran - Gwynedd Valley, PA
|
99.
|
|
Robert Shelton - Lancaster, PA
|
100.
|
|
Joshua Carl - Hummelstown, PA
|
101.
|
|
Blake Illes - Moorestown, NJ
|
102.
|
|
Sidney Smith - Wynnewood, PA
|
103.
|
|
Luke Pain - Schwenksville, PA
|
104.
|
|
Christopher Dewey - Wilmington, DE
|
105.
|
|
David Zhang - NEWTOWN, PA
|
106.
|
|
Connor De Faber-Schumacher - Chester Springs, PA
|
107.
|
|
Benjamin Vinarski - Wexford, PA
|
108.
|
|
Tristan Bradley - Chadds Ford, PA
|
109.
|
|
Noah Cenkner - Acme, PA
|
110.
|
|
Rohan Yadav - East Windsor, NJ
|
111.
|
|
Lucas Kreuzer - Merion Station, PA
|
112.
|
|
Logan D'Angelo - Moon Township, PA
|
113.
|
|
William Camper - Belle Mead, NJ
|
114.
|
|
Elliot Hicks - Mercersburg, PA
|
115.
|
|
Philip Szkudlarski - Belle Mead, NJ
|
116.
|
|
Joseph Kvint - Huntingdon Valley, PA
|
117.
|
|
John Lavin - Mount Laurel, NJ
|
118.
|
|
Alex Ferraccio - Apollo, PA
|
119.
|
|
ADAM PACE - Allentown, PA
|
120.
|
|
Joseph DeMarco - Erie, PA
|
121.
|
|
Daniel Lynn - Bethlehem, PA
|
122.
|
|
Bailey Boyer - Mohrsville, PA
|
123.
|
|
Kevin Yang - Princeton, NJ
|
124.
|
|
Benjamin Westcott - Erie, PA
|
125.
|
|
Sam Berteotti Sauter - Presto, PA
|
126.
|
|
Dante Falcucci - Hummelstown, PA
|
127.
|
|
Evan Hine - Waynesboro, PA
|
128.
|
|
Kevin Lee - Harrison City, PA
|
129.
|
|
Riley Dunn - West Chester, PA
|
130.
|
|
Natoli Farber - Monroeville, PA
|
131.
|
|
Ishaan Ravichander - Belle Mead, NJ (B14s - SEL)
|
132.
|
|
Benjamin Eckardt - Belle Mead, NJ
|
133.
|
|
Alex Whalen - Newtown, PA
|
134.
|
|
John Rutkowski - Mc Kees Rocks, PA
|
135.
|
|
Ben Cohen - Dresher, PA
|
136.
|
|
Timothy Sprunt - Winfield, PA
|
137.
|
|
Max Howarth - Malvern, PA
|
138.
|
|
Zachary Sokoloff - West Chester, PA
|
139.
|
|
Gary Qian - PRINCETON, NJ
|
140.
|
|
Tony Kutz - Clarks Summit, PA
|
141.
|
|
Sam Bellini - Pittsburgh, PA
|
142.
|
|
Quinn Snyder - Delran, NJ (B14s - SEL)
|
143.
|
|
Andrew Bookman - Manheim, PA
|
144.
|
|
Jelan Samatar - West Windsor, NJ
|
145.
|
|
Brayden Cohen - Yardley, PA
|
146.
|
|
Michael Wilke - Pittsburgh, PA
|
147.
|
|
Niranjan Shankar - East Windsor, NJ
|
148.
|
|
Tarquin McGurrin - Clarks Summit, PA
|
149.
|
|
Jerry Gu - Princeton, NJ
|
150.
|
|
Hayden Snyder - delran, NJ
|
151.
|
|
Douglas Wellemeyer - Princeton, NJ
|
152.
|
|
Matthew Crawford - West Chester, PA
|
153.
|
|
Zachary Cortelyou - Hopewell, NJ
|
154.
|
|
William Lyons - Marlton, NJ
|
155.
|
|
Arjun Krishnan - Plainsboro, NJ
|
156.
|
|
Lenny Maiocco - Lake Ariel, PA
|
157.
|
|
Stephen Sewell - Bedminster, NJ
|
158.
|
|
Christopher Machuzak - Medford, NJ
|
159.
|
|
Joey Ferretti - Peckville, PA
|
160.
|
|
Ryan McCurdy - Hummelstown, PA
|
161.
|
|
Adrian Arroyo - West Chester, PA
|
162.
|
|
Ewan Malenfant - Dover, DE
|
163.
|
|
Sean Reilly - Spring Lake, NJ
|
164.
|
|
Ivan Dokov - Philadelphia, PA
|
165.
|
|
Benjamin Ringeisen - Allison Park, PA
|
166.
|
|
James Fleming - Wilmington, DE
|
167.
|
|
Todd Weiner - Birdsboro, PA
|
168.
|
|
Liam Schenk - Moorestown, NJ
|
169.
|
|
Ryan Santmyer - Middletown, DE
|
170.
|
|
Hunter Whitesel - Kennett Square, PA
|
171.
|
|
Ryan Stentz - Pittsburgh, PA
|
172.
|
|
Marc Mounzer - Moorestown, NJ
|
173.
|
|
Alexander Woods - Gladwyne, PA
|
174.
|
|
Nicholas Simeone - Collegeville, PA
|
175.
|
|
Eric Tecce - Medford, NJ
|
176.
|
|
Alex Yang - Plainsboro, NJ
|
177.
|
|
Damon Deck - Landisville, PA
|
178.
|
|
Jason Listmeier - Downingtown, PA
|
179.
|
|
James Harrington - West Chester, PA
|
180.
|
|
Subhanik Purkayastha - Collegeville, PA
|
181.
|
|
Logan Gouse - Mechanicsburg, PA
|
182.
|
|
Fernando del Castillo - State College, PA
|
183.
|
|
Navid Eghbali - Downingtown, PA
|
184.
|
|
Sanjay Mahadevan - Lawrenceville, NJ
|
185.
|
|
Esteban Bermudez - Bryn Mawr, PA
|
186.
|
|
Isaac Schneider - Philadelphia, PA
|
187.
|
|
Maximilian Safanov - Radnor, PA
|
188.
|
|
Kevin Hu - Cherry Hill, NJ
|
189.
|
|
Christopher Maderitz - York, PA
|
190.
|
|
Paul Banka - Hummelstown, PA
|
191.
|
|
Ted Donegan - Allison Park, PA
|
192.
|
|
Vikram Manisankar - Monroe, NJ
|
193.
|
|
Jeffrey Zhao - Newtown, PA
|
194.
|
|
Blake Baxter - West Chester, PA
|
195.
|
|
Matthew Robinson - Wynnewood, PA
|
196.
|
|
Ivan Voinov - Sewickley, PA
|
197.
|
|
Bryce Weizer - Orwigsburg, PA
|
198.
|
|
Pranay Malempati - Newark, DE
|
199.
|
|
Ethan Yu - Wilmington, DE
|
200.
|
|
Kyle Rich - Orwigsburg, PA
|
201.
|
|
Josh Blutfield - Lebanon, NJ
|
202.
|
|
Colin Horgan - Wilmington, DE
|
203.
|
|
Benjamin Wang - Monmouth Junction, NJ
|
204.
|
|
Nathan Vrabel - Mechanicsburg, PA
|
205.
|
|
Luke Bransom - Lewisberry, PA
|
206.
|
|
Jake Eisenberg - Newtown, PA
|
207.
|
|
Nick Delrusso - Manasquan, NJ
|
208.
|
|
Ben Cooper - Follansbee, WV
|
209.
|
|
Luke Key - Mechanicsburg, PA
|
210.
|
|
Benjamin Mead - Medford, NJ
|
211.
|
|
Ian Turner - Meadowbrook, PA
|
212.
|
|
Matthew DeMarco - Erie, PA
|
213.
|
|
Nikola Kilibarda - Linwood, NJ
|
214.
|
|
Brett Graybill - Downingtown, PA
|
215.
|
|
sahas chandragiri - Clarks Summit, PA
|
216.
|
|
Mason Groff - Allentown, PA
|
217.
|
|
Franko Njogu - Norristown, PA
|
218.
|
|
Sebastian Urrunaga - Berwyn, PA
|
219.
|
|
Brad Johnson - Doylestown, PA
|
220.
|
|
Drew Cooper - Philadelphia, PA
|
221.
|
|
Rishi Mulloth - Clarks Summit, PA
|
222.
|
|
Michael Brophy - Sinking Spring, PA
|
223.
|
|
Kenneth Elliott - Toms River, NJ
|
224.
|
|
Raymond Harney - Burlington, NJ
|
225.
|
|
Ryan Estatico - Pittsburgh, PA
|
226.
|
|
Andrew Lin - Moorestown, NJ
|
227.
|
|
Walter Mills - Toms River, NJ
|
228.
|
|
Trent Harner - Chadds Ford, PA
|
229.
|
|
Daniel Rohrbach - Moorestown, NJ
|
230.
|
|
Paulo Claure - Delran, NJ
|
231.
|
|
Etan Ginsberg - Bryn Mawr, PA
|
232.
|
|
Ryan Lippert - Flemington, NJ
|
233.
|
|
Elijah Caldwell - Newtown Square, PA
|
234.
|
|
ANTHONY PANGILINAN - Somers Point, NJ
|
235.
|
|
Jake McBride - Mullica Hill, NJ
|
236.
|
|
Colin Salig - Downingtown, PA
|
237.
|
|
Benjamin Ney - Orwigsburg, PA
|
238.
|
|
Joshua Meyer - Pittsburgh, PA
|
239.
|
|
Henry Ruger - Philadelphia, PA
|
240.
|
|
Benjamin Troutman - Swarthmore, PA
|
241.
|
|
Christian Cederlund - Doylestown, PA
|
242.
|
|
Jason Lawson - Newtown, PA
|
243.
|
|
Bradley Hufford - Orwigsburg, PA
|
244.
|
|
Jackson Schulte-Albert - Pittsburgh, PA
|
245.
|
|
Nolan Pernia - Quakertown, PA
|
246.
|
|
Sebastian Lipinski - Philadelphia, PA
|
247.
|
|
George Steinke - Swarthmore, PA
|
248.
|
|
Ross Sonnenblick - Bethlehem, PA
|
249.
|
|
Cahlin Pragada - Radnor, PA
|
250.
|
|
alfred kandakai - Trenton, NJ
|
251.
|
|
Arjuna Menon - Manalapan, NJ
|
252.
|
|
Nathan Lyman - Orefield, PA
|
253.
|
|
Benjamin Swanson - Plymouth Meeting, PA
|
254.
|
|
Lucien DeCecco - Exton, PA
|
255.
|
|
Connor Nelson - Mantoloking, NJ
|
256.
|
|
Nicholas Tull - Lebanon, PA
|
257.
|
|
Kyle Johnson - Newark, DE
|
258.
|
|
Tarik Deshields - Philadelphia, PA
|
259.
|
|
Andrew Clark - Wayne, PA
|
260.
|
|
Mark Fridman - Skillman, NJ
|
261.
|
|
Dylan McKay - Downingtown, PA
|
262.
|
|
Srini Laliwala - Hellertown, PA
|
263.
|
|
Kai Czubryt-Ogino - Berwyn, PA
|
264.
|
|
Karl Rickels - Bryn Mawr, PA
|
265.
|
|
Akshay Bhalodia - Moorestown, NJ
|
266.
|
|
Chris Yip - Galloway, NJ
|
267.
|
|
Justin Seth - North Huntingdon, PA
|
268.
|
|
Mehul Pandey - Manheim, PA
|
269.
|
|
Joel Castillo - Reading, PA
|
270.
|
|
Mike Muscato - West Chester, PA
|
271.
|
|
Colin Colella - Williamstown, NJ
|
272.
|
|
Brycen Butz - East Stroudsburg, PA
|
273.
|
|
Alexander Douglas - Haverford, PA
|
274.
|
|
Ted Fairfield - Wilmington, DE
|
275.
|
|
Ian McCabe - Pittsburgh, PA
|
276.
|
|
Aidan BeVard - West Chester, PA
|
277.
|
|
Nathan Wang - Venetia, PA
|
278.
|
|
Blake Starnes - Kennett Square, PA
|
279.
|
|
Nathan Tauber - Bethlehem, PA
|
280.
|
|
Jason Stentz - Pittsburgh, PA
|
281.
|
|
Rohan Cowlagi - Sewickley, PA
|
282.
|
|
Alexander Vlad - Wexford, PA
|
283.
|
|
David Haynes - Dover, DE
|
284.
|
|
Robert Frigerio - Villanova, PA
|
285.
|
|
Drew Manning - Wilmington, DE
|
286.
|
|
Jackson Muraika - Lebanon, PA
|
287.
|
|
William Schreck - Wyomissing, PA
|
288.
|
|
Matthew DeMaria - Newtown, PA
|
289.
|
|
Zachary Nahorski - Pittsburgh, PA
|
290.
|
|
Abhishek Paramaraj - East Windsor, NJ
|
291.
|
|
Joshua Calaquian - Princeton, NJ
|
292.
|
|
Tyler Lilie - York, PA
|
293.
|
|
John Denny - Ambler, PA
|
294.
|
|
Kumar Simms - Pittsburgh, PA
|
295.
|
|
Dale Johnson - Doylestown, PA
|
296.
|
|
Alexander Haver - Media, PA
|
297.
|
|
Jack Krupinski - Flemington, NJ
|
298.
|
|
Robert Miller - Reading, PA
|
299.
|
|
Jeremy Shpigel - Mount Laurel, NJ
|
300.
|
|
Sam Wayne - Wilmington, DE
|
301.
|
|
Drake Hanak - Downingtown, PA
|
302.
|
|
Nicholas Griswold - Collegeville, PA
|
303.
|
|
Logan Blackwood - Pittsburgh, PA
|
304.
|
|
Kishan Unjia - Allentown, PA
|
305.
|
|
Alan Dogan - Hillsborough, NJ
|
306.
|
|
Noah Michaud - Moorestown, NJ
|
307.
|
|
Robert Stocker - Newark, DE
|
308.
|
|
Jose Cortez - Trenton, NJ
|
309.
|
|
Nimay Godbole - Blue Bell, PA
|
310.
|
|
Nathanael Hummel - Townsend, DE
|
311.
|
|
oliver juarez - Little Egg Harbor Twp, NJ
|
312.
|
|
Andrew Kofsky - Penn Valley, PA
|
313.
|
|
Max Kluger - Mechanicsburg, PA
|
314.
|
|
Tom Chairs - Lititz, PA
|
315.
|
|
Carson Schreiber - Lititz, PA
|
316.
|
|
Matthew Daniels - Chadds Ford, PA
|
317.
|
|
Pramod Narayanan - Pittsburgh, PA
|
318.
|
|
Gabe Knowles - Wind Gap, PA
|
319.
|
|
Nicholas Taraschi - West Chester, PA
|
320.
|
|
Jack Griffith - West Chester, PA
|
321.
|
|
Steven Lynch - Wilmington, DE
|
322.
|
|
Rishi Gundakaram - Wyoming, DE
|
323.
|
|
John Himes - West Chester, PA
|
324.
|
|
Galen Fitzkee - Manheim, PA
|
325.
|
|
Loren Byers - Greensburg, PA
|
326.
|
|
Grayson Potter - Bryn Mawr, PA
|
327.
|
|
Daniel Blumenthal - Princeton, NJ
|
328.
|
|
Verosh Jayanetti - Newark, DE
|
329.
|
|
Avaneesh Kolluri - Pennington, NJ
|
330.
|
|
Garrett Wrede - Dover, DE
|
331.
|
|
Ethan Muza - Venetia, PA
|
332.
|
|
Anthony Castellone - Mc Murray, PA
|
333.
|
|
Christian Anyanwu - Dover, DE
|