Individual Player Record Report
Send to Excel
|
Print Report
Annie Reagan
City, State
Eau Claire, WI
Report Date
7/4/2024
Program Results for Championship Year
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
Program Results
Eau Claire Elite (Advanced)
[Section] Northern > [District] Northern > [Program] 2011 Eau Claire YMCA Jr. Team Tennis League
Female Singles
Match Date
Partner
Opponent
Winning Score
Result
Match #1046946
06/23/2011
Amy Sacia
8-0
Won
Female Doubles
Match Date
Partner
Opponent
Winning Score
Result
Match #1067930
07/14/2011
Annie Lindsay
Jessalyn Zwiefelhofer
Danielle Buckley
8-0
Won
Match #1067937
07/21/2011
Sydney Willson
Maria Hayden
Lydia Stanley
8-0
Won
Championship Results
Section
District
Program
Section Championship
18U Adv. Gold Bracket
/ 2011 USTA Northern Section Championships
Female Doubles
Match Date
Partner
Opponent
Winning Score
Result
Match #1071199
07/25/2011
Maria Neff
Kara Lefsrud
Bailey Kent
8-3
Lost
Mixed
Match Date
Partner
Opponent
Winning Score
Result
Match #1071199
07/25/2011
Elliott Sprecher
Amber Washington
Christopher Johnson
8-4
Lost
18U Adv. Pool C
/ 2011 USTA Northern Section Championships
Female Doubles
Match Date
Partner
Opponent
Winning Score
Result
Match #1070108
07/24/2011
Maria Neff
Sarah Lindstrand
Ally Baker
8-4
Won
Match #1070111
07/24/2011
Sarah Israel
Layna Mestad
Megan Harrington
8-1
Won
Mixed
Match Date
Partner
Opponent
Winning Score
Result
Match #1070113
07/24/2011
Elliott Sprecher
Elliott Czarnecki
Morgan Brower
8-4
Won
18U Advanced Consolation
/ 2011 USTA Northern Section Championships
Female Doubles
Match Date
Partner
Opponent
Winning Score
Result
Match #1071455
07/25/2011
Sydney Willson
Rachael Zwiener
Taylor Tarrolly
8-1
Won
Female Singles
Match Date
Partner
Opponent
Winning Score
Result
Match #1071453
07/25/2011
Sarah Lindstrand
8-4
Won
Mixed
Match Date
Partner
Opponent
Winning Score
Result
Match #1071455
07/25/2011
Matt Reagan
Luke Zwiener
Kristin Wurm
8-3
Won
District Championship
Coon Rapids - 18U Advanced - Flight 2
/ 2011 Twin Cities Area Championships
Female Doubles
Match Date
Partner
Opponent
Winning Score
Result
Match #1063930
07/18/2011
Annie Lindsay
Caitlynn Goheen
Hannah Shands
8-4
Won
Match #1063934
07/18/2011
Maria Neff
Andrea Koskiniemi
Emma Koskiniemi
8-5
Won
Coon Rapids 18U Adv Championship Bracket
/ 2011 Twin Cities Area Championships
Female Doubles
Match Date
Partner
Opponent
Winning Score
Result
Match #1068318
07/19/2011
Maria Neff
Mary Liz Swanson
Michaela Schulz
8-6
Lost
Mixed
Match Date
Partner
Opponent
Winning Score
Result
Match #1068315
07/19/2011
Elliott Sprecher
Kayla Kraemer
Guthrie Coughlin
8-0
Won
Program Championship
Flight - 18U Intermediate Group 2
/ 2011 Chippewa Valley Local Tournament
Female Doubles
Match Date
Partner
Opponent
Winning Score
Result
Match #1053718
06/18/2011
Annie Lindsay
Hallie Mueller
Rebecca Catherine Schaefer
8-3
Won