1.
|
|
Sameer Kumar - Carmel, IN (B18s - NCSL)
|
2.
|
|
Gianni Ross - La Grange, IL (B18s - NCSL)
|
3.
|
|
Jake Van Emburgh - Verona, WI (B16s - NCSL)
|
4.
|
|
Martin Joyce - Hinsdale, IL
|
5.
|
|
David Horneffer - Brookfield, WI
|
6.
|
|
Asher Hirsch - Cincinnati, OH
|
7.
|
|
Eddie Grabill - Hinsdale, IL
|
8.
|
|
Daniel Rayl - Carmel, IN
|
9.
|
|
Hunter Tubert - Huntington, WV
|
10.
|
|
John McNally - Cincinnati, OH
|
11.
|
|
Jeffrey Wolf - Cincinnati, OH (B16s - NCSL)
|
12.
|
|
Alex Ross - La Grange, IL
|
13.
|
|
Nathan Griffin - Broadview Heights, OH
|
14.
|
|
Johnathan Small - Zionsville, IN
|
15.
|
|
Joseph Thomas - Canton, OH
|
16.
|
|
Vincent Lin - Schaumburg, IL
|
17.
|
|
Timothy Wang - Novi, MI
|
18.
|
|
Michael Lorenzini - Clarendon Hills, IL
|
19.
|
|
Radhakrishna Vishnubhotla - Carmel, IN
|
20.
|
|
Ben Vandixhorn - Libertyville, IL
|
21.
|
|
Vincent Anzalone - Willoughby Hills, OH
|
22.
|
|
Brice Polender - Lake Bluff, IL
|
23.
|
|
Jacob Wareti - Columbus, OH
|
24.
|
|
Tony Leto - Downers Grove, IL
|
25.
|
|
Jason Kerst - Ann Arbor, MI
|
26.
|
|
Conner Andersen - Greenwood, IN
|
27.
|
|
William Kirkman - Midland, MI
|
28.
|
|
Kristopher Ortega - Homer Glen, IL
|
29.
|
|
Nicholas Werner - Carmel, IN
|
30.
|
|
John Avila - Holland, MI
|
31.
|
|
Jack Martin-Dyer - Ann Arbor, MI
|
32.
|
|
Franklin Brozovich - Fort Gratiot, MI
|
33.
|
|
Mason Dragos - Lexington, OH
|
34.
|
|
Daniel Boussom - Goshen, IN
|
35.
|
|
Nicholas Solarewicz - Rockford, MI
|
36.
|
|
Ivan Rakic - Ann Arbor, MI
|
37.
|
|
Daniel Levine - Highland Park, IL
|
38.
|
|
Alexander Warstler - Cincinnati, OH
|
39.
|
|
Connor Johnston - Novi, MI
|
40.
|
|
Temilope Adelakun - Hinsdale, IL
|
41.
|
|
Nico Mostardi - Avon, OH
|
42.
|
|
Austin Barr - Chagrin Falls, OH
|
43.
|
|
Lukas Greif - Evansville, IN (B16s - SEL)
|
44.
|
|
Nicholas Paolucci - Grosse Pointe Farms, MI
|
45.
|
|
Marc Sable - Bloomfield Hills, MI
|
46.
|
|
Ian Landwehr - Daleville, IN
|
47.
|
|
Doug Francken - Elm Grove, WI
|
48.
|
|
Robin Engel - Fox Point, WI
|
49.
|
|
Alex Kobelt - New Albany, OH
|
50.
|
|
Jonathan Kroot - Indianapolis, IN
|
51.
|
|
Mack Galvin - Arlington Heights, IL
|
52.
|
|
Scott Bickel - Winnetka, IL
|
53.
|
|
Nicholas Schnobel - Holland, MI
|
54.
|
|
Brandon Ancona - Belvidere, IL
|
55.
|
|
James Spaulding - Winnetka, IL
|
56.
|
|
Michael Czlonka - Hinsdale, IL
|
57.
|
|
Noah Rosenblat - Deerfield, IL
|
58.
|
|
Adam Zychowicz - Toledo, OH
|
59.
|
|
Reid Teatsorth - Findlay, OH
|
60.
|
|
Alex Taylor - Montgomery, OH
|
61.
|
|
Max MacKinnon - Winnetka, IL
|
62.
|
|
Jack Geissler - Joliet, IL
|
63.
|
|
Nate Dell - Glen Ellyn, IL
|
64.
|
|
Jack Dykema - De Pere, WI
|
65.
|
|
David Zakhodin - Northbrook, IL
|
66.
|
|
Cameron Raglin - Columbus, OH
|
67.
|
|
Jake Zalenski - Canton, OH
|
68.
|
|
Sam Concannon - Indianapolis, IN
|
69.
|
|
Jared Hamilton - Evansville, IN
|
70.
|
|
Christopher Casati - Deerfield, IL
|
71.
|
|
Rajeev Laungani - Sylvania, OH
|
72.
|
|
JT Wynne - Indianapolis, IN
|
73.
|
|
Griffin Mertz - Farmington Hills, MI
|
74.
|
|
Nicholas Calzolano - Hinsdale, IL
|
75.
|
|
Marshall Dagostine - Charleston, WV
|
76.
|
|
Andrew Niehaus - West Chester, OH
|
77.
|
|
Nicholas Zazove - Highland Park, IL
|
78.
|
|
Brett Meyers - Naperville, IL
|
79.
|
|
Kevin Brown - Perrysburg, OH
|
80.
|
|
Luke Ford - Otsego, MI
|
81.
|
|
Austin Hussey - EDGEWOOD, KY
|
82.
|
|
YAHN GAWRIT - Chicago, IL
|
83.
|
|
Blake Oslan - Winnetka, IL
|
84.
|
|
Gregory Frauenheim - LAKE FOREST, IL
|
85.
|
|
Michael Szabo - Midland, MI
|
86.
|
|
Tom Bickel - Winnetka, IL
|
87.
|
|
Chandler Stimpert - Groveland, IL
|
88.
|
|
Deepak Indrakanti - Cincinnati, OH
|
89.
|
|
David Aizenberg - Highland Park, IL
|
90.
|
|
Max Gordon - Highland Park, IL
|
91.
|
|
Robert Stroup - Novelty, OH
|
92.
|
|
Tyler Holsopple - Upper Arlington, OH
|
93.
|
|
Justin Kopronica - Vandalia, OH
|
94.
|
|
Miguel Rayos Del Sol - Romeoville, IL
|
95.
|
|
Matthew Brumbaugh - West Milton, OH
|
96.
|
|
Samuel Sullivan - Granville, OH
|
97.
|
|
Jacob Edelchik - Highland Park, IL (B16s - SEL)
|
98.
|
|
Joshua Pudlo - Village Of Lakewood, IL
|
99.
|
|
Bryan Yoshino - Dublin, OH
|
100.
|
|
Johnathon Benedetto - Winnetka, IL
|
101.
|
|
Justin Hyman - OAKLAND TOWNSHIP, MI
|
102.
|
|
Blaine Carr - Pickerington, OH
|
103.
|
|
Luke Wiese - Carmel, IN
|
104.
|
|
William Piekarsky - Bloomington, IN
|
105.
|
|
Miguel Monge - Northbrook, IL
|
106.
|
|
Juan Perez - Mount Pleasant, WI
|
107.
|
|
Jordon O'Kelly - Lake Forest, IL
|
108.
|
|
Maxx Anderson - Novi, MI
|
109.
|
|
John Armstrong - Carmel, IN
|
110.
|
|
Bill Duo - Portage, MI (B16s - SEL)
|
111.
|
|
Robert Krill - Elm Grove, WI (B16s - SEL)
|
112.
|
|
Ricky Mayer - Wilmette, IL
|
113.
|
|
Nakul Narendran - Cincinnati, OH
|
114.
|
|
Anderson Park - Belvidere, IL
|
115.
|
|
Eli Steiner - Leo, IN
|
116.
|
|
Nicholas Urban - Lemont, IL
|
117.
|
|
Chase Peery - Bloomfield Hills, MI
|
118.
|
|
Gavin Aten - Akron, OH
|
119.
|
|
Matthew Primozic - Elkhart Lake, WI
|
120.
|
|
Mark Wu - Northbrook, IL (B16s - SEL)
|
121.
|
|
Brandon Dechter - Mundelein, IL
|
122.
|
|
Trevor Majdalani - Perrysburg, OH
|
123.
|
|
Colin Angell - Midland, MI
|
124.
|
|
Michael Hasler - Lockport, IL
|
125.
|
|
Patrick Krill - Elm Grove, WI
|
126.
|
|
Luke Ingles - North Street, MI
|
127.
|
|
CHRISTIAN SAN ANDRES - Westmont, IL
|
128.
|
|
Kiran Patel-O'Connor - Peoria, IL
|
129.
|
|
Luke Oaks - Troy, OH
|
130.
|
|
Jack Randall - Lockport, IL (B16s - SEL)
|
131.
|
|
Jonluke Passett - Orland Park, IL
|
132.
|
|
Ty Krill - Geneva, IL
|
133.
|
|
Daniel Kroeze - Holland, MI
|
134.
|
|
Dillon Early - Creston, OH
|
135.
|
|
John Ciraci - Troy, MI
|
136.
|
|
Bryce Bonin - Crown Point, IN
|
137.
|
|
Drew Krantz - Solon, OH
|
138.
|
|
Varun Shanker - Midland, MI
|
139.
|
|
Peter Alex - Darien, IL
|
140.
|
|
Anthony Kendall - Crown Point, IN
|
141.
|
|
Alex Houser - Fort Wayne, IN
|
142.
|
|
AUSTIN HANNA - Seville, OH
|
143.
|
|
Zachary Wood - Downers Grove, IL
|
144.
|
|
Anthony Kanam - Canton, OH
|
145.
|
|
David Sinense - Elm Grove, WI
|
146.
|
|
Ari Gerstein - Carmel, IN
|
147.
|
|
Matthew Heeder - East Lansing, MI
|
148.
|
|
Zach Hennessey - Carmel, IN
|
149.
|
|
John King - Geneva, IL
|
150.
|
|
Andy Page - Wheaton, IL
|
151.
|
|
Jack Seymour - Williamsburg, MI
|
152.
|
|
Eric Hollingsworth - Richmond, IN
|
153.
|
|
Calin Dumitrescu - Fox Point, WI
|
154.
|
|
Cody Wurzelbacher - Toledo, OH
|
155.
|
|
Leo Romanetz - Niles, MI
|
156.
|
|
Brendan Wolan - Palos Heights, IL
|
157.
|
|
Lucas Horve - Forsyth, IL
|
158.
|
|
Nick Hamburger - Glencoe, IL
|
159.
|
|
Michael Faber - Troy, MI
|
160.
|
|
Luke Mills - Midland, MI
|
161.
|
|
Patrick McAuley - Indianapolis, IN
|
162.
|
|
Wyatt Mayer - Wilmette, IL
|
163.
|
|
Tytus Metzler - Rockford, IL
|
164.
|
|
Jack Hibbard - Valparaiso, IN
|
165.
|
|
Ryan Risgaard - Neenah, WI
|
166.
|
|
Thomas Matoska - New Berlin, WI
|
167.
|
|
Austin Luker - Ann Arbor, MI
|
168.
|
|
Carlos Estradasanchez - Dayton, OH
|
169.
|
|
Arlo Detmer - Munster, IN
|
170.
|
|
Ian Deiters - Indianapolis, IN
|
171.
|
|
Brock Winchell - Jeffersonvlle, IN
|
172.
|
|
Casey Mellinger - Niles, MI
|
173.
|
|
Alexis Haselwanter - Clarkston, MI
|
174.
|
|
Brandon Wu - Evansville, IN
|
175.
|
|
Christian Timm - Milwaukee, WI
|
176.
|
|
Patrick Holly - Fort Wayne, IN
|
177.
|
|
Matt Arroyo - Cincinnati, OH
|
178.
|
|
Parker Banning - Chagrin Falls, OH
|
179.
|
|
Alexander Cha - Highland Heights, OH
|
180.
|
|
Tyler Washington - Bloomington, IL
|
181.
|
|
Garrett Fensler - Lapel, IN
|
182.
|
|
Benjamin Emery - Fort Thomas, KY
|
183.
|
|
Derek Wappel - Valparaiso, IN
|
184.
|
|
Parker Kalis - Westfield, IN
|
185.
|
|
Tanner Wilcox - Battle Creek, MI
|
186.
|
|
Adam Alamah - Flushing, MI
|
187.
|
|
Brendan Peterson - Elmhurst, IL
|
188.
|
|
Jason Potter - Sterling Heights, MI
|
189.
|
|
Jack Morkin - Bloomington, IL
|
190.
|
|
Sean Reid - Mason, OH
|
191.
|
|
Patrick Anderson - Racine, WI
|
192.
|
|
Nikhil Thope - Savoy, IL
|
193.
|
|
Cameron Schoolcraft - Greenwood, IN
|
194.
|
|
Andrew Golota - Chicago, IL
|
195.
|
|
Benjamin Kasbeer - Lake Forest, IL
|
196.
|
|
Davis Wong - West Bloomfield, MI
|
197.
|
|
Thomas Hanley - Winnetka, IL
|
198.
|
|
Kooper Falkenstein - Jeffersonville, IN
|
199.
|
|
Shrikar Kundur - New Albany, OH
|
200.
|
|
Christopher Murray - Cincinnati, OH
|
201.
|
|
Zach Martell - Dexter, MI
|
202.
|
|
Brett Conard - Glendale, WI
|
203.
|
|
Piotr Lada - Itasca, IL
|
204.
|
|
Craig Campbell - Lake Forest, IL
|
205.
|
|
Alex Totten - Normal, IL
|
206.
|
|
Kevin Ballecer - Milwaukee, WI
|
207.
|
|
Michael Kiley - Norton Shores, MI
|
208.
|
|
Austin Mohamedali - Kendallville, IN
|
209.
|
|
Ben Grams - Traverse City, MI
|
210.
|
|
Matthew Mead - Wilmette, IL
|
211.
|
|
Colin Harvey - Lake Forest, IL
|
212.
|
|
Eric Wing - Chicago, IL
|
213.
|
|
Adam Krueger - Bay Village, OH
|
214.
|
|
William Zhang - Naperville, IL (B16s - SEL)
|
215.
|
|
Addison Cazier - Fishers, IN
|
216.
|
|
Stefano Tsorotiotis - Libertyville, IL (B16s - SEL)
|
217.
|
|
Derek Walker - Olney, IL
|
218.
|
|
Zachary Le Vene - Manitowoc, WI
|
219.
|
|
Ashwin Sundaram - Carmel, IN
|
220.
|
|
Eric Hunter - Columbus, OH
|
221.
|
|
David Buchinsky - Solon, OH
|
222.
|
|
Jory Shoup - Bloomington, IN
|
223.
|
|
Leslie Horvath - Youngstown, OH
|
224.
|
|
Niko Wasilewicz - Riverwoods, IL
|
225.
|
|
Zachary Rabitoy - Wyoming, MI
|
226.
|
|
Kevin Rothstein - W Bloomfield, MI
|
227.
|
|
Robert Joerg - Fremont, OH
|
228.
|
|
Jeremy Hewitt - Rockford, MI
|
229.
|
|
Blake Burstein - Birmingham, MI
|
230.
|
|
Kevin Hunt - Grayslake, IL
|
231.
|
|
Niko Rongos - Fort Wayne, IN
|
232.
|
|
Ryan Lingle - Avon, IN
|
233.
|
|
William Szokol - Winnetka, IL
|
234.
|
|
Alex Wittenbaum - Cincinnati, OH
|
235.
|
|
Austin Lawrence - Delaware, OH
|
236.
|
|
Austin Holmes - Evansville, IN
|
237.
|
|
Jordan Jacobsen - Okemos, MI
|
238.
|
|
Charlie Yu - Mason, OH
|
239.
|
|
Noah Karoub - Farmington Hills, MI
|
240.
|
|
Josias Kemker - Jasper, IN
|
241.
|
|
Jared Williams - Woodridge, IL
|
242.
|
|
Aditya Jha - Westlake, OH
|
243.
|
|
Andrew Denning - Indianapolis, IN
|
244.
|
|
Hunter Sylvester - Martinsville, IN
|
245.
|
|
Ian Yi - Ann Arbor, MI (B16s - SEL)
|
246.
|
|
Andrew Fox - Muncie, IN
|
247.
|
|
Paul Gota - Moreland Hills, OH (B16s - SEL)
|
248.
|
|
Luke Buttermore - Auburn, IN
|
249.
|
|
Evan Yakubov - Columbus, OH
|
250.
|
|
Jordan Andrews - Fort Wayne, IN
|
251.
|
|
Zachary Janssen - Green Bay, WI
|
252.
|
|
Maxwell Brusil - Chicago, IL
|
253.
|
|
Shai Saar - Columbus, OH
|
254.
|
|
Hector Jacome-Jaramillo - Ann Arbor, MI
|
255.
|
|
Kenan Saleh - Fond Du Lac, WI
|
256.
|
|
Riley Marshall - Western Springs, IL
|
257.
|
|
Tyler Krantz - Solon, OH
|
258.
|
|
Louis Wyre - Detroit, MI
|
259.
|
|
Parker Berden - Traverse City, MI
|
260.
|
|
Alexander Boardman - Bellbrook, OH
|
261.
|
|
Ryan Leizman - Moreland Hills, OH
|
262.
|
|
David Chon - Palatine, IL
|
263.
|
|
Jack Collison - River Hills, WI
|
264.
|
|
Jacob Palley - River Forest, IL
|
265.
|
|
Gunther Treis - Brookfield, WI
|
266.
|
|
Daniel Sharygin - NEWBURGH, IN (B14s - SEL)
|
267.
|
|
Andrew Jones - Charleston, WV
|
268.
|
|
Nathan Bogle - Terre Haute, IN
|
269.
|
|
colton england - Lake Forest, IL
|
270.
|
|
Sam Venter - Whiteland, IN
|
271.
|
|
Spencer Leach - Bay City, MI
|
272.
|
|
Don Carreon - Niles, IL
|
273.
|
|
Damian Runkle - West Bloomfield, MI
|
274.
|
|
Kevin Miller - Galena, OH
|
275.
|
|
Dominic Polifrone - Hudson, OH
|
276.
|
|
Matthew Riley - Fond du Lac, WI
|
277.
|
|
Jacob Dennen - Grand Rapids, MI
|
278.
|
|
Alexander Reinbold - Charlotte, MI
|
279.
|
|
Landon Carrico - New Albany, IN
|
280.
|
|
Drake Zimmerman - Winnetka, IL
|
281.
|
|
Jonathan Hornett - Fishers, IN
|
282.
|
|
Ishaan Jaglan - Barrington, IL
|
283.
|
|
Julian Olejnik - Lake Orion, MI
|
284.
|
|
Lance Noerenberg - Crown Point, IN
|
285.
|
|
Christian Amonett - Indianapolis, IN
|
286.
|
|
Andrej Novakovic - Cincinnati, OH
|
287.
|
|
Ryan Mar - Dublin, OH
|
288.
|
|
Austin Koenes - Grand Rapids, MI
|
289.
|
|
Juozas Gurevicius - Hinsdale, IL
|
290.
|
|
David Muskal - Blue Ash, OH
|
291.
|
|
Mark Vanderstoep - Holland, MI
|
292.
|
|
Jeremy Hoover - Spencerville, IN
|
293.
|
|
Morgan Ihrig - Munster, IN
|
294.
|
|
Cody Mann - Haubstadt, IN
|
295.
|
|
Erich Schuette - Avon Lake, OH
|
296.
|
|
Michal Kusznerko - Wilmette, IL
|
297.
|
|
Matthew Werkman - Jenison, MI
|
298.
|
|
Kirk Williams - Woodridge, IL
|
299.
|
|
Logan Charbonneau - New Albany, IN
|
300.
|
|
Nicholas Marino - Northbrook, IL (B16s - SEL)
|
301.
|
|
C.J. Cash - New Albany, OH
|
302.
|
|
Nicholas Romano - Pinckney, MI
|
303.
|
|
Danilo Kovacevic - Park Ridge, IL
|
304.
|
|
Daniel Henry - Kalamazoo, MI
|
305.
|
|
Brady Hicks - Kingsford, MI
|
306.
|
|
Tom Carney - Joliet, IL
|
307.
|
|
Tyler Smith - Dayton, OH
|
308.
|
|
Andre Antreassian - Racine, WI
|
309.
|
|
Noah Stern - Cincinnati, OH
|
310.
|
|
Connor Aronoff - Cincinnati, OH
|
311.
|
|
Nicolas Meister - Chicago, IL
|
312.
|
|
Peter Tarwid - Lake Forest, IL
|
313.
|
|
Michael Lee - Painesville, OH
|
314.
|
|
Zane Gum - Traverse City, MI
|
315.
|
|
Matthew Quammen - Carmel, IN
|
316.
|
|
Paul Wolfenden - Burton, MI
|
317.
|
|
Luke Minard - Dayton, OH
|
318.
|
|
Wyatt Metzger - Westfield, IN
|
319.
|
|
Dale Oates - Kenton, OH
|
320.
|
|
Anthony Pero - Allen Park, MI
|
321.
|
|
Aditya Venkitarama - Loveland, OH
|
322.
|
|
Danny Schoen - Brookfield, WI
|
323.
|
|
Drew Jackson - Wheelersburg, OH
|
324.
|
|
IAN STUART - Clarkston, MI
|
325.
|
|
Kristian Krcek - Downers Grove, IL
|
326.
|
|
Shivam Bhargava - Carmel, IN
|
327.
|
|
Ryan Issa - Maumee, OH
|
328.
|
|
Tony Moore - Menomonee Falls, WI
|
329.
|
|
Hunter Li - Grand Blanc, MI
|
330.
|
|
Matthew Harris - Akron, OH
|
331.
|
|
Hunter Nosek - Loveland, OH
|
332.
|
|
Christopher Bilicic - Chicago, IL
|
333.
|
|
Rohan Chinwalla - Burr Ridge, IL
|
334.
|
|
Jonathan Kutasov - Chicago, IL
|
335.
|
|
Aris Jhaveri - Westlake, OH
|
336.
|
|
Nathan Eberhard - Hebron, KY
|
337.
|
|
Neil Yejjey - Cincinnati, OH
|
338.
|
|
Kevin Mei - Ann Arbor, MI
|
339.
|
|
Kyle Haines - Davison, MI
|
340.
|
|
Morgan Hale - Belmont, MI
|
341.
|
|
Max O'Leary - Union, KY
|
342.
|
|
Grant Yager - Fort Wayne, IN
|
343.
|
|
David Gandham - Ann Arbor, MI
|
344.
|
|
Ethan Radke - Fort Wayne, IN
|
345.
|
|
Srikar Kuchibhotla - Mason, OH
|
346.
|
|
TJ Oosterbaan - Kalamazoo, MI (B16s - SEL)
|
347.
|
|
Benjamin Orwin - Portage, MI
|
348.
|
|
Nathan Balthazor - De Pere, WI (B14s - SEL)
|
349.
|
|
Robbie May - Mequon, WI
|
350.
|
|
Blaine Bancker - Plover, WI
|
351.
|
|
Kenneth Miller - Carmel, IN
|
352.
|
|
Aaron Conley - Effingham, IL
|
353.
|
|
Jonathan Young - Indianapolis, IN
|
354.
|
|
Noah Kretchmer - Huntington Woods, MI
|
355.
|
|
Kyran Young - Hubertus, WI
|
356.
|
|
Kavi Jain - Solon, OH
|
357.
|
|
Tyler Ballog - Chicago, IL
|
358.
|
|
Ransom Braaten - Chicago, IL
|
359.
|
|
J. Sullivan - Carmel, IN
|
360.
|
|
Joshua Giambattista - Dayton, OH
|
361.
|
|
Jack Gartlan - Hinsdale, IL
|
362.
|
|
RamonAnthony Fernandez - Granger, IN
|
363.
|
|
Ryan Worthen - Dublin, OH
|
364.
|
|
Andrew Airgood - Sturgis, MI
|
365.
|
|
Jacob Bratton - Westfield, IN
|
366.
|
|
William Zordani - Lake Forest, IL
|
367.
|
|
Joshua Deutsch - Alexandria, IN
|
368.
|
|
Kartikeya Kandula - Okemos, MI
|
369.
|
|
Joseph Gilman - Lansing, MI
|
370.
|
|
Ryan VanWyngarden - Fort Wayne, IN
|
371.
|
|
Samuel Liu - Brookfield, WI
|
372.
|
|
Mitchell Thai - Galloway, OH (B16s - SEL)
|
373.
|
|
Jordan Lu - Plymouth, MI
|
374.
|
|
Matthew Scaggs - Champaign, IL
|
375.
|
|
Danny Thomas - Pickerington, OH (B16s - NSL)
|
376.
|
|
Austin Wieland - Traverse City, MI
|
377.
|
|
Brock VanBlaricum - Noble, IL
|
378.
|
|
Jeff Reinking - Fort Wayne, IN
|
379.
|
|
Daulton Fensler - Lapel, IN
|
380.
|
|
Anish Bedi - Newburgh, IN
|
381.
|
|
Oliver Daniel - Northville, MI
|
382.
|
|
Dan Weiss - Lincolnwood, IL
|
383.
|
|
Joshua Boyle - Batavia, IL
|
384.
|
|
Jesper Ke - Saint Joseph, MI
|
385.
|
|
Riley Worland - Marion, IN
|
386.
|
|
Grant Wendel - Cincinnati, OH
|
387.
|
|
Christopher Lee - Winnetka, IL
|
388.
|
|
Thomas Weir - Fort Wayne, IN
|
389.
|
|
Nicholas Alex - Hinsdale, IL
|
390.
|
|
Richard Underwood - Kent, OH
|
391.
|
|
Jonah Engle - Spring Arbor, MI
|
392.
|
|
Nathan Beauchamp - Urbana, IL
|
393.
|
|
Mac McNerney - Sylvania, OH
|
394.
|
|
Riley Huffer - Elkhart, IN
|
395.
|
|
Anton Levitin - Buffalo Grove, IL
|
396.
|
|
Nicholas Kovach - Naperville, IL
|
397.
|
|
Noah Connaughton - Hamilton, OH
|
398.
|
|
VICTOR SPOLIDORIO - Peoria, IL
|
399.
|
|
Donovan Nguyen - Shelby Township, MI
|
400.
|
|
Colton Morehart - Centerville, OH
|
401.
|
|
Christopher Boone - Georgetown, IN
|
402.
|
|
Ben Teich - New Albany, OH
|
403.
|
|
Christopher Adams - Port Huron, MI
|
404.
|
|
Arun Esakkirajmohan - Lewis Center, OH
|
405.
|
|
Giri Ekkurthi - Aurora, IL
|
406.
|
|
Matthew Durham - Hudsonville, MI
|
407.
|
|
Lawrence Hiquiana - Downers Grove, IL
|
408.
|
|
William Milne - Fort Wayne, IN
|
409.
|
|
Derek Krieger - Rossford, OH
|
410.
|
|
DJ Colantone - Joliet, IL
|
411.
|
|
Connor Buntin - Jeffersonville, IN
|
412.
|
|
Conrad Gordon - Evanston, IL
|
413.
|
|
Alexander Pletta - Fitchburg, WI
|
414.
|
|
Patrick Doerr - Jackson, MI
|
415.
|
|
Steward Sell - Kalamazoo, MI
|
416.
|
|
Ethan Brown - Fort Wayne, IN
|
417.
|
|
Marshall King - Olney, IL
|
418.
|
|
Connor Maloney - Madison, WI
|
419.
|
|
Patrick Deneen - Bloomington, IL
|
420.
|
|
Sagar Kamaraju - Freeland, MI
|
421.
|
|
Maxwell Cook - Edgewood, KY
|
422.
|
|
Andrew Pregel - Cincinnati, OH
|
423.
|
|
Jacob Coran - Mequon, WI
|
424.
|
|
Jacob Stavsky - Cincinnati, OH
|
425.
|
|
Jibril Nettles - Detroit, MI (B16s - SEL)
|
426.
|
|
Adam Burau - Grand Blanc, MI
|
427.
|
|
Jesse Sacks - Lincolnwood, IL
|
428.
|
|
Samuel Knuth - Frankfort, IL
|
429.
|
|
Michael Giles - Jeffersonville, IN
|
430.
|
|
Christian Docter - Madison, WI
|
431.
|
|
Aleksandar Balac - Munster, IN
|
432.
|
|
William Carter - Cincinnati, OH
|
433.
|
|
Peter Horne - Winnetka, IL
|
434.
|
|
Fletcher Koehrsen - East Peoria, IL
|
435.
|
|
abrar mian - Green Bay, WI
|
436.
|
|
Daniel Moore - Kenosha, WI
|
437.
|
|
Jake Brown - Crown Point, IN
|
438.
|
|
Drake Clohessy - Muncie, IN
|
439.
|
|
Anthony Nguyen - Aurora, IL
|
440.
|
|
Michael Koch - Evansville, IN
|
441.
|
|
Anand Saluja - Brookfield, WI (B14s - SEL)
|
442.
|
|
Jacob Kokoris - Naperville, IL
|
443.
|
|
Colin Wesselkamper - Park Ridge, IL
|
444.
|
|
Vinh Thai - Galloway, OH
|
445.
|
|
Joseph Conrad - Anderson, IN
|
446.
|
|
Hemanth Kalidindi - Naperville, IL
|
447.
|
|
Thomas McIntosh - Charleston, WV
|
448.
|
|
Luke Yeagley - Terre Haute, IN
|
449.
|
|
Connor Genschaw - Grand Rapids, MI
|
450.
|
|
Justin Newton - Terre Haute, IN
|
451.
|
|
Zach Settelmyer - Peoria, IL
|
452.
|
|
Carlos Martinez Hamadan - Akron, OH
|
453.
|
|
Ryan Willard - Metamora, IL
|
454.
|
|
Isaac Smith - Niles, MI
|
455.
|
|
Rahul Gupta - Ann Arbor, MI
|
456.
|
|
Chase Throop - Evansville, IN
|
457.
|
|
Edward Mueller - Springfield, IL
|
458.
|
|
Steven Christie - Indianapolis, IN
|
459.
|
|
Kento Hirakawa - Portage, MI
|
460.
|
|
Zaven Dadian - BIRMINGHAM, MI
|
461.
|
|
Mason Lee - South Bend, IN
|
462.
|
|
Robert Woolwine - Columbus, IN
|
463.
|
|
Jack Reilly - Jeffersonville, IN
|
464.
|
|
David Wolk - Elmwood Park, IL
|
465.
|
|
Kyle Watson - West Terre Haute, IN
|
466.
|
|
David Kronenberger - Fishers, IN
|
467.
|
|
Jacob Barrett - Zionsville, IN
|
468.
|
|
Rohan Pamidi - Fort Wayne, IN
|
469.
|
|
Alex Cadigan - Ann Arbor, MI
|
470.
|
|
Kyrus Tsai - Glenview, IL
|
471.
|
|
Ajay Qi - Cincinnati, OH
|
472.
|
|
Benjamin Yeacker - Ortonville, MI
|
473.
|
|
TIMOTHY YAP - Riverwoods, IL
|
474.
|
|
Aaron Holman - Mequon, WI
|
475.
|
|
Avinash Panjwani - Lombard, IL
|
476.
|
|
Luke Utrie - Appleton, WI
|
477.
|
|
Keaton Akers - Terre Haute, IN
|
478.
|
|
Evan Truong - Springfield, IL
|
479.
|
|
Naren Nathan - Canton, MI
|
480.
|
|
Murad Nawaz - Kettering, OH
|
481.
|
|
SRIJAN KHARE - Aurora, IL
|
482.
|
|
Jack Nitz - Sterling, IL
|
483.
|
|
Phillip Krayterman - Mason, OH
|
484.
|
|
Ethan Mardanus-Budiono - Sussex, WI
|
485.
|
|
Beihang Fu - Bloomfield Hills, MI
|
486.
|
|
Jordan Tennenbaum - New Albany, OH
|
487.
|
|
Josh Mukherjee - Bloomfield Hills, MI (B16s - SEL)
|
488.
|
|
Matthew Stewart - East Lansing, MI
|
489.
|
|
Nam Le - Solon, OH
|
490.
|
|
John Bernstein - La Grange, IL
|
491.
|
|
Koushik Kondapi - Novi, MI
|
492.
|
|
Johnny Choi - East Lansing, MI
|
493.
|
|
Zachary Teffner - Cortland, OH
|
494.
|
|
vevake tandon - Kalamazoo, MI
|
495.
|
|
Maxwell Hartman - caledonia, MI
|
496.
|
|
christian zoumbaris - Fishers, IN
|
497.
|
|
Gavin McClanahan - Glenview, IL
|
498.
|
|
Christopher Kusovski - Blacklick, OH
|
499.
|
|
Jason Prince - Crown City, OH
|
500.
|
|
Ryan Friedrich - Terre Haute, IN
|
501.
|
|
Luke Dugger - Terre Haute, IN
|
502.
|
|
Denali Kitayama - West Bloomfield, MI (B16s - SEL)
|
503.
|
|
Casey Johnson - Kohler, WI
|
504.
|
|
Josh Friesen - Normal, IL
|
505.
|
|
Bennett Hilkert - Solon, OH
|
506.
|
|
kendrick chong - Carpentersville, IL
|
507.
|
|
Samit Sinha - South Barrington, IL
|
508.
|
|
Patrick McGuigan - Burr Ridge, IL
|
509.
|
|
Evan Castle - Fort Wayne, IN
|
510.
|
|
Matthew Polzin - Sturgis, MI
|
511.
|
|
Johan Harris - Loveland, OH
|
512.
|
|
Kevin Luo - Columbus, IN
|
513.
|
|
Austin Hunt - Jeffersonville, IN
|
514.
|
|
Nick Kallman - Milwaukee, WI
|
515.
|
|
kieren thomas - Cincinnati, OH
|
516.
|
|
Kirby Julian - Chicago, IL
|
517.
|
|
Will Boyer - Elkhart, IN
|
518.
|
|
Morgan Ross - Sheboygan, WI
|
519.
|
|
Scott Thygesen - Indianapolis, IN
|
520.
|
|
Nick Johnson - Newburgh, IN
|
521.
|
|
Jon Groening - Midland, MI
|
522.
|
|
Frank Sterling - Country Club Hills, IL
|
523.
|
|
Jordan Greenwell - Evansville, IN
|
524.
|
|
William Sauser - Northbrook, IL
|
525.
|
|
Brandon Fulmer - Downers Grove, IL
|
526.
|
|
Jake Guerrero - Castalia, OH
|
527.
|
|
Austin Tarasevich - Painesville, OH
|
528.
|
|
William Thornton - Burr Ridge, IL
|
529.
|
|
Alec Schulz - Mequon, WI
|
530.
|
|
Justin Csepe - Wadsworth, OH
|
531.
|
|
Tim Langlois - Brookfield, WI
|
532.
|
|
Joshua Geiser - Zionsville, IN
|
533.
|
|
Brandon Lew - Highland Park, IL
|
534.
|
|
Charles MacKenzie - Mason, OH
|
535.
|
|
Dane Steidl - Wisconsin Rapids, WI
|
536.
|
|
kerwin chong - Carpentersville, IL
|
537.
|
|
Alan Desai - Neenah, WI
|
538.
|
|
Christian Zupan - Mansfield, OH
|
539.
|
|
Scott Apmann - Barrington, IL
|
540.
|
|
Alexander Collins - Avon, IN
|
541.
|
|
Colin Throop - Evansville, IN
|
542.
|
|
Tien-Anh Tran - Caledonia, MI
|
543.
|
|
William Baldwin - Crawfordsville, IN
|
544.
|
|
Suveer Kothuri - Naperville, IL
|
545.
|
|
Adam Jacobs - Glencoe, IL
|
546.
|
|
Eli Herran - Fort Wayne, IN
|
547.
|
|
Michael Tepe - Maineville, OH
|
548.
|
|
Nathan Wright - Terre Haute, IN
|
549.
|
|
Justin Weider - Perrysburg, OH
|
550.
|
|
Connor Christian - Gallipolis, OH
|
551.
|
|
Ryan Day - New Albany, IN
|
552.
|
|
Jacob Quinkert - Sellersburg, IN
|
553.
|
|
Thomas Liu - Solon, OH
|
554.
|
|
Michael Wroblewski - South Bend, IN
|
555.
|
|
Wilder Geier - Shaker Heights, OH
|
556.
|
|
Jack Ryan - Westlake, OH
|
557.
|
|
Indraneel Raut - Oshkosh, WI
|
558.
|
|
Boris Menninger - West Chester, OH
|
559.
|
|
James Allan - Waterloo, IN
|
560.
|
|
Alexander Machtay - Beachwood, OH
|
561.
|
|
hunter moldenhauer - Trail Creek, IN
|
562.
|
|
Albert Grigorov - Dearborn, MI
|
563.
|
|
Connor Radune - Jackson, OH
|
564.
|
|
Cole Shoults - Carmel, IN (B14s - SEL)
|
565.
|
|
Thomas Krause - West Lafayette, IN
|
566.
|
|
Jakob Gahn - Bloomfield Hills, MI
|
567.
|
|
Isaac Steiner - Leo, IN
|
568.
|
|
Frank Figueiredo - Lakewood, OH
|
569.
|
|
Eugene Yakubovich - Arlington Hts, IL
|
570.
|
|
Matthew Rehard - Oconomowoc, WI
|
571.
|
|
Guy Kaskocsak - Centerville, OH
|
572.
|
|
Benjamin Walters - Grand Blanc, MI
|
573.
|
|
Cameron Wiandt - Coshocton, OH
|
574.
|
|
Samuel Musser - Cincinnati, OH
|
575.
|
|
William Lahrmann - Columbus, OH
|
576.
|
|
Samuel Gough - Ann Arbor, MI
|
577.
|
|
Eric Malone - West Lafayette, IN
|
578.
|
|
Joey Ising - Crown Point, IN
|
579.
|
|
Hunter Jewett - Fort Wayne, IN
|
580.
|
|
Derek Sammons - Coldwater, MI
|
581.
|
|
Conner Allen - Petoskey, MI
|
582.
|
|
Jacob Pukys - Louisville, OH
|
583.
|
|
Iram Turrubiartes - Marshall, WI
|
584.
|
|
Gergo Uj - Middleton, WI
|
585.
|
|
Grant Weaver - Jasper, IN
|
586.
|
|
Mateusz Bizon - Chicago, IL
|
587.
|
|
Patrick Browne - Chicago, IL
|
588.
|
|
Kailas Sane - Mequon, WI (B16s - SEL)
|
589.
|
|
Xavier Sanga - Middleton, WI
|
590.
|
|
Saiprakash Goli - Mason, OH (B14s - SEL)
|
591.
|
|
Sayhaan Goraya - Ann Arbor, MI
|
592.
|
|
Alex Hulka - Columbus, OH
|
593.
|
|
Patrick Fletchall - CARMEL, IN
|
594.
|
|
Justin Minzlaff - Ada, MI
|
595.
|
|
Nathan Podolsky - Sylvania, OH
|
596.
|
|
Dinakar Talluri - Okemos, MI
|
597.
|
|
Andrew Mersman - Teutopolis, IL
|
598.
|
|
Hayden McNamara - Traverse City, MI
|
599.
|
|
Michael Wang - Granger, IN
|
600.
|
|
Colten Clark - Lancaster, OH
|
601.
|
|
Jeffery OConnell - Winfield, IL
|
602.
|
|
Andrew Langford - Avon, IN
|
603.
|
|
Cameron Raedy - Kalamazoo, MI
|
604.
|
|
Ashwin Krishna - North Canton, OH
|
605.
|
|
Caleb Roberts - Novi, MI
|
606.
|
|
Aditya Chitta - Novi, MI
|
607.
|
|
Ryan Hollis - West Lafayette, IN
|
608.
|
|
Ryan Fattal - Saginaw, MI
|
609.
|
|
Ian Worthington - West Olive, MI
|
610.
|
|
Chase Bremner - Wheaton, IL
|
611.
|
|
Namit Sambare - Burr Ridge, IL
|
612.
|
|
Sam Caskey - Avon, IN
|
613.
|
|
Rishabh Nayak - BLOOMFIELD HILLS, MI
|
614.
|
|
Aidan Harris - Indianapolis, IN
|
615.
|
|
Benji Jacobson - Bloomfield Hills, MI (B16s - SEL)
|
616.
|
|
Kobie Mueller - Ann Arbor, MI
|
617.
|
|
Sean Bailey - Wausau, WI
|
618.
|
|
Jake Herbruck - Grand Rapids, MI
|
619.
|
|
Bharat Kumar - Akron, OH
|
620.
|
|
Joseph Kelly - Cincinnati, OH
|
621.
|
|
Joshua Hadler - Medina, OH
|
622.
|
|
Timothy O'Meara - West Bend, WI
|
623.
|
|
Elliott Bandrowski - Traverse City, MI
|
624.
|
|
Matthew Reay - Lake Forest, IL
|
625.
|
|
Penn Morrison - Waverly, OH
|
626.
|
|
Brock Eibling - Zionsville, IN
|
627.
|
|
Matthew Urwin - Dublin, OH
|
628.
|
|
Jack Zelezny - Upper Arlington, OH
|
629.
|
|
Samuel Coward - Jeffersonville, IN
|
630.
|
|
Robert Cross - North Canton, OH
|
631.
|
|
Vinny Ahluwalia - Glenview, IL
|
632.
|
|
Durham Colohan - Cincinnati, OH
|
633.
|
|
Jack Lunn - Lake Forest, IL
|
634.
|
|
John Gerard - Plymouth, IN
|
635.
|
|
Jake Abbott - Kenton, OH
|
636.
|
|
Turner Lesnick - Indianapolis, IN
|
637.
|
|
D J Bailey - Bloomfield Hills, MI
|
638.
|
|
Malik Guy - Dayton, OH
|
639.
|
|
Andrew Lovell - Cincinnati, OH
|
640.
|
|
Jackson Stuart - Saginaw, MI
|
641.
|
|
Randall Bode - Bloomington, IN
|
642.
|
|
Adam Richter - Dyer, IN
|
643.
|
|
Stephen Kovach - Naperville, IL
|
644.
|
|
Chris Collier - Georgetown, IN
|
645.
|
|
Benjamin Abud - Grosse Pointe Woods, MI
|
646.
|
|
Erik Buetow - Bay Village, OH
|
647.
|
|
Max Zheng - Champaign, IL
|
648.
|
|
Adithya Sriram - Lewis Center, OH
|
649.
|
|
David Heiney - Fort Wayne, IN
|
650.
|
|
Christian Rubens - Green Bay, WI
|
651.
|
|
Scott Kellar - Terre Haute, IN
|
652.
|
|
Griffin Celleghin - Beachwood, OH
|
653.
|
|
Connor Polender - Lake Bluff, IL
|
654.
|
|
Ben Smith - Copley, OH
|
655.
|
|
Khamasi Muhiga - Muncie, IN
|
656.
|
|
Ishvdeep Singh - Champaign, IL
|
657.
|
|
Jeffrey Chen - Northfield, IL
|
658.
|
|
Arjun Ramani - West Lafayette, IN
|
659.
|
|
KOLAPO DAIRO - Dublin, OH
|
660.
|
|
Daniel Eilender - West Bloomfield, MI
|
661.
|
|
Logan Mathies - Jasper, IN
|
662.
|
|
Tim Kargl - Downers Grove, IL
|
663.
|
|
Kyle Pecenko - North Canton, OH
|
664.
|
|
Will Richard - Grand Rapids, MI
|
665.
|
|
Austin Karbler - Lewis Center, OH
|
666.
|
|
Nathan Benoit - Bourbonnais, IL
|
667.
|
|
Patrick Halpin - Chicago, IL
|
668.
|
|
Bradley Kennis - Aurora, OH
|
669.
|
|
Aaron Cox - Crawfordsville, IN
|
670.
|
|
Grant Tadeyeske - Sobieski, WI
|
671.
|
|
Sheldon Preisler - Florence, KY
|
672.
|
|
Ryan Schrader - Ludington, MI
|
673.
|
|
Evan Bottorff - Newburgh, IN
|
674.
|
|
drake berlin - Washington Court House, OH
|
675.
|
|
Jack Hooley - Petoskey, MI
|
676.
|
|
Tim Porsche - Elkhart, IN
|
677.
|
|
Ryan Slade - Naperville, IL
|
678.
|
|
Matthew Gargas - Ottawa Hills, OH
|
679.
|
|
Jerrick Loyd - Fairfield, IL
|
680.
|
|
Kyle Brace - Westerville, OH
|
681.
|
|
Brendon Ware - Indianapolis, IN
|
682.
|
|
Blake Chambers - Madison, WV
|
683.
|
|
Arthur Sartain - Galloway, OH
|
684.
|
|
Lucas Pothoven - Grand Rapids, MI
|
685.
|
|
Justin Buechele - Bloomington, IL
|
686.
|
|
Patrick Reed - Monroe, MI
|
687.
|
|
robert watson - Frankfort, IL
|
688.
|
|
Adrian Thomas - Carmel, IN
|
689.
|
|
William Bishop - Greenville, IN
|
690.
|
|
Johnny Zanotti - Hartland, WI
|
691.
|
|
Davis Lamm - Fort Wayne, IN
|
692.
|
|
Dawson Poling - Oswego, IL
|
693.
|
|
Cameron Geoppinger - Liberty Township, OH
|
694.
|
|
Jordan Adlam - Cadillac, MI
|
695.
|
|
ADITYA MIDDHA - Midland, MI
|
696.
|
|
Brett Schubert - Cincinnati, OH
|
697.
|
|
Joshua Han - Dunlap, IL
|
698.
|
|
Nick Schulz - Sunbury, OH
|
699.
|
|
Gabriel Galante - Pulaski, WI
|
700.
|
|
Kai Meier - Dayton, OH
|
701.
|
|
Madhav Shah - Lewis Center, OH
|
702.
|
|
Connor Bach - Portage, MI
|
703.
|
|
Maddox Johnson - Florence, KY
|
704.
|
|
Spencer Kroupa - Traverse City, MI
|
705.
|
|
Nicholas Elleman - Hebron, KY
|
706.
|
|
Daniel Costa - Fairbury, IL
|
707.
|
|
Trevor Carlson - Byron, IL
|
708.
|
|
Braden Ward - Antioch, IL
|
709.
|
|
Connor Cohoon - Granger, IN
|
710.
|
|
Ajay Dugar - Naperville, IL
|
711.
|
|
Alex Stavretis - Fort Wayne, IN
|
712.
|
|
Nicholas Sandhu - Ann Arbor, MI
|
713.
|
|
Luke Baylis - Clarkston, MI
|
714.
|
|
CALEB SCHIFANO - Fox Point, WI
|
715.
|
|
Mark Nudelman - Bexley, OH
|
716.
|
|
Tim Jiang - New Albany, OH
|
717.
|
|
Riley Brooksher - Naperville, IL
|
718.
|
|
Dorath chamarthi - Bloomington, IL
|
719.
|
|
Kailash Panch - Carpentersville, IL
|
720.
|
|
Zachary Robinson - Georgetown, IN
|
721.
|
|
JUSTIN WOODARD - Lebanon, IN
|
722.
|
|
Alec Saxon - Georgetown, IN
|
723.
|
|
Anthony Ricciardi - Youngstown, OH
|
724.
|
|
Daniel Conrad - Anderson, IN
|
725.
|
|
Roberto Guagnelli - North Barrington, IL
|
726.
|
|
Congrong Shi - Mason, OH
|
727.
|
|
Greg Schwoeppe - Fishers, IN
|
728.
|
|
W. Brown - Traverse City, MI
|
729.
|
|
Anish Thyagarajan - Greenwood, IN
|
730.
|
|
Daniel Larken - Columbus, IN
|
731.
|
|
Logan Sullivan - Findlay, OH
|
732.
|
|
TARUN KALYANARAMAN - Troy, MI
|
733.
|
|
Hunter Levingston - Mattoon, IL
|
734.
|
|
Alex Allen - Jasper, IN
|
735.
|
|
robert lazar - Niles, IL
|
736.
|
|
Matthew Wong - Willowbrook, IL
|
737.
|
|
Brody Worl - Russiaville, IN
|
738.
|
|
Maxwell Behrend - Valparaiso, IN
|
739.
|
|
Ethan Pieper - Fond Du Lac, WI
|
740.
|
|
Laine Harrett - Ft Mitchell, KY
|
741.
|
|
Jacob Erwin - Marion, IL
|
742.
|
|
Stuart Feeley - Granger, IN
|
743.
|
|
Joshua Hsia - Twinsburg, OH
|
744.
|
|
Timothy Cianciola - Canfield, OH
|
745.
|
|
Ram Kumar - Akron, OH
|
746.
|
|
Joshua Mueller - Mansfield, OH
|
747.
|
|
Kyle Mayrose - Jeffersonville, IN
|
748.
|
|
Andrew Michael - Carmel, IN
|
749.
|
|
J. Larck - Champaign, IL
|
750.
|
|
Nicholas Ang - Rochester Hills, MI
|
751.
|
|
Marc Gozali - Clarendon Hills, IL
|
752.
|
|
Daniel Detrick - Springfield, OH
|
753.
|
|
Connor Walker - Olney, IL
|
754.
|
|
Harish veeramani - Middleton, WI
|
755.
|
|
MATTHEW LASKEY - Cincinnati, OH
|
756.
|
|
Qiqi Marcus - Oxford, OH
|
757.
|
|
Colten Lottes - Loogootee, IN
|
758.
|
|
Jackson Keating - Naperville, IL
|
759.
|
|
Douglas Kubek - Grosse Pointe Farms, MI
|
760.
|
|
Maxwell Stallings - Grosse Pointe Woods, MI
|
761.
|
|
Rohit Mittapalli - Naperville, IL
|
762.
|
|
Ricky Warnicke - West Bloomfield, MI
|
763.
|
|
Kendal Norman - Spencer, IN
|
764.
|
|
John Hansen - Bloomington, IL
|
765.
|
|
Andrew Oreshkov - Springfield, IL
|
766.
|
|
Christopher Veltkamp - Streamwood, IL
|
767.
|
|
John Faisant - Fairfield, OH
|
768.
|
|
Waqas Tanveer - Mason, OH
|
769.
|
|
Nicholas Cantley - Crown Point, IN
|
770.
|
|
Anthony Berk - Taylor Mill, KY
|
771.
|
|
Vignesh Nandakumar - Delaware, OH
|
772.
|
|
Tyler Styles - Granger, IN
|
773.
|
|
JACOB SCHMIDT - New Buffalo, MI
|
774.
|
|
William Sultan - Cincinnati, OH
|
775.
|
|
Zachary Tennenhouse - Springfield, IL
|
776.
|
|
Noah Kuntner - Mason, MI
|
777.
|
|
Pranav Haran - Kokomo, IN
|
778.
|
|
Robert Naville - Floyds Knobs, IN
|
779.
|
|
Humzah Azeem - Grand Rapids, MI
|
780.
|
|
Jacob Wiltjer - Grand Rapids, MI
|
781.
|
|
Henry Goldsmith - Champaign, IL
|
782.
|
|
Jansen Webster - Lexington, OH
|
783.
|
|
Alexander MacNeil - Maineville, OH
|
784.
|
|
Andrew Buhelos - Burr Ridge, IL
|
785.
|
|
Hunter irish - Saint Charles, MI
|
786.
|
|
Trent Sichelski - Orland Park, IL
|
787.
|
|
Grant Smith - Dayton, OH
|
788.
|
|
Micah Weigel - Niles, MI
|
789.
|
|
Jonathan Lee - Hoffman Estates, IL
|
790.
|
|
Drew Waltermann - Greenwood, IN
|
791.
|
|
Jaxon Davis - Angola, IN
|
792.
|
|
Hunter Davis - Fort Wayne, IN
|
793.
|
|
Reagan May - Mequon, WI
|
794.
|
|
Andrew Fauble - Quincy, IL
|
795.
|
|
Benjamin White - Parkersburg, WV
|
796.
|
|
Tejas Srikanth - Marion, IN
|
797.
|
|
Michael Brown - Batesville, IN
|
798.
|
|
Mitchell Winowiecki - Traverse City, MI
|
799.
|
|
Ari Basu - Hudson, OH
|
800.
|
|
John Hunter - Plymouth, IN
|
801.
|
|
Jonathan Monovich - Naperville, IL
|
802.
|
|
Matthew Harvey - Lake Forest, IL
|
803.
|
|
alex galle - Columbus, IN
|
804.
|
|
Grant Stamper - Terre Haute, IN
|
805.
|
|
Gabriel Vidinas - Bloomfield, MI
|
806.
|
|
Blake Heimbrock - Edgewood, KY
|
807.
|
|
Jeesae Kim - Chicago, IL
|
808.
|
|
Caleb Yoder - Wakarusa, IN
|
809.
|
|
Caleb Broughton-DeLong - Chicago, IL
|
810.
|
|
parker gabhart - Elizabeth, IN
|
811.
|
|
Jack Stanley - Fort Wayne, IN
|
812.
|
|
Nathan Sodini - Traverse City, MI
|
813.
|
|
Carson Skelly - Zionsville, IN
|
814.
|
|
Dylan Harris - Fort Wayne, IN
|
815.
|
|
Brian Do - Dublin, OH
|
816.
|
|
Michael Beatty - Springboro, OH
|
817.
|
|
Patrick McPhillips - Floyds Knobs, IN
|
818.
|
|
Justin Tilford - Normal, IL
|
819.
|
|
Patrick Conley - Fitchburg, WI
|
820.
|
|
Vishnu Kannan - Ann Arbor, MI
|
821.
|
|
Nathan Branaman - Indianapolis, IN
|
822.
|
|
Nathaniel Burner - Lemont, IL
|
823.
|
|
Alex Doebler - Pekin, IN
|
824.
|
|
Robbie Markus - Dublin, OH
|
825.
|
|
Kyle Gordon - Kildeer, IL
|
826.
|
|
Alexander Bertolini - Carmel, IN
|
827.
|
|
Joel Vastbinder - Fort Wayne, IN
|
828.
|
|
Benjamin Parry-Lemon - Columbia City, IN
|
829.
|
|
Matthew Mosley - Springfield, IL
|
830.
|
|
Sam Swinford - Zionsville, IN
|
831.
|
|
Andrew Abela - Shelby Township, MI
|
832.
|
|
Ben Ekdahl - Fort Wayne, IN
|
833.
|
|
Eshan Bhatt - Springboro, OH
|
834.
|
|
Jason Johnson - West Bend, WI
|
835.
|
|
Danyil Vayser - Round Lake, IL
|
836.
|
|
Rohan Gupta - Glenview, IL
|
837.
|
|
David Weller - Wilmette, IL
|
838.
|
|
anthony selivanov - Buffalo Grove, IL
|
839.
|
|
Mitchell Boyer - Elkhart, IN
|
840.
|
|
Andrew Gundersen - Wauwatosa, WI
|
841.
|
|
Nathan Bullock - Brownsburg, IN
|
842.
|
|
Owen Connor - Arlington Heights, IL
|
843.
|
|
Frederick Heegan - Novi, MI
|
844.
|
|
Tyler Bussell - Plainfield, IL
|
845.
|
|
Jacob Kennard - New Albany, IN
|
846.
|
|
Devaughn Blackburn - Chicago, IL
|
847.
|
|
Nicholas Monesmith - Jasper, IN
|
848.
|
|
Ryan Kuzmanovic - Greendale, WI
|
849.
|
|
Liam LeBlanc - Solon, OH
|
850.
|
|
Adam Yoder - Goshen, IN
|
851.
|
|
Nathan Bercovitz - Indianapolis, IN
|
852.
|
|
Alan Arocho - Norridge, IL
|
853.
|
|
jack enkema - Indianapolis, IN
|
854.
|
|
Jason Wegener - Muncie, IN
|
855.
|
|
Ian Brady - Indianapolis, IN (B14s - SEL)
|
856.
|
|
Joe Wegener - Muncie, IN
|
857.
|
|
Warren Wudtke - Palos Park, IL
|
858.
|
|
Jack Riess - Bay Village, OH
|
859.
|
|
Jan Bernhardt - Lake Orion, MI
|
860.
|
|
Matthew Gerard - Birmingham, MI
|
861.
|
|
Andrew Gauger - Warsaw, IN
|
862.
|
|
Bill Zimbal - West Bend, WI
|
863.
|
|
Bryce McClanahan - Glenview, IL
|
864.
|
|
Trey Elling - Hudsonville, MI
|
865.
|
|
Justin Smith - Michigan City, IN
|
866.
|
|
Alex Wittkop - Allegan, MI
|
867.
|
|
Kamil Sacha - West Chester, OH
|
868.
|
|
Calvin Schneider - Oregon, WI
|
869.
|
|
Nick Laramee - Decatur, IL
|
870.
|
|
Pierce Elliott - Somerville, OH
|
871.
|
|
James Paradisin - Waunakee, WI
|
872.
|
|
Tanner Goller - New Albany, IN
|
873.
|
|
Reid Herran - Fort Wayne, IN
|
874.
|
|
Benjamin Volkers - Terre Haute, IN
|
875.
|
|
Tejas Kashyap - Moreland Hills, OH
|
876.
|
|
Michael Butler - Mundelein, IL
|
877.
|
|
Will Andres - New Albany, IN
|
878.
|
|
Jared Lehman - Decatur, IN
|
879.
|
|
Noah Guillermo - Muskego, WI
|
880.
|
|
Oliver Natarajan - Chicago, IL
|
881.
|
|
Matthew Gonzalez - Terre Haute, IN
|
882.
|
|
Stephen Gillinov - Chagrin Falls, OH
|
883.
|
|
Jonathan Martin - Livonia, MI
|
884.
|
|
Theodore Dunn - Highland Park, IL
|
885.
|
|
Kevin Lichtenberger - Danville, IL
|
886.
|
|
Kevin Kim - Lake Zurich, IL
|
887.
|
|
Nick Wright - Lebanon, IN
|
888.
|
|
Sidney Petersen - Decatur, IN
|
889.
|
|
Jonathan Sadowski - New Berlin, WI
|
890.
|
|
Joseph Beran - Neenah, WI
|
891.
|
|
chris chia - Columbus, OH
|
892.
|
|
Charlie Hou - Canton, MI
|
893.
|
|
Jay Stanchin - Leo, IN
|
894.
|
|
Michael Kenney - Carmel, IN
|
895.
|
|
Ashorne Mahenthiran - Fishers, IN
|
896.
|
|
william sleight - Greenville, IN
|
897.
|
|
Daniel Eby - Jasper, IN
|
898.
|
|
christman Johnson - Indianapolis, IN
|
899.
|
|
Brandon Chong - Beavercreek, OH
|
900.
|
|
Jacob Pluta - Indianapolis, IN
|
901.
|
|
T J Brady - Indianapolis, IN
|
902.
|
|
Griffin Beck - Indianapolis, IN
|
903.
|
|
Noah Roberts - Franklin, IN
|
904.
|
|
michael bohney - Mooresville, IN
|
905.
|
|
Abe Lahr - Indianapolis, IN
|
906.
|
|
Alec Bates - New Albany, IN
|
907.
|
|
Matthew Hapner - Muncie, IN
|
908.
|
|
Grant Newcomb - Salem, IN
|
909.
|
|
Mark Skelton - Fishers, IN
|
910.
|
|
Kevin Yiu - Naperville, IL
|
911.
|
|
Bobby Solberg - Chicago, IL
|
912.
|
|
Chase Dinkel - TERRE HAUTE, IN
|
913.
|
|
Spencer Dayton - Hudsonville, MI
|
914.
|
|
Mitchell Zagardo - Peoria, IL
|
915.
|
|
Crofton Kelly - La Grange, IL
|
916.
|
|
Mitchel Skotynsky - Perrysburg, OH
|
917.
|
|
George Vail - Indianapolis, IN
|
918.
|
|
Reed Plunkett - Floyds Knobs, IN
|
919.
|
|
Jason Wolters - Hudsonville, MI
|
920.
|
|
William Watson - Parkersburg, WV
|
921.
|
|
Christian Rhoades - Holland, MI
|
922.
|
|
Nathan Fullington - Centerville, OH
|
923.
|
|
jackson zvers - Peru, IN
|
924.
|
|
Joseph Demirjian - MT Zion, IL
|
925.
|
|
Vidul Murali - Naperville, IL
|
926.
|
|
John Mamelson - Saint John, IN
|
927.
|
|
Vikas Sharma - Naperville, IL
|
928.
|
|
austin buckhalter - chicago, IL
|
929.
|
|
David Tarantino - Fox Point, WI
|
930.
|
|
Bret Scialabba - Lockport, IL
|
931.
|
|
ethan cross - Ravenswood, WV
|
932.
|
|
Sean Ferguson - Dublin, OH
|
933.
|
|
Ryan Clemente - Tinley Park, IL
|
934.
|
|
Kyle Singletary - Rockford, IL
|
935.
|
|
William Christian - Grand Rapids, MI
|
936.
|
|
Blake Trusty - Fremont, IN
|
937.
|
|
Yuri Drenoske - Sun Prairie, WI
|
938.
|
|
Robert Bruner - Indianapolis, IN
|
939.
|
|
Raj Sinha - Springfield, IL
|
940.
|
|
Matthew Tentler - Fond Du Lac, WI
|
941.
|
|
Brandon Willis - Bridgeview, IL
|
942.
|
|
Noah Cook - Chicago, IL
|
943.
|
|
Jacob Macri - Granger, IN
|
944.
|
|
Parth Redey - Okemos, MI
|
945.
|
|
Karl Fehn - Cleveland Heights, OH
|
946.
|
|
Charlie Parish - Green Bay, WI
|
947.
|
|
Michael Rivich - Munster, IN
|
948.
|
|
Andrew Triner - North Canton, OH
|
949.
|
|
Christopher King - Darlington, IN
|
950.
|
|
Noah Eckert - Sellersburg, IN
|
951.
|
|
Joshua McGarry - Macomb, MI
|
952.
|
|
Charles Pratt - Pickerington, OH
|
953.
|
|
Patrick Czuj - Inverness, IL
|
954.
|
|
Nate Rellinger - Fremont, OH
|
955.
|
|
Gabe Johnson - Rockford, MI
|
956.
|
|
Jack Geiger - Saline, MI
|
957.
|
|
Ethan Dirksen - Chicago, IL
|
958.
|
|
Austin Urfer - Olney, IL
|
959.
|
|
Billy Kavanagh - Milwaukee, WI
|
960.
|
|
Andrew Farrell - Saginaw, MI
|
961.
|
|
Calvin Spanbauer - Cincinnati, OH
|
962.
|
|
Gaddis Baysinger - Brazil, IN
|
963.
|
|
Jonathan Peck - Stevens Point, WI
|
964.
|
|
Andrew Hasse - Rockton, IL
|
965.
|
|
Matthew Rico - Oak Brook, IL
|
966.
|
|
Will McBeath - Cincinnati, OH
|
967.
|
|
John Ivanov - Chicago, IL
|
968.
|
|
Stephen Spezzano - Galena, OH
|
969.
|
|
Jake Hermann - Ann Arbor, MI
|
970.
|
|
Vardhan Avasarala - Mason, OH
|
971.
|
|
Aditya Mantri - Columbus, IN
|
972.
|
|
Nate Doggett - Edgewood, KY
|
973.
|
|
Timothy McNulty - Indianapolis, IN
|
974.
|
|
Jacob Walters - California, KY
|
975.
|
|
Erik Isele - West Chester, OH
|
976.
|
|
Carlos Flores Komatsu - Brookfield, WI
|
977.
|
|
Emre Donmez - Highland Park, IL
|
978.
|
|
Cullen White - Milwaukee, WI
|
979.
|
|
kevin hascher - Walker, MI
|
980.
|
|
riley sutherland - Peoria, IL
|
981.
|
|
Owen McNamara - Naperville, IL
|
982.
|
|
Connor Brinkman - Bloomington, IL
|
983.
|
|
Franklin Snooks - Bloomington, IN
|
984.
|
|
Colin Fitzpatrick - Hinsdale, IL
|
985.
|
|
Rafi Barash - Milwaukee, WI
|
986.
|
|
Patrick Willard - Grosse Pointe Farms, MI
|
987.
|
|
Andrew Mosin - Grafton, WI
|
988.
|
|
Sabastion Seeger - Marine City, MI
|
989.
|
|
miller buckholz - Cleveland, OH
|
990.
|
|
Brock Sutton - Broadview Hts, OH
|
991.
|
|
Alec Chew - Springboro, OH
|
992.
|
|
Grant Williams - East Lansing, MI
|
993.
|
|
Tyler Wharton - Canal Winchester, OH
|
994.
|
|
zachary roth - Highland Park, IL
|
995.
|
|
Alex Ferguson - Mc Clure, OH
|
996.
|
|
Lou Ruggiero - Lisle, IL
|
997.
|
|
Jeet Srivastava - Mason, OH
|
998.
|
|
Cameron Croghan - Wadsworth, OH
|
999.
|
|
Kevin Dietz - Grosse Pointe Park, MI
|
1000.
|
|
Zachary Wisen - Bloomington, IN
|
1001.
|
|
Alexander Werries - Jacksonville, IL
|
1002.
|
|
Guy Watkins - Cincinnati, OH
|
1003.
|
|
Con Murray - Cincinnati, OH
|
1004.
|
|
Clay Corso - Winfield, IL
|
1005.
|
|
Dylan Enyeart - Hartland, WI
|
1006.
|
|
Kevin Zhang - Springfield, IL
|
1007.
|
|
Sonny Parks - Peoria, IL
|
1008.
|
|
Erik Wasowski - Medina, OH
|
1009.
|
|
Ned Kennedy - Kenilworth, IL
|
1010.
|
|
Scott Varney - Medina, OH
|
1011.
|
|
J Wilcoxon - Gallipolis, OH
|
1012.
|
|
Alexander Stadler - Terre Haute, IN
|
1013.
|
|
Dino Tousis - Mount Pleasant, WI
|
1014.
|
|
Andrew Wenger - Chesterland, OH
|
1015.
|
|
Adam Edery - Huntington Woods, MI
|
1016.
|
|
Evan Beck - Goshen, IN
|
1017.
|
|
Richard Komendanchik - Downers Grove, IL
|
1018.
|
|
brandon schmetterer - canfield, OH
|
1019.
|
|
Patrick Hynes - Floyds Knobs, IN
|
1020.
|
|
Christopher Orza - Hinsdale, IL
|
1021.
|
|
Pablo Lang - Kenosha, WI
|
1022.
|
|
Henry Love - Jasper, IN
|
1023.
|
|
Cole Devon - Grand Rapids, MI
|
1024.
|
|
Christian Erickson - Waukesha, WI
|
1025.
|
|
Mario Russo - Shelby Township, MI
|
1026.
|
|
Nikita Lunkov - Vernon Hills, IL
|
1027.
|
|
Max Moore - Sellersburg, IN
|
1028.
|
|
Justin Grocock - Granger, IN
|
1029.
|
|
Daniel Meyer - Appleton, WI
|
1030.
|
|
Matthew Kromalic - Copley, OH
|
1031.
|
|
Isaac Azuara - Chicago, IL
|
1032.
|
|
Michael Debot - Stevens Point, WI
|
1033.
|
|
Jack Lacy - Fishers, IN
|
1034.
|
|
Brandon Phillips - Cincinnati, OH
|
1035.
|
|
Tyler Bowers - Bloomington, IL
|
1036.
|
|
Joe Murphy - Hudson, OH
|
1037.
|
|
Austin Gick - Lafayette, IN
|
1038.
|
|
Raj Kumar - Akron, OH
|
1039.
|
|
Chase Owczarzak - Saint John, IN
|
1040.
|
|
John Krcmarik - Traverse City, MI
|
1041.
|
|
Daniel Garlock - Madison, WI
|
1042.
|
|
Brett Dubin - Beachwood, OH
|
1043.
|
|
TaraGanesh Yeluguri - Delaware, OH
|
1044.
|
|
James Dugle - Middlebury, IN
|
1045.
|
|
Seth Miller - Sturgis, MI
|
1046.
|
|
Spencer Siegel - Deerfield, IL
|
1047.
|
|
Brady Behrend - Oregon, WI
|
1048.
|
|
Anthony Bosch - Edgewood, KY
|
1049.
|
|
Jacob Brewer - Muncie, IN
|
1050.
|
|
Patrick Findling - Mequon, WI
|
1051.
|
|
Alec Vandenakker - Grandville, MI
|
1052.
|
|
Garrett George - Plainwell, MI
|
1053.
|
|
Mitchell Horn - Carmel, IN
|
1054.
|
|
Matthew Mulligan - South Barrington, IL
|
1055.
|
|
Colin Wind - Danville, IL
|
1056.
|
|
John Stefik - Orland Park, IL
|
1057.
|
|
Kofi Ofori-Darko - Midland, MI
|
1058.
|
|
Ryan Navin - Traverse City, MI
|
1059.
|
|
Alex Dusza - Ray Twp, MI
|
1060.
|
|
Christiano Lima - Cincinnati, OH
|
1061.
|
|
Alexander Sorley - Bargersville, IN
|
1062.
|
|
Sam Canner - Greenwood, IN
|
1063.
|
|
Alexander Traylor - Fort Thomas, KY
|
1064.
|
|
Andrew Beering - Kalamazoo, MI
|
1065.
|
|
Jacob Shelton - Zionsville, IN
|
1066.
|
|
Hunter Price - Elkhart, IN
|
1067.
|
|
Parker MacDonald - Avon Lake, OH
|
1068.
|
|
Santhosh Narayanan - Rochester Hills, MI
|
1069.
|
|
Jason Huang - Westmont, IL
|
1070.
|
|
Daniel Balister - Menomonee Falls, WI
|
1071.
|
|
Joe Kelly - Charleston, WV
|
1072.
|
|
Christian Abelarde - Birmingham, MI
|
1073.
|
|
Rami Arabi - Oak Lawn, IL
|
1074.
|
|
Daniel Pieplow - Xenia, IL
|
1075.
|
|
Clayton Marshall - Palmyra, IN
|
1076.
|
|
Alec Robillard - Eaton, IN
|
1077.
|
|
Jacob King - Hurricane, WV
|
1078.
|
|
Tim Sprunger - Ashland, OH
|
1079.
|
|
MacKenzie Young - Commerce Township, MI
|
1080.
|
|
Asish Katta - Dublin, OH
|
1081.
|
|
Zachary Orlove - Wheaton, IL
|
1082.
|
|
Mark Musick - Bucyrus, OH
|